Pirmoje lygoje pirmąją vietą reguliariajame sezone užsitikrino Kelmės „Kelmė“, antrąją – Palangos „Vakarų tinklinis“

Palangos tiltas, 2022-02-21
1804

Delfi.lt nuotr.

Po savaitgalio rungtynių Lietuvos vyrų tinklinio Pirmoje lygoje pirmąją vietą reguliariajame sezone užsitikrino Kelmės „Kelmė“, antrąją – Palangos „Vakarų tinklinis“, trečiąją – Kauno „Marito“.

Kelmės komanda šeštadienį svečiuose 3-1 (25:12, 18:25, 25:16, 25:23) nugalėjo „Vakarų tinklinį“, o sekmadienį namuose 3-1 (25:22, 21:25, 25:12, 25:17) pranoko Kauno „RIO-Starto 2“ ekipą.

Kitose rungtynėse Gargždų „Amber Volley“ išvykoje 3-1 (25:19, 20:25, 25:21, 25:21) nugalėjo Kauno „KSM Starto-TPS“ komandą, „RIO-Startas 2“ svečiuose 3-2 (23:25, 22:25, 25:21, 25:22, 15:8) palaužė Raseinių „Lūšies Volley“ tinklininkus, o „Marito“ išvykoje 3-0 (25:21, 25:20, 25:17) įveikė Panevėžio „Panevėžio agrochemijos-SC“ klubą.

Moterų čempionate paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros

Savaitgalį baigėsi TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionato reguliarusis sezonas. Paskutinėse rungtynėse Gargždų „Amber Volley“ išvykoje 3-2 (25:16, 29:31, 25:11, 21:25, 15:13) įveikė jaunąją Kauno „KSM Starto-Viktorijos-Svajos“ komandą.

Nugalėtojoms po 14 taškų pelnė Karolina Curukova ir Augustė Petrauskaitė, 11 – Egidija Pociūtė, 10 – Reda Michnevičiūtė.

Kauno ekipoje 17 taškų surinko Aurėja Karvelytė, 16 – Roberta Gabulaitė, 12 – Elena Kuodaitytė, 10 – Augustė Danilovaitė.

Dar vienas susitikimas vyko praėjusios savaitės viduryje. Kauno derbyje „LSU-Svaja“ 3-1 (23:25, 25:21, 25:15, 25:22) įveikė „KSM Starto-Viktorijos-Svajos“ ekipą.

LSU komandoje 20 taškų surinko Laura Simanavičiūtė, 19 – Miglė Šidlauskaitė, 12 – Karina Mickevičiūtė.

Pralaimėjusioms 16 taškų pelnė Aistė Bardauskaitė, 10 – E. Kuodaitytė.

Reguliariojo sezono nugalėtoja tapo Vilniaus „SM Tauro-VTC“ (19 tšk.) komanda. Antrąją vietą užėmė „Amber Volley“ (16 tšk.), trečiąją – Vilniaus universitetas (VU, 10 tšk.). Toliau išsirikiavo „LSU-Svaja“ (9 tšk.) ir „KSM Startas-Viktorija-Svaja“ (6 tšk.).

Jau kitą savaitgalį prasidės atkrintamosios varžybos. Jose dalyvaus ir Baltijos lygoje rungtyniaujančios Lietuvos komandos.

Vasario 26 dieną 16 val. pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse VU žais su „Prekyba-Parama“. Vasario 27 dieną 18 val. į kovą stos Gargždų „Amber Volley“ ir Vilniaus „SM Tauras-VTC“.

„Kaunas-VDU“ ketvirtfinalyje žais su „KSM Startu-Viktorija-Svaja“, o Jonavos „Aušrinė-KKSC“ – su „LSU-Svaja“.

Lietuvos čempionės „Kauno-VDU“ tinklininkės sekmadienį žengė pirmąjį žingsnį link Baltijos lygos finalo ketverto.

Pirmajame ketvirtfinalio susitikime kaunietės išvykoje 3-0 (25:14, 25:19, 25:17) nugalėjo Rygos „RSU-MVS“ (Latvija) klubą ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Kauno komandai 22 taškus pelnė Viltė Bogdanovič, 9 – Viktorija Dudkina, 8 – Ida Marija Savukynaitė.

Antrosios serijos rungtynės vasario 26-ą dieną bus žaidžiamos Kaune.

DELFI

Galingai Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele-KMT) turnyre šį sezoną save pristatęs ir tris Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) komandas įveikęs Palangos „Olimpas“ tęsia kovą dėl Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono nugalėtojo vardo.

„7bet-NKL“ reguliarusis sezonas pasiekė finišo tiesiąją – jis pasibaigs jau šią savaitę, o komandos dar sužais po 1-2 rungtynes.

Palangos viešojoje bibliotekoje prabėgo rudens-žiemos „Auksinio proto“ sezonas, kuriame iš viso dalyvavo 8 komandos

Gegužės 28-29 dienomis Vilniuje vyko finalinės mini tinklinio U-12 varžybos, kuriose dėl prizinių vietų rungėsi 6 komandos: Vilniaus 1-oji, Vilniaus 2-oji, Vilniaus 3-ioji, Kauno 1-oji, Klaipėdos tinklinio akademijos ir Palangos sporto centro. Viso U-12 tinklinio čempionate dalyvavo 11 berniukų komandų.

Balandžio 16 dieną Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos vaikų mini tinklinio U-12 berniukų čempionato atrankinės varžybos.

Nors nuo kovo 1-osios vykusių tiesioginių mero rinkimų bei rinkimų į savivaldybės Tarybą praėjo jau daugiau nei 10 dienų ir nugalėtojai jau seniai visiems aiškūs, nuo kai kurių politinei agitacijai numatytų stendų į palangiškius dar tebežvelgia kai kurių partijų plakatuose atspausti veidai, kviečiantys atiduoti už juos balsus. Kas tai – nepagarba rinkėjams ar patiems sau...

Apdovanoti gražiausių papuošimų nugalėtojai

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 01 11 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį A.Mončio namuose-muziejuje susirinko būrys palangiškių, dalyvavusių gražiausio Šv.Kalėdų ir Naujųjų metų šventinio papuošimo konkurse. Kaip teigė komisijos pirmininkas, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Svajūnas Bradūnas, išrinkti pačius gražiausius komisijai buvo išties sunku, nes jie buvo vienas už kitą gražesni, tačiau galiausiai tai pavyko ir visi...

Festivalyje „Sportas visiems“ – ir palangiškiai tinklininkai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 08 | Rubrika: Miestas

Gegužės 28-30 dienomis Palangoje vyko įvairiausios sporto varžybos, skirtos festivaliui „Sportas visiems“, kuriame dalyvavo ir nemažas būrys paplūdimio tinklinio žaidėjų.

Vasaros sezono Palangoje atidarymo programa

Palanga 2010, 2010 05 11 | Rubrika: Kultūra

40-oji vasaros sezono atidarymo šventė.

Gintaro muziejuje pagerbti šventinės puošybos nugalėtojai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 06 | Rubrika: Miestas

Paskutiniąją metų dieną Gintaro muziejuje pagerbti šventinės puošybos konkurso nugalėtojai. Pirmųjų vietų laimėtojai  apdovanoti Palangos miesto savivaldybės įsteigtomis dovanomis, kiti dalyvavusieji – padėkos raštais.