Šią savaitę – reguliariojo sezono pabaiga: likę klaustukai turnyrinėje lentelėje

Palangos tiltas, 2022-03-08
Peržiūrėta
1997
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šią savaitę – reguliariojo sezono pabaiga: likę klaustukai turnyrinėje lentelėje

„7bet-NKL“ reguliarusis sezonas pasiekė finišo tiesiąją – jis pasibaigs jau šią savaitę, o komandos dar sužais po 1-2 rungtynes.

Turnyre dalyvauja 14 komandų ir keturios stipriausios ekipos iškart pateks į ketvirtfinalį.

5-12 vietose liksiantys klubai iš pradžių žais aštuntfinalyje, o juos laimėjusios ekipos prisijungs prie ketvirtfinalio komandų.

Tuo metu 13-14 vietų klubai po šios savaitės baigs pasirodymą šio sezono pirmenybėse.

Jau dabar aišku, kad tiesiai į ketvirtfinalį keliaus Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (31-5), „Telšiai“ (29-7), „Gargždai“ (28-8) ir „Šilutė“ (21-16).

Marijampoliečiai yra itin arti reguliariojo sezono nugalėtojų vardo. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai nukristų laipteliu žemiau tik tokiu atveju, jeigu pralaimėtų likusias dvejas rungtynes (prieš „Gargždus“ ir Vilkaviškio „Perlą“), o „Telšiai“ laimėtu abu mačus (prieš „Šilutę“ ir Kauno r. „Atletą“).

„Telšiai“ šiuo metu žengia antroje vietoje ir gali ne tik pakilti per vieną poziciją, bet ir nukristi, mat už jų nugarų yra „Gargždai“ (28-8). Pauliaus Juodžio auklėtiniai į antrą vietą pakils tik tokiu atveju, jeigu laimės abejas likusias rungtynes su „Sūduva-Mantinga“ ir Kauno „Žalgiriu-2“, o telšiškiai pralaimės abu likusius mačus.

Jau aišku, kad „Šilutė“ tikrai užims ketvirtą vietą. Kęstučio Mačijausko auklėtiniai turi 21 pergalę ir 16 pralaimėjimų.

Penktoje vietoje tikrai liks Kauno r „Atletas“ (19-17), kuris aštuntfinalyje kausis su dvyliktoje vietoje būsiančiu klubu.

Šiuo metu šeštoje vietoje yra Kauno „Žalgiris-2“ (16-21), septintoje – Vilkaviškio „Perlas“ (15-21). Tam, kad pakiltų į šeštą vietą, Vilkaviškio klubui užtenka susilyginti pergalių skaičiumi su jaunaisiais žalgiriečiais. „Perlas“ dar žais su „Atletu“ ir „Sūduva-Mantinga“, o kauniečiai – su „Gargždais“.

Antrajame septynete šiuo metu pirmauja Palangos „Kuršiai“, kurie su 22 pergalėmis ir 15 nesėkmių užima aštuntą vietą.

Povilo Šakinio auklėtiniai šios pozicijos neišlaikys tik tokiu atveju, jeigu paskutinėse rungtynėse nusileis Vilniaus „Perlui Energijai“, o šiuo metu devintoje vietoje esantis Šakių „Vytis“ (21-15) įveiks Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ ir Joniškio „Delikatesą“.

Dešimtoje vietoje yra „Mažeikiai“ (13-23). Jie į vienuoliktą vietą nukris tik tokiu atveju, jeigu pralaimės Vilniaus „Perlui Energijai“ ir „Kretingai“, o 11 pozicijoje esantis „Perlas Energija“ įveiks ne tik mažeikiškius, bet ir Palangos „Kuršius“.

Tarp 11-13 vietų komandų kova šiuo metu yra atkakliausia. Dabar vilniečiai yra vienuolikti (11-25), Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (11-26) krepšininkai – dvylikti, „Kretingos“ (10-26) žaidėjai – trylikti. Visos trys komandos dar turi šansų užimti tiek 11, tiek 13 vietą.

Tuo metu Joniškio „Delikatesas“ (7-29) užims paskutinę vietą reguliariajame sezone.

Paskutinės „7bet-NKL“ reguliariojo sezono savaitės rungtynės vyks ketvirtadienį ir šeštadienį. Šeštadienį visos komandos mačus pradės 19.30 val.

Numatoma, kad atkrintamosios varžybos prasidės kovo 16 dieną.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atsižvelgiant į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos prognozes, nuo balandžio 29 d. skelbiama 2023–2024 metų šildymo sezono Palangos miesto savivaldybės teritorijoje pabaiga.


Galingai Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele-KMT) turnyre šį sezoną save pristatęs ir tris Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) komandas įveikęs Palangos „Olimpas“ tęsia kovą dėl Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono nugalėtojo vardo.


Jau kitą savaitę Palangoje prasideda visą savaitę truksiantis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos ir menų festivalis „Sielos“.


Vadovaujantis LR vietos savivaldos įstatymu, Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklėmis bei atsižvelgiant į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos orų prognozes, nuo 2022 m. gegužės 3 d. skelbiama 2021–2022 metų šildymo sezono Palangos miesto savivaldybės teritorijoje pabaiga.


„7bet-NKL“ reguliarusis sezonas pasiekė finišo tiesiąją – jis pasibaigs jau šią savaitę, o komandos dar sužais po 1-2 rungtynes.


Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“, o ne Palangos "Palangos kuršiai" tapo Šakių „Vyčio“ varžove Nacionalinės krepšinio lygos finale. Marijampoliečiai antrajame pusfinalyje 86:79 (24:18, 25:19, 16:29, 21:11) palaužė „Palangos Kuršių“ krepšininkų pasipriešinimą.


Abiturientai šią savaitę sužinojo galutinius pagrindinės sesijos valstybinių egzaminų rezultatus. Kaip paaiškėjo, palangiškiai turi kuo džiaugtis ir didžiuotis: iš viso surinkta 17 šimtukų, laikant valstybinius egzaminus, vienos abiturientės – Urtės Lisaitės – pasiekimai įvertinti net trim šimtukais. Labiausiai švietimo bendruomenę...


Palanga pasaulio pabaiga nepatikėjo

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2012 12 27 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Žadėtoji pasaulio pabaiga neįvyko ir mums teks gyventi toliau. Taip juokais galima apibūdinti praėjusią savaitę visuomenėje tvyrojusią nuotaiką. Visus šiuos metus iki pat gruodžio 21 dienos buvo eskaluojama žinia apie gresiančią Žemės rutulio katastrofą. Tokios kalbos buvo stiprinamos ne tik nuorodomis į ta diena pasibaigiantį senovės indėnų majų kalendorių, bet ir Saulės sistemos...


Pasaulio „pabaiga“ Palangai – vasara be vasarotojų

Gediminas GriŠKEVIČIUS, 2012 12 20 | Rubrika: Miestas

2012-12-21 ... 2012-12-21 ... „Slaptagyviai“ iš Nibirų planetos tarsi sovietiniai teletaipai į mano, mūsų kartos sąmonę ritmingai bando „įkalti“ skaitmeninę dominantę. Jog tuoj – tuoj, va, mūsų akyse, kaip anuomet rimavo net Maironis, visi „išnyksim, kaip dūmai neblaškomi vėjo ir nieks nežinos, kas kur ėjo, ką sėjo“ ...


Regis, baigiantis Tarybos kadencijai, išsisemia ir Tarybai teikiami svarstyti klausimai. Arba, gal tiksliau būtų pasakyti, aštrūs, daug debatų keliantys klausimai – tokie, pavyzdžiui, kaip paplūdimio paviljonų išdėstymo schema ar rinkliavų dydžiai - jau paliekami svarstyti naujajai Tarybai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius