Sveikatingumo sporto šventė „Gintarėlyje“ – „Linksmoji karuselė“

Palangos tiltas, 2017-06-01
Peržiūrėta
1131
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sveikatingumo sporto šventė „Gintarėlyje“ – „Linksmoji karuselė“

Saulėtą gegužės 26 dieną Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko nuotaikinga sveikatingumo sporto šventė „Linksmoji karuselė“. Į šventę susirinko gausus būrys vaikučių, tėvelių, senelių, brolių ir sesučių. Skambant Marijono Mikutavičiaus dainai „Trys milijonai“ sporto šventės pradžią vainikavo iškilminga grupių eisena.
Didelių ovacijų sulaukė į renginį su paspirtukais atvykusios dvi nuotaikingos, linksmosios Pepės Ilgakojinės (auklėtojos Marytė Mikėnienė ir Rasa Alseikienė). Linksmosios Pepės organizavo vaikams estafetes, kvietė visus kartu pasportuoti. Tačiau prieš rungtynes kvietė visus susipažinti su lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vykusiais neformaliojo ugdymo užsiėmimais.
Meninio ugdymo mokytojos Erikos Mažonienės šokis pajudino ir didelius, ir mažus. Didelį įspūdį tėveliams paliko karatė pasirodymas, vaikai, vadovaujami kūno kultūros mokytojo metodininko Artūro Podlinevo, linksmai žaidė krepšinį. Sporto šventės metu vaikai su savo artimaisiais dalyvavo įvairiose rungtyse, sustodami prie 8-ių sportinių stotelių: „Tinklinio“, „Burbulų“, „Menų dirbtuvių“, „Futbolo“, „Virvės traukimo“, „Lankų“. Septintoji sportinė stotelė buvo ypač laukiama vaikų, tai „Batutų“ stotelė, kuriose vaikai linksmai leidosi nuo kalniukų. Na, o paskutinė stotelė buvo įrengta kiekvienos grupės pavėsinėje, kuri vadinosi „Kavinė“. Joje vaikai atgavo jėgas vaišindamiesi gaiviaisiais gėrimais, smaližiavo ledais, vaišinosi vaisiais ir kitais gardumynais.
Renginio metu buvo išrinktos ir apdovanotos sveikiausios grupės vaikai. Sveikiausiomis grupėmis pripažintos „Spalviukų“ (6-7 m.) ir „Smiltelių“(1,5-3 m.). Taip pat padėkos – saldžios dovanos (arbūzai, melionai) buvo įteikti nei karto per 2016–2017 m. nesirgusiems vaikams: Marijui Jurkui, Gailei Urbšaitei, Eglei Krenciūtei, Paulinai Nitiuk, Dominykui Adomaičiui ir Rimvydui Barkauskui. Direktorės I. Milkontės pasirašytos padėkos buvo įteiktos vaikų tėveliams už aktyvią veiklą, bendradarbiavimą ir pagalbą įstaigai. Šie mokslo metai buvo itin sėkmingi darželiui, nes priešmokyklinio ugdymo komanda, vadovaujama auklėtojų Almos Matelienės ir Erikos Lukauskienės, respublikiniame projekte-konkurse „Lietuvos mažųjų žaidynės“ tapo nugalėtojais, kuriems buvo įteiktos įvairios dovanos ir padėkos.

Auklėtoja Rasa ALSEIKIENĖ

Jūsų komentaras:

Pajurys 2017-06-07 13:17 (IP: 193.219.12.71)
Gintarelis jega...pats geriausias mano vaikystes darzelis...

Taip pat skaitykite

Didžioji pavasario šventė – šv. Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė, o vienas iš reikšmingiausių šios šventės simbolių – kiaušinis, simbolizuojantis gyvybės atsiradimą. Šv. Velykoms skirti renginiai kurorte jau prasidėjo ir tęsis iki pat Prisikėlimo šventės. Kokie yra nauji šių metų šv. Velykų švenčių akcentai? 


Jau šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ įvyks Palangoje rugpjūčio 20-22 dienomis. Palangos žiemos aikštė trims dienoms virs juoko ir geros nuotaikos oaze. Apie 50 dalyvių, lektorių, trenerių, edukatorių ir atlikėjų iš Lietuvos ir svetur, bei per pusšimtis įvairiausių veiklų suburs aktyviai ir prasmingai praleisti priešpaskutinį vasaros...


Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė įvairiais būdais siekia, kad judėjimas ir sportas taptų kiekvieno vaiko kasdienine veikla bei įpročiu.


Palangoje prasidėjo ilgai laukto objekto statybos – jau kitąmet mieste duris atvers maždaug 3500 kv. m. ploto baseinas su sveikatingumo centru bei viešąja pirtimi. Projektą įgyvendina Palangos miesto savivaldybė, generalinis darbų rangovas – UAB „Conresta“.


Saulėtą gegužės 26 dieną Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko nuotaikinga sveikatingumo sporto šventė „Linksmoji karuselė“. Į šventę susirinko gausus būrys vaikučių, tėvelių, senelių, brolių ir sesučių. Skambant Marijono Mikutavičiaus dainai „Trys milijonai“ sporto šventės pradžią vainikavo iškilminga grupių eisena.


Šeimų sporto šventė

2017 05 25 | Rubrika: Miestas

Šventosios pagrindinėje mokykloje įvyko projekto „Šeimos, meno ir sporto glėbyje“ baigiamasis renginys – šeimų sporto šventė „Sportuoju aš, sportuoji tu, sportuojame visi kartu!“ Susirinkusiuosius „išjudino“ mankšta, į kurią visus pakvietė šokių studijos dalyvės aštuntokės Paulina...


Palangoje gyvenantys ar atostogaujantys sporto entuziastai kasdien mielai naudojasi per pušyną, visai šalia jūros nusidriekusiu sveikatingumo taku „Labrytys“. Juo labiau, kad šiemet Palangos miesto savivaldybė baigė įgyvendinti šio tako pratęsimo ir aktyvaus poilsio zonų įrengimo projektą.


Neįprastai karštą dieną kūno kultūros ženklo (KKŽ) normatyvus laikė neįprasta komanda – stipriausi gimnazijos sportininkai ir sportiškiausi Palangos miesto pradinukai.


Palangos sveikatingumo take „Labrytys“ jau įrengti pirmieji treniruokliai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 09 30 | Rubrika: Miestas

Sveiko gyvenimo būdą propaguojantiems palangiškiams ir kurorto svečiams – gera žinia. Šiuo metu tvarkomame sveikatingumo take „Labrytys“ jau statomi lauko treniruokliai, praturtinsiantys sporto mėgėjų laisvalaikį.


Sporto mėgėjams – praturtintas sveikatingumo takas „Labrytys“  2

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 07 25 | Rubrika: Miestas

Palanga sveiko gyvenimo būdo propaguotojams siūlys dar veną atrakciją – praturtintą ir dvigubai pailgintą sveikatingumo taką „Labrytys“. Sutartis su darbų rangovais bus pasirašyta šią savaitę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius