Švenčių verpetuose

Rasa GEDVILAITĖ, 2009-10-16
Peržiūrėta
925
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Visus palangiškius ir atvykstančius svečius visuomet džiugina gražiausios šventės, įspūdingiausi renginiai, kurių nebūtų be veiklių ir idėjomis apdovanotų organizatorių. Ypatingu organizaciniu gebėjimu pasižymi Palangos kultūros centro direktorius Nerijus Stasiulis. Jo veržlumas, tobulumo siekis kiekvienoje sumanytoje veikloje visuomet sulaukia tik geriausių žmonių atsiliepimų.

 

„Aukštoji Palangos mokykla“

Energingasis Kultūros centro direktorius šį postą užima 11 metų, per kuriuos tapo nepakeičiamas renginių organizatorius, gebantis išspręsti bet kokias iškilusias problemas. Privalėdamas išmanyti daugelį dalykų N.Stasiulis jau neišsigąstų net sudėtingiausio jam skirto darbo. „Baigiau Aukštąją Palangos mokyklą“, - teigia Kultūros centro direktorius. Nors jis ir nebaigė pradėtų studijų dėl nesuderinamo laiko, tai nesumažina jo profesionalumo. Didžiosios šventės, kurios pasiglemžia ir daugiausiai direktoriaus laiko, sutampa su sesijų metu, todėl tai trukdo tinkamai joms pasiruošti. „Tikiuosi sulaukti distancinio mokymosi galimybės“, - neslėpdamas savo ketinimų pasakojo N.Stasiulis. Pasak jo, svarbiausia būti savo srityje geriausiu. O tokiu būti jam puikiai sekasi ir nebaigus tam tikrų studijų. Tai patvirtintų kiekvienas palangiškis.

 

Sportas ir skaitymas

Apie tokią savo dabartinę profesiją sėdėdamas mokyklos suole jis nesvajojo ir net negalėjo to tikėtis, mat tuomet jis buvo sportininkas. Pasak N.Stasiulio, pasinaudoti scena paskatino lietuvių kalbos mokytoja. Ji paragino sudalyvauti skaitovų konkurse. Supratęs, kad dėmesys jo nebaugina, o kaip tik atvirkščiai, žadina norą kuo daugiau parodyti, netrukus ėmėsi didesnių darbų. Didžiu skaitovu jis netapo, tačiau puikaus organizatoriaus ir net vedėjo gabumais jis didžiuotis galėjo. Pirmasis jo savarankiškai suorganizuotas renginys pasirodė 1995 metais, sutinkant Naujuosius metus.

 

Paaukotos šventės

Per tiek darbo metų N.Stasiulis jau susitaikė su tuo, kad didžiąsias šventes švenčia visi, išskyrus jį. Jo darbinė veikla taip pat neturi ir nustatytų darbo valandų. Nuolat galvoje besisukančių darbų sąrašas neleidžia nuleisti rankų, o nesibaigiantys darbai dažnai išsitęsia iki nakties. Dirbdamas neįprastą darbo dieną, rytą jis pradeda vėliau, išskyrus tuos atvejus, kai grafiką pareguliuoja šeima, kaip nutiko prasidėjus mokslo metams.

 

Klaidos moko

Optimizmu ir nuolatine energija trykštantis vyras į gyvenimą ir visus jam siųstus išbandymus žiūri tik teigiamai. Nebijodamas suklysti, jis teigia, kad tik taip mokomasi. Tokia taisykle vadovaudamasis N.Stasiulis nedaro du kartus tos pačios klaidos, nes ji būna iškart „išraunama“. Puikiai susipažinęs su savo darbe kylančiais nesklandumais ir jų sprendimo būdais, dažnai jų išvengti padeda ir kitiems.

 

Piršlių partijos atstovas

„Šlykščiausia kartotis“, - apie galimybę kiekvieną savaitgalį rengti vestuves teigė N.Stasiulis. Nors ir nesiskųsdamas idėjų stoka, Piršlių partijos atstovas įsitikinęs, kad tokių švenčių repertuaras neišvengiamai imtų kartotis, todėl norinčius pasinaudoti šia proga jo paslaugomis, jis pamalonina retai.

 

Patiriantys malonumą

„Gyvenu šia diena ir nieko neplanuoju“, - apibendrina optimistiškasis palangiškių šventiškos nuotaikos kaltininkas. Paklaustas apie tai, kaip gi jis švenčia savo asmenines šventes, N.Stasiulis pareiškė, kad niekaip, pasak jo, tokiomis šventėmis jam būna „emocinė pauzė“ ir jis tiesiog tampa stebėtoju. Geriausiu atsipalaidavimo šaltiniu jis įvardijo lietuvių atlikėjų, A.Mamontovo ir J.Šeduikytės, koncertus.

N.Stasiulis pripažino, kad po jo organizuotų renginių žmonės jam dėkoja už puikiai praleistą laiką, tačiau, pasak jo, „niekur nerasi didesnio egoisto už jį“, nes niekas nepatiria didesnio malonumo už jį patį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Minint Tarptautinę mokytojų dieną, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė įteikė Metų mokytojų apdovanojimus aštuoniems Lietuvos mokytojams. Tarp jų palangiškių mokytojų nebuvo.


Mieli pedagogai! Būdami Mokytojais, jūs ne tik kasdien save dalijate kitiems – mažesniems, dar neturintiems pakankamo žinių bagažo bei gyvenimiškos patirties. Kartu su žiniomis jūs mokiniams atiduodate ir dalelę savo širdies, mokote ne tik kelti klausimus bei patiems rasti atsakymus, bet ir labai svarbių pamatinių dalykų – diegiate gyvenimiškas vertybes, mokote pagarbos, tolerancijos...


Gerbiami policijos pareigūnai, esate tikri Angelai sargai – tarsi nematomi, tačiau visuomet būnantys šalia ir prireikus ištiesiantys tvirtą pagalbos ranką.


Antradienį, balandžio 27 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus visus kurorto medikus pasveikino su Medicinos darbuotojų diena. „Šiandien kaip niekad aiškiai matome, koks sunkus ir atsakingas yra medikų darbas, ir koks neįkainojamas yra jūsų pasišventimas savo profesijai bei visiems pagalbos prašantiems žmonėms. Kasdien sunkiai dirbate tam, kad savo...


Įvažiavimas į didžiausią šalies kurortą Palangą iš esmės pasikeis dar šį rudenį – Savivaldybėje pasirašyta dekoratyvinių augalų apželdinimo ir priežiūros paslaugų pirkimo sutartis, kurią įgyvendinus Kretingos gatvė neatpažįstamai atsinaujins.


Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė ir dar 4 centro darbuotojai sugrįžoiš Italijos, kur gruodžio 7-8 dienomis dalyvavo Europos kultūros forume 2017.


Kalendorius užvertė vasaros mėnesius, ir UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus trina rankomis: įmonei sezonas buvo geras, nors mažiau surinktų atliekų iš paplūdimio ir kurorto gatvių nereikėtų susieti vien tik su lietaus nepašykštėjusia vasara, pabrėžė direktorius. Svarbiausia, Palanga šią vasarą išvengė vandalizmo...


Tarp apdovanotų geriausių šalies abiturientų – ir palangiškis

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 25 | Rubrika: Jūros vaikai

SEB bankas jau aštuntus metus iš eilės tęsia tradiciją apdovanoti geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikiusius šalies abiturientus. Šiemet savo įsteigtus prizus  bankas įteikė 54-iems Lietuvos abiturientams, kurie aukščiausiais balais išlaikė bent keturis valstybinius brandos egzaminus. Tarp jų šiais metais apdovanotas...


Ko gero, daugeliui kurorto kultūrinis gyvenimas siejasi su beveik legendiniu Nerijum Stasiuliu. Bet nuo balandžio mėnesio, N. Stasiuliui išėjus dirbti į savivaldybės Tarybą, Palangos kultūros centro „bosas“- naujas žmogus. Naujas, bet ne visiškai „žalias“ ir jau žinomas ne vieno palangiškio. Susipažinkime: naujas  Palangos kultūros centro...


Švenčių verpetuose

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 10 16 | Rubrika: Miestas

Visus palangiškius ir atvykstančius svečius visuomet džiugina gražiausios šventės, įspūdingiausi renginiai, kurių nebūtų be veiklių ir idėjomis apdovanotų organizatorių. Ypatingu organizaciniu gebėjimu pasižymi Palangos kultūros centro direktorius Nerijus Stasiulis. Jo veržlumas, tobulumo siekis kiekvienoje sumanytoje veikloje visuomet sulaukia tik geriausių žmonių atsiliepimų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius