Šventojoje baigiama rekonstruoti Jūros gatvė

Palangos tiltas, 2016-10-10
Peržiūrėta
156
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojoje baigiama rekonstruoti Jūros gatvė

Jau netrukus Šventosios gyventojai ir svečiai džiaugsis visiškai atnaujinta Jūros gatve – rekonstrukcijos darbai bus baigti dar šiais metais.
Jūros gatvės rekonstrukcija pradėta 2014 metais, didžioji dalis numatytų darbų jau atlikta, ir tai ne tik pakeitė Šventosios veidą, bet ir suteikė daugiau patogumo vairuotojams bei pėstiesiems.
Šiuo metu darbai vyksta pėstiesiems skirtoje maždaug 300 metrų ilgio gatvės atkarpoje nuo Kopų g. iki Pušyno g. – čia klojami lietaus nuotekų, apšvietimo tinklai, įrengiamas gatvės drenažas, iškasamas senas gatvės pagrindas, ardomi seni šaligatviai, kelio bortai.
Šią savaitę bus įrengiamas šalčiui atsparus gatvės pagrindas, taip pat – skaldos pagrindas, tuomet bus klojama trinkelių danga, pritaikyta pėstiesiems, neįgaliesiems bei dviratininkams. Dviračių takas nuo pėstiesiems skirtos gelsvomis trinkelėmis išklotos dalies bus atskirtas kita – tamsiai pilka – spalva.
Iki metų pabaigos šioje gatvės atkarpoje bus sumontuoti ir nauji šviestuvai, suformuotos dvi žiedinės sankryžos: Kopų g., Jūros g. ir Šventosios g. susikirtimo vietoje bei Pušyno ir Jūros gatvių sankirtoje.
Rekonstruojant minėtą Jūros gatvės atkarpą bus įrengtos ir keturios poilsio salelės, skirtos dviratininkams bei pėstiesiems – čia stovės suoliukai, stovai dviračiams. Alėjoje numatytos ir dar keturios poilsio zonos, kuriose bus įrengti suolai.
Jūros gatvės rekonstrukcijos darbų sutartį Palangos miesto savivaldybė su UAB „Žemkasa“ pasirašė 2014-ųjų liepą. Pirmuoju darbų etapu, atnaujinant gatvės atkarpą nuo Ošupio tako iki Pušyno g., susidėvėjusi gatvės važiuojamosios dalies danga buvo pakeista nauja, nutiesti šaligatviai, įrengta lietaus nuotekų surinkimo sistema, nauja gatvės apšvietimo sistema, įrengti dviračių takai, suoliukai, greičio slopinimo kalneliai, važiuojantiems su vežimėliais suformuoti patogūs nuvažiavimai. Jau netrukus čia bus „sudėti paskutiniai taškai“ – sutvarkyta aplinka bei pasėta žolė, įrengti likusieji suolai ir šiukšlių dėžės.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją, skaudi nelaimė ištiko Šventosios svečią iš Kauno. Blogai krante pasijutęs vyras atsigaivinti brido į Baltijos jūrą, tačiau, anot Palangos gelbėtojų vado Jono Pirožniko, joje pradėjo skęsti. Gali būti, kad vyras iš Kauno mirė brisdamas ir krito į vandenį.


Asfaltuojama Valteriškės gatvė.


Jau netrukus Šventosios gyventojai ir svečiai džiaugsis visiškai atnaujinta Jūros gatve – rekonstrukcijos darbai bus baigti dar šiais metais.


Kavinė „Banga“: griauti negalima rekonstruoti

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 02 23 | Rubrika: Miestas

„Griauti negalima rekonstruoti“ – kur šioje frazėje bus padėtas kablelis, kokį sprendimą priims tie, nuo kurių priklausys 1976 metais architekto Gintauto Telksnio projektuoto vėlyvojo modernizmo stiliui priskiriamo kavinės-restorano „Banga“ pastato, esančio J. Basanavičiaus gatvės pradžioje, likimas? Dabartiniai jo šeimininkai siūlo:...


Palangos centrinėje aikštėje antradienį pradėta montuoti Kalėdų eglė, savo neįprastumu nustebinsianti ne tik palangiškius, bet ir kurorto svečius. Šis darbas užtruko tris dienas, o visu grožiu žaliaskarė nušvis rytoj, šeštadienį (lapkričio 29 d.), 17 val.


Link jūros vedanti Jūratės gatvė puošiasi naujomis spalvomis  3

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 11 11 | Rubrika: Miestas

Ryškėja naujasis vienos iš pagrindinių Palangos gatvių – Jūratės g. – veidas. Link jūros vedanti pėsčiųjų alėja sparčiai rekonstruojama, kartu tvarkoma ir Jūratės g. aikštė.


Besibaigiančius jubiliejinius – dvidešimtuosius – metus po Lietuvos valstybės nepriklausomybės paskelbimo norėjome paminėti su žinomu pajūrio advokatu, Palangos, o vėliau ir Klaipėdos Sąjūdžio tarybos pirmininku, Nepriklausomybės akto signataru Liudviku Narcizu Rasimavičiumi-Rasimu. Meilę Tėvynei pajutęs dar mokyklos suole dėjo visas pastangas, jog Lietuva nusikratytų...


J.Basanavičiaus gatvė – prekeivių valdžioje

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010 07 03 | Rubrika: Miestas

Palangą simbolizuojanti Jono Basanavičiaus gatvė Lietuvai yra daugiau nei alėja. Kaip Klaipėdos uostas yra laivams skirti Lietuvos vartai į jūrą, taip ir J.Basanavičiaus gatvę galime vadinti žmonių vartais į jūrą.  Nes tik vienintelėje Lietuvos vietoje - Palangoje šią gatvę pratęsiančiu jūros tiltu net keletą šimtų metrų galima žengti virš vandens.  Tik čia, stovint toli nuo...


Be jūros – lyg „žuvis be vandens“

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 21 | Rubrika: Kultūra

Aistringų žvejų, gyvenančių šalia jūros ir sukaupusių daugybės metų patirtį, aprėpiančią daugiau nei 60 metų, likę jau ne daug. Gyvybingumu trykštantys jūreiviai nejausdami baimės visais laikais stoja į kovą su įnoringąja jūra, o didžiausią malonumą patiria pagavę geidžiamą laimikį. Vienas iš senųjų žvejų Valdis Grišinas gyvena Šventojoje ir nekantriai laukia artėjančios Šv. Klemenso –...


Ekstremali gatvė

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 07 | Rubrika: Kriminalai

Bangų gatvė Palangoje po truputį tampa ekstremalaus vairavimo poligonu. Beveik kiekvieną savaitę čia įvyksta didesnis ar mažesnis autoįvykis. Ačiū Dievui, pastarosiomis dienomis niekas labai nenukentėjo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius