Tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną Koncertų salė nušvito oranžine spalva

Palangos tiltas, 2021-11-25
Peržiūrėta
2067
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną Koncertų salė nušvito oranžine spalva

Kiekvienų metų lapkričio 25 d. yra minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena.

Šią dieną Palangos miesto savivaldybė jungiasi prie iniciatyvos, oranžine spalva apšviesdama Palangos miesto koncertų salę, taip išreikšdama nepritarimą visų formų smurtui prieš Smurtas prieš moteris yra viena iš labiausiai paplitusių, nuolatinių ir niokojančių žmogaus teisių pažeidimų pasaulyje ir kelią grėsmę milijonams merginų ir moterų.

Tai paveikia moteris, nepriklausomai nuo jų amžiaus, kilmės ar išsilavinimo lygio. Šis smurtas būna įvairių formų, įskaitant fizinį, seksualinį, psichologinį ar ekonominį smurtą ir išnaudojimą.

PT info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lapkričio 25 dieną minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena. Šią dieną pažangioji pasaulio bendruomenė kasmet rengia tarptautinę akciją „16 aktyvizmo dienų prieš smurtą prieš moteris“ .


Šiandien Palangos koncertų salė nusidažė mėlyna ir geltona spalvomis.


Du pastaruosius vakarus – sekmadienį ir pirmadienį – Palangos koncertų salė nušvito žalia, rožine, žydra ir violetine spalvomis. Taip Palanga paminėjo Pasaulinę retų ligų dieną ir išreiškė visuomenės palaikymą retomis ligomis sergančių žmonių bendruomenei.


Kiekvienų metų lapkričio 25 d. yra minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena.


Minint Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną Palangos koncertų salė nušvito purpurine spalva. Taip apšviestas pastatas bus iki lapkričio 21 dienos.


 Rugsėjo 21 dieną pasaulyje minima tarptautinė Alzheimerio diena. Ta proga Palangos koncertų salės pastatas nušvis purpurine spalva.


Palangos koncertų salė ketvirtadienio vakarą nušvito tautinės Baltarusijos vėliavos spalvomis – taip Palangos miesto savivaldybė atsiliepė į Baltarusijos opozicijos kvietimą jungtis prie vasario 7 d. rengiamos Susigiminiavusių miestų solidarumo akcijos.  


Palangos koncertų salė pasipuošė purpurine spalva

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 18 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį, lapkričio 17 d., Palangos koncertų salė pasipuošė purpurine spalva. Kodėl? Nuo 2009 metų kasmet lapkričio 17-ąją yra minima Pasaulinė neišnešioto naujagimio sąmoningumo diena. 2011 m. lapkričio 17 d. neišnešiotų naujagimių organizacija March of dimes purpurine organizacijos spalva apšvietė New York dangoraižį Empire State Building, o nuo...


Palangos koncertų salė jau turi koncesininką – tai patvirtinanti trišalė sutartis tarp koncesininko – UAB „Palangos koncertų salė“, investuotojo – UAB „Pajūrio infrastruktūra“, priklausančios Infrastruktūra LT įmonių grupei, kartu su „Bravo Events“ ir Palangos miesto savivaldybės pasirašyta sausio 30 d.


Vakar vakarop Palangos koncertų salė nušvito mėlyna, balta ir raudona juostomis, Prancūzijos vėliavos spalvomis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius