„Tele2“ naujienos: nuolaidos išmaniesiems įrenginiams, dovanos ir kiti ypatingi pasiūlymai

***, 2021-05-06
Peržiūrėta
2167
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Tele2“ naujienos: nuolaidos išmaniesiems įrenginiams, dovanos ir kiti ypatingi pasiūlymai

Svajojantiems apie naują telefoną, išmanųjį laikrodį su „eSIM“ technologija, televizorių namams ar apsaugos kamerą – puikios naujienos. „Tele2“ paruošė daugybę išskirtinių pasiūlymų, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Įsigijusiems laikrodį – ausinės dovanų
Ieškote kokybiško išmaniojo laikrodžio ir gerų belaidžių ausinių? Turime puikų pasiūlymą būtent jums. Rinkitės bet kurį „Samsung“ išmanųjį laikrodį su „eSIM“ technologija ir belaides ausines „Samsung Galaxy Buds Live“ gaukite dovanų. Dovanos vertė – 169 Eur. Dovana bus pridėta automatiškai už simbolinį 0,01 Eur mokestį.
Pasiūlymas galioja pasirinkus bet kurį laikrodžio modelį ir mokant visą sumą iš karto arba sudarant 24 ar 36 mėn. sutartį ir mokant pradinę įmoką bei mėnesinę įmoką, kuri yra nurodyta www.tele2.lt prie konkretaus laikrodžio modelio.

Vieno numerio paslauga laikrodžiams net 6 mėn. nemokamai
Dabar pats geriausias laikas išbandyti paslaugą „Vienas numeris“, kuri susieja telefoną ir laikrodį suteikdama galimybę gauti skambučius, programėlių pranešimus ir SMS į abu įrenginius tuo pačiu metu.
Norint aktyvuoti šią paslaugą, reikia įsigyti planą laikrodžiui „Neriboti GB, neriboti pokalbiai, neribotos SMS laikrodžiui“ – 4,90 Eur/mėn. prie jūsų jau turimo „Tele2“ pokalbių plano, arba įsigyti ir pokalbių planą, ir planą laikrodžiui. Šešių mėnesių trukmės plano išbandymas nemokamai galioja sudarius 24 mėn. sutartį. Po 6 mėn. įsigalioja įprasta plano laikrodžiui kaina numatyta paslaugų teikimo sutartyje.

Patrauklios nuolaidos telefonams
Jei jau seniai svarstote pakeisti savo seną išmanųjį telefoną, dabar itin palankus metas tai padaryti. Įvairiems telefonų modeliams taikomos nuolaidos net iki 34 proc. Telefonus galite įsigyti mokant visą sumą iš karto arba nurodytomis įmokomis su bet kuriuo www.tele2.lt skelbiamu planu ir 24 mėn. sutartimi. Populiarius išmaniųjų telefonų modelius „Samsung Galaxy A52“ ir „Xiaomi Redmi 9“ dabar galite įsigyti su 1 Eur pradine įmoka. Pradžiuginsime ir tuos, kurie norėtų įsigyti „iPhone“ išmanųjį. Juos dabar galite įsigyti net iki 120 Eur pigiau. Pavyzdžiui, su tokia nuolaida galite įsigyti naujausią „iPhone 12“ telefoną. Telefonus galite įsigyti mokant visą sumą iš karto arba nurodytomis įmokomis su bet kuriuo www.tele2.lt skelbiamu planu ir 24 mėn. sutartimi.

Stebėjimo kameros – su 1 Eur pradine įmoka
Namų apsaugai ir ramybei verta įsigyti patikimą ir kokybišką stebėjimo kamerą. „Tele2“ salonuose ir internetinėje parduotuvėje nuo šiol rasite puikiai vertinamų išmaniųjų vaizdo stebėjimo sistemų „Eufy“. Jas šiuo metu galite įsigyti su 1 Eur pradine įmoka. Apsaugos kamerų mėnesinė įmoka prasideda vos nuo 1,88 Eur/mėn.
Pasiūlymai išmaniems daiktams galioja su bet kuriuo „Tele2 Laisvo interneto“ www.tele2.lt skelbiamu planu, sudarant 24 mėn. sutartį ir mokant už įrangą dalimis per 36 ar 24 mėn.

Televizorius – dovanų
Nors iki Kalėdų dar toli, „Tele2“ siūlo jums vertingų dovanų. Kiekvienas, įsigijęs 55 colių įstrižainės „Samsung UE55TU7092UXXH“ išmanųjį televizorių ir „Tele2 Laisvo interneto“ planą „Neriboti GB“, dovanų gaus 32 colių televizorių „Samsung UE32T4302AKXXH“.
Pasiūlymas galioja pasirašant 24 mėn. paslaugų teikimo sutartį bei 24 mėn. įrangos išsimokėjimo sutartį. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn.

Išmanioji televizija „Go3“ – pigiau
Vakarus namuose praskaidrinkite kokybišku turiniu. Norintiems išbandyti populiariąją televiziją „Go3” rekomenduojame rinktis specialų paketą „Startas“. Jame rasite 9 tiesioginės televizijos kanalus su 7 dienų archyvo funkcija ir apie 500 valandų serialų biblioteką. Papildoma dovana – galimybė žiūrėti „TV3“ televizijos laidas ir serialus anksčiau nei per TV. Paketo kaina – 2,99 Eur/mėn. TV priedėlio kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn.
Turint du ir daugiau pokalbių planų vieno vartotojo vardu „Tele2“ tinkle, „Go3“ televizijos paketus su „Tele2 Laisvo interneto” planu „Neriboti GB“ dabar galima įsigyti pigiau. Televizijos ir interneto paketų kainos prasideda nuo 18,73 Eur/mėn. „Tele2 Laisvo interneto“ sutarties metu nutraukus pokalbių planų sutartis, nuolaida internetui taip pat nustos galioti.
Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiais laikais, ruošiantis naujiems mokslo metams, sąsiuvinių, rašiklių ir vadovėlių dažnai nepakanka, todėl moksleivių tėvai dairosi ir į išmaniųjų įrenginių lentynas.


Nauja mokslo metų pradžia jau visai čia pat, tad visi skuba pasirūpinti mokyklinių prekių krepšeliu.


Artėjant naujiems mokslo metams ir iš atostogų grįžtant į darbus, svarbu pasirūpinti geru internetu ir kokybiškais įrenginiais. „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų kompiuteriams, telefonams ir namų internetui, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Ieškantiems išmaniojo laikrodžio su eSIM technologija, naujo telefono ar planšetinio kompiuterio – geros naujienos.  „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Vasarai įsibėgėjus, „Tele2“ pristato patrauklių pasiūlymų įrenginiams, internetui ir išmaniajai televizijai. Nuolaidomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt


Vasarą pradedame geromis naujienomis. „Tele2“ paruošė daugybę patrauklių pasiūlymų pokalbių planams, nuolaidų telefonams ir išmaniesiems laikrodžiams su eSIM technologija bei ypatingų dovanų. Akcijomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Svajojantiems apie naują telefoną, išmanųjį laikrodį su „eSIM“ technologija, televizorių namams ar apsaugos kamerą – puikios naujienos. „Tele2“ paruošė daugybę išskirtinių pasiūlymų, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Ieškantiems naujo išmaniojo telefono – puikios naujienos. „Tele2“ paruošė ypač gerų pasiūlymų telefonams įsigyti. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Nauji metai – nauji išskirtiniai „Tele2“ pasiūlymai. Jais jau dabar galite pasinaudoti internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Šiuo metu didžiausią dėmesį skirkite savo saugumui, o visas prekes užsisakykite neišėję iš namų. Saugiai ir patogiai apsipirkite „Tele2“ internetinėje parduotuvėje ir savitarnoje arba paskambinę...


Vasara – puikus metas atsinaujinti. Daugumai populiariausių išmaniųjų telefonų modelių šiuo metu taikomos ypatingai didelės nuolaidos. Pasiūlymais jau dabar galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius