„Tikslo link. Olimpas“: užburianti „Telšių“ vienybė ir kantrus titulo laukimas

Palangos tiltas, 2024-02-29
Peržiūrėta
2009
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Tikslo link. Olimpas“: užburianti „Telšių“ vienybė ir kantrus titulo laukimas

Komanda, kurioje deriniai aiškinami žemaitiškai. Komanda, į kurią toli gražu ne kiekvienas patenka. Komanda, kuri visame Lietuvos krepšinio kontekste yra išties išskirtinė. Ir varžovas, su kuriuo skaitytis reikia net ir ambicingiausiems klubams. Septintojoje miniserialo „Tikslo link. Olimpas“ serijoje „Žemaitiška garbė“ – pasakojimas apie „Telšių“ klubą, dar vieną Nacionalinės krepšinio lygos („7bet-NKL“) senbuvį ir favoritą.

„Telšiai“, kaip nedaugelis komandų NKL lygoje, turi savo vietą. Jie turi savo branduolį, jie turi savo žiūrovą, jie turi savo salę, jie turi savo tradicijas ir jie turi savo braižą. Jie turi meistriškumo kartelę, kuri NKL lygoje yra įkandama nedaugeliui“, – savo varžovus gyrė Palangos „Olimpo“ prezidentas Jonas Vainauskas.

„Telšių“ atstovai skaičiavo, kad komandoje – kone vien žemaičiai. Tik Valiera – iš Ukrainos,  bet ir šis aukštaūgis, pasak „Telšių“ kapitono Ovidijaus Kaminskio, priverstas mokintis žemaitiškai, nes rusiškai šioje komandoje niekas nė nesiruošia kalbėti. 

Treneris Povilas Šakinis pasakojo, kad „Telšiai“ – išskirtinai vieninga komanda, o įžaidėjas Ignas Razutis aiškino, kodėl komandos žaidėjų nevilioja pelningesni kitų klubų pasiūlymai.

„Vieninga šita komanda, visi – vienas už kitą. Tas kovingumas, tas noras visus čia vienija. Jei esi šioj komandoj, tu turi tai daryti – kovoti, stengtis, palaikyti vienas kitą. Jeigu šito nebus, tai ir tavęs šitoj komandoj nebus“, – kalbėjo P.Šakinis.

Išskirtinis serijoje – I.Razučio portretas. 36-erių krepšininkas kratėsi NKL legendos statuso ir dėstė savo išskirtinį požiūrį į žaidimo ir kovos dėl titulo prasmę.

„Man ne taip ir svarbu – laimėjom ar nelaimėjom titulo. Man svarbiau, kad mes sugebėjom komandą pakelti į tokį lygį, kur ji yra dabar. Čia ateina daug sirgalių, atvažiuoja žmonės iš regionų, iš Plungės, susirenka daug vaikų, jaunuolių, kurie mato tą krepšinį. Kažkam gal taip gimsta krepšinio svajonė, kurią ir mums kažkada davė Plungės „Olimpas“. Dabar mes ją perduodam Telšiuose. Man tai daug svarbiau nei čempionų titulas“, – sakė I.Razutis.

Dokumentinis serialas „Tikslo link. Olimpas“ pasakoja apie Palangos „Olimpo“, prie kurio vairo 2023-iųjų vasarą stojo Gedvydas ir Jonas Vainauskai, kelią NKL lygoje. Tačiau čempionų titulo siekia ne tik „Olimpas", bet ir lygos senbuviai klubai, per pastarąjį dešimtmetį tapę tikrais NKL vėliavnešiais.

„Tikslo link. Olimpas“ serijas kuria Julius Bliūdžius (scenarijaus autorius ir režisierius), Dmitrijus Radlinskas (operatorius ir montažo režisierius) bei „Sporto Zona Media Group“ komanda.

„Tikslo link. Olimpas“ – 7-oji serija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos pradžioje Palanga virto gyvu Lietuvos simboliu – čia atvyko apie 3000 lietuvių iš 35 pasaulio šalių, atvykusių dalyvauti XII Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse. Šis renginys – ne tik sporto varžybos, bet ir galingas tautinės vienybės, ištikimybės šaknims bei kultūrinei tapatybei įrodymas.


Palangoje prasideda ypatinga savaitė – balandžio 27 – gegužės 5 dienomis kurorte vyks Europos brasbendų čempionatas.


Kaune vyko paramos turnyras “Let’s Join The Fight Together”. Šių varžybų tikslas - suvienyti kovotojus.


Komanda, kurioje deriniai aiškinami žemaitiškai. Komanda, į kurią toli gražu ne kiekvienas patenka. Komanda, kuri visame Lietuvos krepšinio kontekste yra išties išskirtinė.


Palangos „Olimpas“ antrąjį „7bet-NKL“ čempionato etapą pradėjo 86:82 išvykoje įveikdamas „Telšius“, ir tai buvo jau 10-oji iš eilės olimpiečių pergalė. 


Ilgos eilės – ne tik viena populiariausių temų kalbant apie sveikatos priežiūrą, bet ir sritis, kuriai šiemet skirtos išimtinai didelės Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšos. 


Palangiškių žygis dviračiais - dėl kilnaus tikslo

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 13 | Rubrika: Miestas

Padėti žmonėms, kuriems būtina parama, yra daugybė būdų. Vieną jų išbandė Palangos meras Šarūnas Vaitkus su bendradarbiais. Jie dalyvavo mažame Italijos miestelyje tradiciškai rengiamame žygyje vintažiniais dviračiais.


Šeši drąsūs palangiškiai praėjusį sekmadienį, spalio 6 d., lėšas Palangos specialųjų poreikių turintiems vaikams rinko dar neregėtu būdu – mindami vintažinių dviračių pedalus mažame Italijos miestelyje Gaiole in Chianti, esančiame Toskanos regione. Kartu su Dainiumi Drungilu, Jūrate Mitkevičiūte ir Ilona Emanuelsson įveikęs 46 kilometrus, Palangos meras...


Patinka jums konservatoriai ar ne, bet Vaidotas Bacevičius, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Palangos-Kretingos rinkimų apygardoje, yra vertas pagarbos dėl savo tvirtumo. Įtemptoje kovoje su rinkimų veteranu Pranu Žeimiu jis tikėjo, kad laimės, nors ne vienam jau atrodė, kad labiau patyrusiam kolegai bus patikėta vėl...


Gegužės 8-ąją startuosiančių pirmųjų Lietuvoje elektromobilių lenktynių „Pasikrauk su Energijos tiekimu: Vilnius–Palanga“ organizatoriai kartu su Susisiekimo ministerija, Lietuvos kelių direkcija ir Palangos savivaldybe paruošė siurprizą ir patiems jauniausiems Lietuvos eismo dalyviams.


Renginių kalendorius