Tinklininkės iškovojo kelialapį į finalą

Palangos tiltas, 2018-04-14
Peržiūrėta
471
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tinklininkės iškovojo kelialapį į finalą

Balandžio 11 dieną Jonavoje vyko Lietuvos „mini“ tinklinio mergaičių U-13 čempionato III-čiasis turas. Jo metu turėjo išaiškėti, kurios U-13 mergaičių komandos iškovos teisę dalyvauti finalinėse varžybose.
Palangos miesto sporto centro tinklininkės Gloria Januševič, Marija Kalis, Samanta Tomasaitė, Beatričė Juozilaitytė, Laura Buivydaitė, Skaistė Laucytė ir Skaiva Kazlauskaitė, treniruojamos trenerės Irenos Švanienės, buvo gerai pasiruošusios ir kovingai nusiteikusios šioms varžyboms. Visi priešininkai labai stiprūs, todėl mergaičių tinklininkių komandai buvo iškeltas uždavinys iškovoti pergales, žaidžiant su savo varžovais.
Tik atvykusios, tinklinio aikštelėje tinklininkės susitiko su pajėgia Raseinių mergaičių komanda. Varžybos vyko labai įtemptai ir permainingai. Tik savo gero techninio bei fizinio pasiruošimo dėka palangiškės iškovojo pergalę. Rezultatu 2:0 nugalėjo savo varžoves.
Kitas varžybas žaidė su Jonavos 2 komanda. Rezultatu 2:0 pergalę iškovojo Palangos jaunosios tinklininkės. Po pertraukėlės tinklinio aikštelėje palangiškių laukė Kauno 3 pajėgi mergaičių komanda. Įtampa įsivyravo nuo pirmųjų žaidimo minučių. Tiek Kauno, tiek Palangos jaunosios tinklininkės buvo pasiryžusios bet kokia kaina iškovoti pergalę. Mūsų tinklininkės Gloria Januševič, Marija Kalis ir Samanta Tomasaitė puikiomis atakomis ir darniu komandiniu žaidimu stebino visus susirinkusius žiūrovus bei komandų trenerius. Puikaus žaidimo dėka jos įveikė savo varžoves rezultatu 2:0, tuo pačiu iškovojo kelialapį į finalines varžybas. Jos vyks gegužės mėnesį.
Noriu padėkoti Sporto centro administracijai už suteiktas geras sąlygas, vykstant į varžybas, o „Baltijos“ pagrindinės mokyklos direktoriui A. Kniukštai už geranoriškumą, vykdant treniruočių mokamąjį procesą. Palinkėkime savo miesto jaunosioms tinklininkėms kuo geriau pasiruošti finalinėms U-13 varžyboms ir iškovoti ne vieną pergalę žaidime su savo varžovėmis. Sėkmės jums, šaunuolės.

Trenerė Irena ŠVANIENĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos Senosios gimnazijos auklėtinė Mūza Svetickaitė LRT televizijos projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ tapo Lietuvos tūkstantmečio dešimtoke ir iškovojo kelialapį į vienuoliktokų finalą. Tai jau ketvirta pergalė ir ketvirtoji Mūzai atitekusi statulėlė šiame projekte. Praėjusį savaitgalį Mūza Svetickaitė filmavosi LRT televizijos projekte...


Sparčiai įsibėgėjant rudeniui, vis dažniau pastebimi spalvas keičiantys medžiai, pajaučiami lietaus lašai. Tačiau pajūryje vis dar jaučiasi vasaros šurmulys, kuris kviečia pasisukti renginių karuselėje. Šiųmetis, jau dvyliktąjį kartą organizuojamas festivalis „Pasaulio balsai“, dovanojo dvylika renginių, o paskutinysis, viską vainikuosiantis, nuskambės jau...


Praėjusį savaitgalį Panevėžio „Cido“ arenoje vykęs Lietuvos karatė kiokušin jaunučių U16 ir jaunimo U21 čempionatas išaiškino pajėgiausius šalies sportininkus. Šiame čempionate dalyvavo virš 200 karatė kovotojų iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė kiokušin klubų, o prizininkais tapę karatistai tapo rinktinės nariais, kurių...


Balandžio 11 dieną Jonavoje vyko Lietuvos „mini“ tinklinio mergaičių U-13 čempionato III-čiasis turas. Jo metu turėjo išaiškėti, kurios U-13 mergaičių komandos iškovos teisę dalyvauti finalinėse varžybose.


Artėja prie pabaigos 2017/2018 metų Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lygos (MKL) sezonas. Jaunieji krepšininkai žaidžia atkrintamas varžybas, kovoja dėl medalių. Praėjusį savaitgalį krepšinis karaliavo ir Palangoje.Į Palangos sporto centro areną atvyko keturios stipriausios U18 merginų B diviziono komandos. 


Gegužės 5-6 dienomis Jonavoje vyko Lietuvos „mini“ mergaičių tinklinio U-12 finalinės varžybos. Atrankinėse varžybose iš viso dalyvavo 19 mergaičių komandų. Žaisti finalinėse varžybose iškovojo 6 komandos: tai Šiaulių, Jonavos1, Jonavos2, Vilniaus3, Palangos3 ir Kauno 1 mergaičių komandos. Išties varžovės buvo visos pajėgios ir gerai žaidžiančios.


Palangos krepšinio klubas „Palanga“ pratęsė savo pergalių seriją iki keturių. Rungtynėse Kaune „Palanga“ rezultatu 66:79 (13:17, 20:20, 11:23, 22:19) šventė pergalę prieš „Žalgiris-2“ ekipą. Svečių ekipa vertėsi be vieno iš savo lyderių – Mantvydo Stašelio, kuris susirgo ir liko Palangoje. Rungtynes sėkmingiau pradėjo...


BBL čempionate „Palanga“ iškovojo svarbią pergalę

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 03 | Rubrika: Sportas

Labai svarbią pergalę penktadienį Baltijos krepšinio lygos (BBL) A grupėje iškovojo Palangos klubas „Palanga“, kuris savo aikštelėje 71:58 (17:19, 17:19, 22:9, 15:11) įveikė Raplos „Rapla“ ekipą iš Estijos.


„Naglis“ iškovojo 17-ąją pergalę

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 02 10 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšinio komanda susitiko su Joniškio „Delikatesas“ bei Mažeikių „Mažeikiai“ krepšininkais. Po itin sunkių kovų palangiškiai iškovojo 17-ąją pergalę prieš stiprią mažeikiečių komandą rezultatu 71:67 ir pralaimėjo joniškiečiams rezultatu 99:89.


Palangiškiai šokėjai iškovojo bronzą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 06 | Rubrika: Kultūra

Balandžio pabaigoje Šiauliuose vykusiame tarptautiniame šokių festivalyje „Pavasarinis šokių šėlsmas 2009“, skirtame pasaulinei šokių dienai paminėti, Palangos šokių studijos „Svivelis“  senjorų pora iškovojo bronzą. Šiame šokių festivalyje dalyvavo 60 porų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos. Festivalis atviras visiems šokių stiliams, o įvardytas šėlsmu...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius