Tradicinis tinklinio turnyras "Palangos auksinis ruduo-2023"

Palangos tiltas, 2023-10-10
Peržiūrėta
895
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tradicinis tinklinio turnyras "Palangos auksinis ruduo-2023"

Graži tradicija - kasmet spalio pradžioje Palangoje švęsti tinklinio šventę. Taip ir šiemet  spalio 7-8 d. į mūsų miesto sporto sales susirinko net 8 jaunųjų tinklininkių komandos iš Rygos, Daugpilio, Vilniaus, Kauno, Raseinių, Šilalės, Gargždų ir Palangos. Dvi dienas U15 mergaitės, gimusios 2009-2010 m., varžėsi Palangos sporto centro, Sporto klubo ”Riteris” bei MB “Sporto kopa” organizuotame turnyre “Palangos auksinis ruduo-2023”, ir kovojo dėl turnyro organizatorių ir rėmėjų įsteigtų apdovanojimų, taurių, medalių ir prizų. O jų šiais metais buvo kaip niekada gausu ir labai patrauklių. Organizatoriai ir rėmėjai pasirūpino viskuo, kad turnyro dalyviai jaustųsi patogiai. Sveikatingumo ir sporto centro KOPA komanda vedė ir koordinavo visą renginį, aprūpino dalyvius vandeniu, skanėstais, muzika. Pagrindiniai turnyro rėmėjai OSHEE, Megabaltic, Evolve Fitness Europe, Megasportas įsteigė prizus visiems turnyro dalyviams. Food Balance pasirūpino sveiku ir subalansuotu sportininkių maitinimu turnyro metu. Labai daug prie turnyro vykdymo prisidėjo ir nuolatiniai Palangos tinklinio komandos rėmėjai Transkela, EcomediaGroup, Fitpuls, Maistas Sportui. O sportininkės džiugino visus azartiškomis kovomis aikštelėse.

Po atkaklių kovų buvo išaiškinti turnyro nugalėtojai ir prizininkai: I vieta – Daugpilis, II vieta – Ryga, III vieta – Palanga, IV vieta – Vilnius, V vieta – Šilalė, VI vieta- Gargždai, VII vieta – Kaunas, VIII vieta – Raseiniai.

Sveikiname Palangos tinklininkes ir jų trenerę Dianą Mažeikę su puikiu pasiekimu. Džiaugiamės, kad atsiranda vis daugiau palaikančių ir remiančių Palangos tinklininkių komandas, tai suteikia vaikams labai daug motyvacijos treniruotis ir siekti kuo aukštesnių rezultatų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Graži tradicija - kasmet spalio pradžioje Palangoje švęsti tinklinio šventę. Taip ir šiemet  spalio 7-8 d. į mūsų miesto sporto sales susirinko net 8 jaunųjų tinklininkių komandos iš Rygos, Daugpilio, Vilniaus, Kauno, Raseinių, Šilalės, Gargždų ir Palangos. 


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Į "Sidabrinę gervę" šiemet pretenduoja ir filmas "Išgyventi vasarą", kurio siužetas vyksta ir Palangoje.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius