TS-LKD Palangos skyrius vienbalsiai patvirtino rinkimų sąrašą ir jo lyderį

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014-09-08
Peržiūrėta
2076
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šeštadienio pavakare į pabaigą einant puikiam kurortiniam sezonui ir karštai vasarai, ne mažiau karštam būsiančiam politinio sezono rudeniui pasirengti į visuotinį susirinkimą rinkosi TS-LKD Palangos skyriaus nariai. Gausiausią būrį narių – net 132 – iš P
Šeštadienio pavakare į pabaigą einant puikiam kurortiniam sezonui ir karštai vasarai, ne mažiau karštam būsiančiam politinio sezono rudeniui pasirengti į visuotinį susirinkimą rinkosi TS-LKD Palangos skyriaus nariai. Gausiausią būrį narių – net 132 – iš P

Šeštadienio pavakare į pabaigą einant puikiam kurortiniam sezonui ir karštai vasarai, ne mažiau karštam būsiančiam politinio sezono rudeniui pasirengti į visuotinį susirinkimą rinkosi TS-LKD Palangos skyriaus nariai. Gausiausią būrį narių – net 132 – iš Palangoje esančių politinių partijų turinti bendruomenė vienbalsiai patvirtino 43 kandidatų artėjančiose rinkimuose į Palangos miesto savivaldybės tarybą sąrašą bei jo lyderį, pirmąkart nepriklausomos Lietuvos istorijoje į tiesiogiai rinksimus merus kandidatu iškeltą Palangos merą Šarūną Vaitkų.

 

Du svarbūs klausimai

Susirinkimui pirmininkavusi Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus sekretorė Veronika Skeberdytė pakiliai ir šventiškai nusiteikusiems susirinkimo dalyviams pranešė, jog iki jo pradžios jau atvyko per 70 skyriaus narių – taigi, kvorumas yra, ir susirinkimą galima pradėti. O jo darbotvarkėje, be kitų, du svarbiausi klausimai: dėl skyriaus kandidatų į Palangos miesto savivaldybės tarybą abėcėlinio sąrašo tvirtinimo bei sąrašo reitingavimo tvarkos, laiko ir vietos, ir dėl sąrašo lyderio, kandidato į merus tvirtinimo.

„Skyriaus taryba 2014 m. rugpjūčio 28 d. sprendimu įrašė į Palangos savivaldybės tarybos rinkimų kandidatų sąrašo lyderius (kandidatu į merus) vienintelę Šarūno Vaitkaus, Palangos skyriaus pirmininko ir Palangos miesto savivaldybės mero, kandidatūrą. Vadovaujantis TS-LKD tarybos 2014 m. sausio 25 d. nutarimo „Dėl kandidatų į savivaldybių tarybas sąrašų sudarymo principų ir tvarkos“ ketvirtu punktu, šis mūsų skyriaus tarybos sprendimas buvo pateiktas Priežiūros komitetui. 2014 m. rugsėjo 3 d. Priežiūros komitetas pritarė Š. Vaitkaus kandidatūrai į Palangos savivaldybės tarybos rinkimų sąrašo lyderius“, – informavo partijos narius V. Skeberdytė ir suteikė žodį pačiam kandidatui.

 

Pasirengę dirbti dar ketverius metus

Savo kalboje Palangos meras apžvelgė, kas buvo nuveikta per daugiau nei trejus darbo Palangos miesto savivaldybės taryboje metus.

„Taupydamas jūsų laiką, nevardinsiu visų darbų, kuriuos mes kartu su į Tarybą išrinktais mūsų skyriaus nariais ir gausiausia Taryboje TS-LKD frakcija, padedami kolegų iš koalicijon susibūrusių partijų, nuveikėme ir toliau dirbame. Paminėsiu tik svarbiausius: atkovotas ir restauruotas Kurhauzas, mūrinė jo dalis, pastatyta universali sporto arena, kyla visus metus žiūrovus galėsianti priimti vasaros estrada bei kempingas Nemirsetoje, nauja autobusų stotis, sutvarkyti laidojimo namai, rekonstruojamos gatvės Palangoje ir Šventojoje. Noriu pabrėžti viena: besirengdami 2011-aisiais vykusiems rinkimams mes parengėme rinkimų programą, kurią sugebėjome įgyvendinti net 94 procentais, tad įvykdėme beveik visus pažadus savo rinkėjams“, – turėjo kuo pasidžiaugti ir pasididžiuoti Š. Vaitkus, paminėjęs, jog yra dėkingas ir savo kolegoms, ir koalicijos partneriams.

„Ketverius metus mes tikrai dirbome iš visos širdies, ir esu įsitikinęs, jog mes visi ir aš pats esame pasirengę dirbti ir dar ketverius metus dėl Palangos ir palangiškių gerovės“, – skambant aplodismentams sakė Š. Vaitkus, kurį susirinkime dalyvavę skyriaus nariai vienbalsiai patvirtino sąrašo lyderiu.

 

Sąraše – 43 išties verti kandidatai

Abėcėlinį kandidatų į Palangos miesto savivaldybės tarybą sąrašą, patvirtintą skyriaus tarybos, partijos bendražygiams pristatė Palangos miesto savivaldybės tarybos bei atrankos komiteto narys Mindaugas Skritulskas.

TS-LKD sąraše – 43 skyriaus nariai, tarp kurių jau Palangoje žinomi politikai, pedagogai, teisininkai, sportininkai. Tiek M. Skritulskas, tiek jam talkinęs ir kai kuriuos kandidatus pristatyti padėjęs skyriaus pirmininkas Š. Vaitkus itin džiaugėsi tuo, jog sąraše – ir daug gyvenimiškos bei politinės patirties sukaupę palangiškiai, ir nemaža dalis jaunų žmonių.

„Sąrašas puikiai subalansuotas: čia ir jaunystės veržlumas, ir gyvenimiška patirtis puikiai sutaria tarpusavyje“, – juokavo M. Skritulskas, pasidžiaugęs, jog abėcėlinis sąrašas taip pat buvo vienbalsiai skyriaus narių patvirtintas ir pakvietęs sekmadienį visus skyriaus narius ateiti atlikti reitingavimo procedūrą, kurios rezultatai turėtų būti žinomi artimiausiu metu.

 

Linkėjo gražios ir garbingos kovos

Pasveikinti TS-LKD Palangos skyriaus ir palinkėti gražios, taktiškos ir pagarbios vieni kitiems artėjančios rinkimų kovos atėjo kitų politinių partijų skyrių vadovai, atvyko ir kolegos iš Neringos.

„Sveikinu jus sudarius abėcėlinį kandidatų sąrašą, – kreipėsi į TS-LKD Palangos skyriaus narius Palangos liberalams vadovaujantis Arūnas Štaras. – Mes taip pat jau turime abėcėlinį sąrašą. Bet dabar noriu ne tik tuo pasidžiaugti. Labiausiai mane džiugina tai, kad mūsų partijos, būdamos koalicijoje, tiek daug nuveikė miestui ir miestiečiams – manau, ši partnerystė buvo išties teigiama, atmetus kai kuriuos niuansus. Apie ką kalbu, žinote patys, ir, manau, žinote, kam derėtų už „veiklą“    iš smėlio paminklą pastatyti. Žinau jūsų planus ir siekius laimėti 11 mandatų, tačiau to nelinkėsiu, kaip nelinkėsiu to ir liberalams. Nes mes juk gyvename demokratinėje Lietuvoje, o gavus balsų daugumą, demokratijai iškiltų pavojus, nes būnant daugumoje kyla pavojus susirgti visažinyste ir vienvaldyste“.

Taktiškos ir garbingos rinkimų kovos linkėjo partijos Tvarka ir teisingumas atstovai, sveikino ir sėkmės tiek koalicijos partneriams, tiek ir patiems sau bei visoms dešiniosioms jėgoms linkėjo Centro partijos Palangos skyriui atstovaujantis Tarybos narys Albinas Stankus, patį geriausią iš visų 15 Vakarų regiono Palangos skyrių sveikino regiono kuratorė Rasa Petrauskienė.

O vieningai ir greitai „susitvarkius“ su darbotvarke ir padėkojus visiems sveikinusiesiems, TS-LKD Palangos skyrius ne mažiau vieningai – kaip visada – susėdo prie stalų, kur, skambant dainoms bei „Bočių“ kapelos muzikantų atliekamoms melodijoms ir vaišintasi, prisimenant praeinančią vasarą, ir karštai diskutuota dėl artėjančių rinkimų: ką ir kaip dera ir būtina daryti, kad Palanga, pasak Š. Vaitkaus, būtų patraukli svečiams ir dosni savo gyventojams.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Palangos skyrius sausio 11 dieną pristatė savo kandidatų į Palangos miesto Tarybą kandidatų sąrašą, taip pat savo kandidatą į merus – Joną Kubilių.


Praėjusį savaitgalį Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių Demokratų (TS-LKD) Palangos skyrius pristatė savo kandidatų į savivaldybės Tarybą sąrašą. 


Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) taryba šiandien, šeštadienį, patvirtino galutinį kandidatų Seimo rinkimuose sąrašą. Mėguvos apygardoje rinkimuose partijai atstovaus palangiškis, TS-LKD Palangos skyriaus veteranas Mindaugas Skritulskas.


Šiandien, liepos 7 dieną, Vilniuje posėdžiavęs Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Prezidiumas bendru sutarimu kandidatu Mėguvos rinkimoje apygardoje  patvirtino Mindaugo Skritulsko kandidatūrą.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį, likus 100 dienų iki Seimo rinkimų, penktadienį, liepos 3 dieną, patvirtino rinkimų apylinkių ribas. Rinkimų apylinkių skaičius sumažėjo – jų, palyginuti su 2019 m., bus 34 mažiau. Palangoje sumažės dviem apylinkėmis.


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrius pirmasis tarp kitų kurorto politinių partijų ir visuomeninių judėjimų įteikė dokumentus, reikalingus dalyvauti savivaldos tarybos ir tiesioginiuose mero rinkimuose, kurie įvyks 2015-ųjų kovo 1-ąją.


Pirmadienį įvykusiame visuotiniame rinkimų komiteto „Nepartinių palangiškių sąjūdis“ susirinkime buvo patvirtintas kandidatų į ateinančius savivaldos tarybą rinkimų sąrašas. Jame yra 25 žmonės. Tarp kurių-4 buvę ir esantys Tarybos nariai. Sąrašo pirmas dešimtukas toks: Eimutis Židanavičius, Alvydas Kačenauskis, Jonas Špelveris, Adelė...


Penktadienio vakare įvyko 138 bendraminčius vienijančio TS-LKD Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas, kurio vienas pagrindinių tikslų buvo pasitvirtinti kiek anksčiau reitinguotą sąrašą į pavasarį vyksiančius rinkimus į Palangos miesto savivaldybės tarybą. Į susirinkimą atvyko 77 skyriaus nariai, kvorumui reikėjo, kad dalyvautų daugiau nei pusė visų narių.


Šeštadienio pavakare į pabaigą einant puikiam kurortiniam sezonui ir karštai vasarai, ne mažiau karštam būsiančiam politinio sezono rudeniui pasirengti į visuotinį susirinkimą rinkosi TS-LKD Palangos skyriaus nariai. Gausiausią būrį narių – net 132 – iš Palangoje esančių politinių partijų turinti bendruomenė vienbalsiai patvirtino 43 kandidatų...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius