Valstybinis Šiaulių dramos teatras kviečia į spektaklius Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2015-08-13
Peržiūrėta
2757
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Valstybinis Šiaulių dramos teatras kviečia į spektaklius Palangoje
Atostogaujančius Palangoje rugpjūčio 19-22 dienomis, kviečia Valstybinis Šiaulių dramos teatras.  Trečiadienį tikrai pralinksmins nemarus Moljero žodis, taikliai ir šmaikščiai išjuokiantis žmonių ydas ir trūkumus, atskleidžiantis priklausomybę nuo pinigų ir laisvės troškimąspektaklyje„Šykštuolis“ (režisieriusRimantas Teresas).Nuo pjesės parašymo praėjo šimtmečiai, tačiau aktorių profesionaliai sukurtuose vaidmenyse neįmanoma neatpažinti savo draugų, kaimynų, šeimos narių ir savo būdo bruožų bei poelgių, o ypač, jei tai – piniginiai reikalai.
Ketvirtadienio vakarą – naujausias šiauliečių spektaklis visai šeimai „Kaštonė“ pagal rusų klasiką Antoną Čechovą (inscenizacijos autorė Daiva Čepauskaitė, režisierius Arvydas Lebeliūnas). Jautri ir šviesi našlaičių cirko artistų istorija apie draugystę, svajones, talentą, ištikimybę ir šeimą. Kalaitė Kaštonė, žąsinas Ivanas, katinas Fiodoras ir kiaulė Chavronja spektaklyje – tai vaikai, dėl kokių nors priežasčių praradę savo namus, pamesti, pabėgę ar paklydę, priglausti cirke, kuriame auga, mokosi ir lavina savo talentus. Tačiau, bet kokiai progai pasitaikius, jie grįžta į namus, kurių niekada nesiliovė ilgėjęsi, sapnavę, apie juos svajoję.
Penktadieniui – komedija „Viešbučio šeimininkė“ (režisierė Regina Steponavičiūtė). „Viešbučio šeimininkė arba Mirandolina“ (La locandiera), parašyta 1753 metais – bene populiariausia Carlo Goldoni pjesė. Mirandolina – viešbučio šeimininkė, smuklininkė. Jos grožis vyrus traukia, suvilioja. Bet renkasi visada tik ji. O jie kantriai laukia savo valandos…
Šeštadienio vakarą - beveik dvi dešimtis apdovanojimų ir nominacijų pelniusi scenos maestro Jono Vaitkaus režisuota dviejų dalių impresija pagal lietuvių literatūros klasiko Juozo Tumo-Vaižganto apysaką „Nebylys“. Jis  priskiriamas prie „tamsiųjų“ Vaižganto kūrinių: net meilė ir motinai, ir moteriai eina su satanizmu, kol archajiško kaimo idilė per „velykinę nuodėmę“ sudraskoma velniškų aistrų. Istorija – labai gyvenimiška, tačiau sprendžiamos problemos (meilės, nuodėmės, pasirinkimo ir būties) tolygios didžiosios literatūros šedevrams.
Bilietai parduodami: Palangos senojoje gimnazijoje (Jūratės g.13/Maironio g. 1) 11–13, 16–19 val. ir internete www.ticketmarket.lt. Išankstinis bilietų užsakymas ir informacija telefonais: 8 698 82297, 8 684 06587. 

 Valstybinio Šiaulių dramos teatro informacija
www.sdt.lt


Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 29-31 dienomis Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras rengia atvirų durų dienas. Visus besidominčius naujausiu bei moderniausiu šalies Muzikiniu teatru kviečiame apsilankyti!


Išgirskite kerinčią Renesanso ir Baroko muziką, kurioje kiekviena nata pasakoja meilės, netekties ir šventės istoriją. Kovo 16 d. 18 val. koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ pristato programą „Kerintys epochų aidai“. 


Iš miesto ir jo istorijos, iš meno amžinybės alsavimo ir gamtos begalybės įkvėpimo semiasi ne tik žmonės, bet ir kūrybinės įstaigos.


Palangos „Grubusis“ teatras lapkričio ir gruodžio mėnesiais kviečia į visų pamėgtus spektaklius „Marso naujienos“ ir „Tanato viešbutis“. 


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Valstybinis Šiaulių dramos teatras rugpjūčio 19–22 dienomis, nuo 19 valandos  teatro gerbėjus kviečia į Palangos senąją gimnaziją - teatras parodys keturis spektaklius pagal literatūros klasikų kūrinius. Bilietai parduodami Palangos Senojoje gimnazijoje 11-13, 16-19 val. ir internete www.ticketmarket.lt


Dvejos Šiaulių dramos teatro gastrolės Palangoje rugpjūtį – dviguba dozė nuostabių įspūdžių  poilsiautojams. Antrąsyk atvykstantys šiauliečiai atveža dvi nemarias žinovų ir žiūrovų įvertintas pjeses, kuriose vaidina dvi draugės, du teatrų vadovai, sukurti vaidmenys, dviem aktoriams pelnę geriausiųjų titulus.


Valstybinis Juozo Miltinio dramos teatras, tęsdamas ilgametę tradiciją, rugpjūtį vyksta gastrolių į pajūrį. Kviečiame į tris žiūrovų palankiausiai vertinamus spektaklius Palangoje – 23 ir 26-27 dienomis.


Sena tradicija: kiekvienų metų rugpjūtį Klaipėdos dramos teatras aplanko Palangą. Palangiškiams bei miesto svečiams, iškankintiems paplūdimio ritualų, tai puiki proga nors kelias valandas užsimiršti ir nebesvarstyti egzistencinio visiems poilsiautojams klausimo – koks gi oras bus rytoj... Šiemet gastrolės vyks rugpjūčio 9-17 d. Palangos senojoje...


Rugpjūčio 11-4 dienomis Palangos  žiūrovams  Šiaulių dramos teatras  parodys  net keturis skirtingo žanro ir stiliaus spektaklius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius