Vandalų aukos – du klevai

„Palangos tilto“ informacija, 2010-01-30
Peržiūrėta
291
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prieš keletą dienų Palangoje, prie Taikos gatvės 11 namo, pastebėti vandalų juodo darbo pėdsakai – kirviu apkapoti dviejų, apie 40 metų skaičiuojančių, klevų kamienai.

 

Pasak Palangos komunalininkų, šie medžiai jau yra pasmerkti. Ypač dabar, kai žema temperatūra, jie neišgyvens, todėl pavasarį juos teks nupjauti. Vargu ar kas nors iš palangiškių atsimena panašų atvejį, kai šitokiu būdu būtų naikinami medžiai. Anot komunalininkų, dažniausiai žmonės kuom nors apipila šaknis ar paprasčiausiai nulaužia.

Palangos aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai teigė, jog taip pasidarbavo, tikriausiai, kažkas iš aplinkinių namų gyventojų. Kažkam, matyt, jie saulę užstoja.

Pasak aplinkosaugininkų, už medžių sunaikinimą vandalams gresia administracinė bauda iki 300 litų bei civilinis ieškinys. Už šių dviejų klevų sužalojimą kaltininkui teks sumokėti 6 tūkst. 784 litus.

Palangos aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai prašo gyventojų, mačiusių, kas sužalojo medžius, paskambinti į Savivaldybę tel. 48714 arba aplinkosaugininkams tel. 51005.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasario 20 dieną suėjo šimtas dienų, kai dirba naujai išrinktas Seimas bei konservatorių ir liberalų Vyriausybė. Ta proga Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Seimo narys, išrinktas Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, atvirai atsakė į įvairius „Palangos tilto“ klausimus.


„Palangos tiltas“ nuolat skelbia apie naujus koronaviruso ir mirčių nuo jo atvejus Palangoje. Tačiau beveik prieš mėnesį Lietuvos Statistikos Departamento (LSD) siunčiamose infografose statistika apie mirtis nuo koronoviruso Palangoje tiesiog dingo nieko nepaaiškinus.


Vasario 20 dieną suėjo šimtas dienų, kai dirba naujai išrinktas Seimas bei konservatorių ir liberalų Vyriausybė. Ta proga Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Seimo narys, išrinktas Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, atvirai atsakė į įvairius „Palangos tilto“ klausimus. Skaitykite visą interviu penktadienį laikraštyje „Palangos tiltas.“


Iš lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorės pareigų Savivaldybės atleista Ilona Milkontė Savivaldybei pasiūlė teismus pasiekusį jos atleidimą baigti taikos sutartimi, tačiau nesulaukusi iš Savivaldybės galvos linktelėjimo, vėl grįžo prie savo pirminių reikalavimų - iš Savivaldybės priteisti 9151,56 eurų vidutinį darbo užmokestį už priverstinės...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Įrenginėjamoje Tiškevičių alėjoje, tarp buvusio fontano ir Palangos kurhauzo, atliekant kasinėjimus archeologai atrado didelio susidomėjimo sulaukusių radinių – galimai buvusio dvaro pamatus, o šalia jų aptikti ir žmogaus palaikai, juvelyrikos dirbiniai, monetos su Vyčio ženklu. Manoma, kad šioje vietoje galėjo būti ir kapavietė, tik įkurta vėlesniu laikotarpiu nei...


2014-ųjų metų sutiktuvės Palangoje, nors ir itin gausios gero oro priviliotų svečių, specialiųjų tarnybų atstovų tikinimu, buvo vienos iš ramiausių per keletą pastarųjų metų, nors šiemet, skirtingai nei pernai, kurorte linksminosi daug jaunimo. Tačiau šventę aptemdė iškart po vidurnakčio kilęs gaisras.


Ar tikrai visi suvešėję, nuo vasaros žaros praeivius šešėliu apsaugantys medžiai Žvejų gatvėje yra sukirmiję ir ligoti? Nors gatvės rekonstrukcijoje medžių iškirtimas nėra numatytas, pakako medžiais nepatekintų šios gatvės kelių dešimčių gyventojų prašymų savivaldybei, kad miesto komunalininkai trečiadienį pradėtų mosuoti pjūklais ir versti...


Vandalų aukos – du klevai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 30 | Rubrika: Miestas

Prieš keletą dienų Palangoje, prie Taikos gatvės 11 namo, pastebėti vandalų juodo darbo pėdsakai – kirviu apkapoti dviejų, apie 40 metų skaičiuojančių, klevų kamienai.


Per 2008 metus gauti 135 pranešimai apie grupės darbuotojų atleidimus, iš viso įspėti 6922 darbuotojai. Lietuvos darbo biržos duomenimis, tai didžiausias pranešimų skaičius per pastaruosius keletą metų: 2007 metais gauta 60, 2006 metais - 42, 2007 metais - 70 pranešimų. Dažniausia atleidimo priežastis - įmonėms iškeltos bankroto bylos (50 proc.). Kitos atleidimų priežastys - įmonių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius