Vasario 22 d. – didelis Valerijaus Meladze solinis koncertas Palangoje!

"Palangos tilto" informacija, 2019-02-17
Peržiūrėta
587
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vasario 22 d. pirmą kartą naujojoje Palangos koncertų salėje įvyks grandiozinis solinis vieno geriausių ir klausytojų mylimiausių dainininkų Valerijaus Meladze solinis koncertas!
Jį dažnai vadina „paskutiniuoju romantiku“, dėl nepakartojamo balso, charizmos ir išskirtinio repertuaro klausytojai pamilo dainininką, jis pelnė daugybę apdovanojimų ir muzikinių premijų.
Palangoje įvyksiančiame koncerte nuskambės tiek seniai mėgiamos, klasika tapusios kompozicijos, tiek ir naujos itin prasmingos bei meile trykštančios dainos.
Valerijus Meladze dainuoja brolio Konstantino kūrybos dainas. Kūrybinis darnus dviejų brolių dvejetas, apjungęs pasakišką reto tembro balsą ir kompozitoriaus dovaną yra prašmatnaus stiliaus ir skonio pavyzdys. Visiems gerai žinoma nepakartojama kūrybinė brolių Meladze sąjunga, juk bendrai sukurtos dainos jau 26-erius metus yra visiški hitai, kurie ne tik pirmauja hitų paraduose, bet ir amžinai lieka milijonų gerbėjų širdyse.
Koncerto organizatorius – kompanija „YOU ARE events“ – renginių organizavimo agentūra, per 13 savo darbo metų pravedusi daugiau kaip 120 įvairaus žanro renginių Baltijos valstybėse.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt kasose ir paskambinę telefonu: 8687 47 339.

Jūsų komentaras:

Vox 2019-02-24 22:15 (IP: 188.69.214.192)
Visi Vatnikai susirinko, klausyti šio sovietinio dainius kliedesių ...

Taip pat skaitykite

Palangos benamis Gintaras, papasakojęs „Palangos tiltui“ apie „nusidžirintus“ (nusipjautus – aut.) nušalusius kojų pirštus vasarį, pasiskundė „Palangos tiltui“, kad šią savaitę buvo „su jėga“ „basas“ iš poliklinikos išvarytas, nors anksčiau galėjo į ją ateiti pėdų perrišimams. Palangos...


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad sąskaitos už gautas paslaugas vasario mėnesį vėluos dėl AB „Lietuvos paštas“ vykdomų darbų diegiant automatizuotą siuntų skirstymą.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Vasario 22 d. pirmą kartą naujojoje Palangos koncertų salėje įvyks grandiozinis solinis vieno geriausių ir klausytojų mylimiausių dainininkų Valerijaus Meladze solinis koncertas! Bilietus galite įsigyti bilietai.lt kasose ir paskambinę telefonu: 8687 47 339.  


Kovo 11-ąją Stasio Vainiūno meno mokyklos pedagogai koncertavo istorinėje Kurhauzo salėje. Styginių instrumentų skyriaus metodinės grupės pirmininkės mokytojos Liucijos Gadeikytės iniciatyva šiemet surengtas jau 4-asis šventinis koncertas Palangos bendruomenei. Sumanymas, šiai progai rengti mokytojų koncertus, pasiteisinimo, sulaukė susidomėjimo. Klausytojų susirinko...Vienai iš nedaugelio šalyje antrojo ir trečiojo reabilitacijos lygio įstaigų – Palangos reabilitacijos ligoninei (PRL) apibūdinti geriausiai tinka žodis „vienintelė“. PRL vienintelė tokio pobūdžio šalyje gydomosios reabilitacijos įstaiga, kuri neriboja pacientams procedūrų skaičiaus, nuperka reikalingus vaistus, kol pacientas ligoninėje. Dar daugiau:...


Prieš pat Velykas, penktadienio vakarą, Palangos gyventojai ir svečiai buvo kviečiami jaukiai praleisti vakarą klube „Ramybė“ ir pasiklausyti pirmojo Palangos senosios gimnazijos abiturientės Lauros Girčytės solinio koncerto.


Renginys ,,Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti ir Kinų Naujiesiems metams pasitikti 2010 m. vasario 12 d.


„Bočiai“ – lyg didelis šeimos ratas

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 17 | Rubrika: Kultūra

1961 metais Palangoje susikūrė tautinių šokių ansamblis „Bočiai“ ir iki šiol gyvuoja be pertraukų. Šiandien jis gali didžiuotis turėdamas per 40 dainuojančių, šokančių narių. Visuomeninės organizacijos statusą gavusiems „Bočiams“ reklamos nereikia – apie juos žinios eina iš lūpų į lūpas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius