Vienintelį jautį Palangos miesto savivaldybėje dauguma www.palangostiltas.lt respondentų siūlo pavadinti Šarūnu. Mero patarėja Jurgita Vanagė: „Jūs juokaujaute? Atsiųskite oficialų užklausimą dėl to“

"Palangos tilto" informacija, 2021-02-03
Peržiūrėta
532
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vienintelis jautis Palangos miesto savivaldybėje yra Būtingėje
Vienintelis jautis Palangos miesto savivaldybėje yra Būtingėje

Būtingėje, pačiame Palangos miesto savivaldybės pakraštyje, netoli Lietuvos-Latvijos sienos, tvarte šieną rupšnojančiam vieninteliui Palangos miesto savivaldybės jaučiui, „Palangos tiltas“ interneto svetainės www.palangostiltas.lt skaitytojai ir Facebook/Palangostiltas lankytojai su azartu rinko vardą. Sulaukėme net 15 siūlymų, už visus juos buvo galima balsuoti www.palangostiltas.lt. Iš 89 apklausoje dalyvausių respondentų net 23 jautuką norėtų pavadintų Šarūno vardu. 9 – Koronos vardu, 7 – Gražuoliu.

Paklausta, koks vardas jai labiausiai imponuoja ir ar derėtų vienintelį Palangos jautį pavadinti Šarūno vardu (Palangos miesto meras – Šarūnas Vaitkus aut.), Jurgita Vanagė, mero patarėja, suraukė antakius: „Jūs juokaujate, ar ne?“ Nė nesukikenusi J. Vanagė paprašė Savivaldybei atsiųsti oficialų paklausimą jaučio vardo klausimu.

Bet, ko gero, jam vardo nereikės. Jautuko šeimininkė Jadvyga Petrutienė antradienį „Palangos tiltui“ sakė, kad dėl straipsnio apie jos augintinį „Palangos tilte“ ji bei jos buliukas sulaukė didelio dėmesio.
„O mums jo nereikia. Ir labai nesijaudinkite – mūsų jautis turi dokumentus, o juose ir vardas yra įrašytas. O koks – tebūnie tai mūsų reikalas,“ – sakė ji.

Šarūnas – lietuviškas vardas. Kilęs iš senosios lietuvių kalbos žodžio šarus – „greitas“ (šariuoti „skubiai eiti, šarioti „lakstyti“). Išpopuliarėjo po Vinco Krėvės Mickevičiaus apsakymo „Šarūnas“ apie legendinį Merkinės kunigaikštį. Moteriška vardo forma – Šarūnė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Būtingėje, pačiame Palangos miesto savivaldybės pakraštyje, netoli Lietuvos-Latvijos sienos, tvarte šieną rupšnojančiam vieninteliui Palangos miesto savivaldybės jaučiui, „Palangos tiltas“ interneto svetainės www.palangostiltas.lt skaitytojai ir Facebook/Palangostiltas lankytojai su azartu rinko vardą. Sulaukėme net 15 siūlymų, už visus jų buvo galima balsuoti...


Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 3118 COVID-19 atvejų, Palangos miesto savivaldybėje – 30.Koronaviruso protrūkis šią savaitę buvo fiksuotas ir Palangos savivaldybėje.


Kviečiame dalyvauti nemokamose projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje“ veiklose gruodžio mėnesį. Individualios nuotolinės psichologo konsultacijos.Registracija tel. nr. 864598955.


Palangos miesto savivaldybė prisideda prie Europos judumo savaitės renginių. Rugsėjo 22 d. organizuojamas renginys –„Diena be automobilio“, kurio metu bus nemokamai teikiamos viešojo transporto paslaugos miesto gyventojams ir svečiams Palangos miesto savivaldybės teritorijoje.


Nuo šios savaitės kiekvienas www.palangostiltas.lt skaitytojas ar smalsuolis galės pamatyti, kiek kartų bet kuris straipsnis paskelbtas portale www.palangostiltas.lt buvo atverstas.


Būtinai apsilankykite www.palangostiltas.lt video naujienų sekcijoje ir pasižiūrėkite video siužetus apie Palangos kultūros paveldo vertybes, Laimėjęs Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo projektą, vienintelio Palangos miesto laikraščio svetainė www.palangostiltas.lt su jomis supažindina virtualiai.


Antradienį, spalio 15 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Palangos globos namų senjorai


Penktadienį, rugpjūčio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Turkijos ambasadorius Gökhanas Turanas.


Vakar kartu su atbundančia gamta į mūsų namus pasibeldė Jurginės. Ko gero, ne vienas ėmėme raustis atmintyje, ar nėra tarp pažįstamų Jurgių bei Jurgitų, o tokių suradę skubame rinkti telefono numerį ir berti sveikinimo žodžius varduvininkams. Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėja Jurgita Vanagė, kaip ji sako, „kaip nors ypatingai“ vardo dienos nešvenčia, bet vis...


Šiemet kovo mėnesio pabaigoje Palangos miesto savivaldybė ėmė įgyvendinti veiklos valdymo sistemos diegimą ir procesų optimizavimą, kuriuos finansuoja Europos Sąjungos 2007-2013 m. struktūrinių fondų parama pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą. Šiuo projektu, kurį ketinama galutinai užbaigti po dviejų metų, siekiama gerinti į rezultatus orientuotą savivaldybės valdymą. Šiuo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius