Vienkartinės išmokos vaikams jau pasiekė Palangos miesto gyventojus

Palangos tiltas, 2020-07-30
Peržiūrėta
1588
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vienkartinės išmokos vaikams jau pasiekė Palangos miesto gyventojus

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vienkartinės išmokos vaikams, skirtos COVID-19 (koronaviruso infekcijos) pandemijos padariniams mažinti įstatymu, Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriuje per š. m. liepos mėn. buvo priimtas 3191 sprendimas skirti vienkartines išmokas vaikams. 2020 m. liepos 27 d. vienkartinės išmokos buvo pervestos jų gavėjams į sąskaitas.

Kiekvienam vaikui, turinčiam teisę gauti vienkartinę išmoką, išmokėta po 120 eurų. Neįgaliems vaikams, vaikams iš daugiavaikių šeimų ar nepasiturinčių šeimų vaikams papildomai skirta dar po 80 Eur. Iš viso liepos mėnesį išmokėtų vienkartinių išmokų Palangos miesto savivaldybės vaikams suma sudarė 353 tūkst. eurų.

Vienkartinės išmokos COVID-19 pandemijos padariniams mažinti (120 eurų vaikui) be atskiro prašymo bus išmokamos ir vėliau. Jos bus skiriamos tiems vaikams, kurie iki 2020 m. gruodžio 31 dienos imtinai pagal Išmokų vaikams įstatymo 6 straipsnį įgis teisę gauti išmoką vaikui. Pavyzdžiui, jei vaikas gims iki 2021 m. sausio 1 d.

Papildomos išmokos vaikui (80 eurų) be atskiro prašymo taip pat bus skiriamos ir vėliau, jei iki 2021 m. sausio 1 d. pasikeis aplinkybės šeimoje (pvz., sumažėjus šeimos pajamoms ir įgijus teisę gauti papildomą išmoką vaikui, šeimai tapus daugiavaike, vaikui nustačius neįgalumą).

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vyriausybė pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pateiktiems bazinių socialinių išmokų dydžiams ateinantiems metams.
Palangos miesto bendruomenė yra nemaloniai nustebinta, dar daugiau – pasipiktinusi, perskaičiusi naujieną apie tai, kaip viena Palangos miesto savivaldybės tarybos narė stojo ginti Palangos baseiną, sukurdama peticiją ir kviesdama gyventojus ją pasirašyti.


Lietuvos Vyskupų sprendimas pačiame koronaviruso pandemijos įkarštyje, nepasaint karantino suvaržymų, atnaujinti mišių laikymą nuo sausio 11 dienos ne juokais papiktino daugelį – kaip gi šitaip? Laimei, kilus visuomenės pasipiktinimui, Vyskupai atsitraukė: mišios nebus kol kas laikomos. Paprašytas pakomentuoti Vyskupų sprendimą atnaujinti mišias...


Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vienkartinės išmokos vaikams, skirtos COVID-19 (koronaviruso infekcijos) pandemijos padariniams mažinti įstatymu, Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriuje per š. m. liepos mėn. buvo priimtas 3191 sprendimas skirti vienkartines išmokas vaikams. 2020 m. liepos 27 d. vienkartinės išmokos buvo pervestos...


Palangos miesto Savivaldybė tiesia pagalbos ranką labiausiai dėl koronaviruso pandemijos paliestiems miestelėnams – jie į Savivaldybę jau gali kreiptis dėl vienkartinės socialinės piniginės paramos.


Trečiadienį Palangos miesto kultūros ir jaunimo centro vyrų choras „Jūros šauliai“ (vad. Rimgaudas Juozapavičius) su Šv. Velykom koncertu sveikino Palangos miesto globos namų gyventojus. Choro nariai pradžiugino senolius savo dainomis ir atneštomis saldžiomis dovanomis. Globos namų gyventojai džiaugėsi apsilankymu ir kvietė atvykti dar ne kartą....


Palangos politikai pasiekė naują rekordą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 02 26 | Rubrika: Miestas

Vakar į 53-ąjį septintojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdį susirinkę politikai pasiekė naują rekordą: iš darbotvarkės išbraukę du klausimus, likusius keturiasdešimt keturis jie sugebėjo išnagrinėti per valandą ir penkiolika minučių. Pirmu klausimu patvirtintas šių metų biudžetas, kurį sudaro 19 mln. 378 tūkst. eurų pajamų ir 20...


Kaimynų kivirčai pasiekė teismus

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 12 | Rubrika: Miestas

Viename kiemų Jūros gatvėje, Šventojoje, - karinė padėtis. Piktažodžiavimai, nesusikalbėjimas, keiksmai ir iš nevilties svyrančios rankos – nei vienas nesiruošia nusileisti kovoje dėl bendro keliuko į namus. Ši kova jau pasiekė teismus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius