Visą sezoną laukta diena: Palangoje startuoja „7bet-NKL“ finalo ketvertas!

Palangos tiltas, 2022-04-21
Peržiūrėta
1075
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Visą sezoną laukta diena: Palangoje startuoja „7bet-NKL“ finalo ketvertas!

Ketvirtadienį (balandžio 21-ąją) įvyko visą „7bet-NKL“ sezoną lauktas momentas – Palangoje startavo finalo ketvertas!

Dėl kelialapio į finalo ketvertą varžėsi keturiolika klubų, o galiausiai pasisekė keturiems stipriausiems: Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“, „Telšiams“, „Gargždams“ ir Kauno r. „Atletui“.

Ketvirtadienį Palangos arenoje įvyko „7bet-NKL“ pusfinalių mačai.

17.30 val. į kovą stos reguliariojo sezono nugalėtoja „Sūduva-Mantinga“ ir „Atletas“. Mačą tiesiogiai transliuos Delfi TV.

Antrasis pusfinalis tarp „Telšių“ ir „Gargždų“ prasidės šiandien 20 val., o šį susitikimą taip pat tiesiogiai transliuos Delfi TV.

Penktadienį komandos ilsėsis, o šeštadienį į Palangą vėl kvies krepšinis.

Šeštadienį 16 val. įvyks mačas dėl trečiosios vietos, 18 val. komandos vietą aikštelėje užleis taikliausiems lygos snaiperiams, o 19.30 val. įvyks didysis finalas dėl kelialapio į Lietuvos krepšinio lygą! Finalo mačą tiesiogiai transliuos Info TV ir Delfi TV.

Bilietus į finalo ketvertą Palangoje galite įsigyti paspaudę čia.

Finalo ketverto tvarkaraštis:

Balandžio 21 d. pusfinaliai:

17.30 val. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – „Atletas“

20 val. „Telšiai“ – „Gargždai“

Balandžio 23 d.:

16 val. – mačas dėl trečiosios vietos

18 val. – snaiperio konkursas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį (balandžio 21-ąją) įvyko visą „7bet-NKL“ sezoną lauktas momentas – Palangoje startavo finalo ketvertas!


„7bet-NKL“ finalo ketvertas grįžta į Palangą. 2021-2022 metų sezono lemiamos kovos balandžio 21-23 dienomis šiame pajūrio mieste vyks jau trečią kartą.


Pirmose naujojo „7bet-NKL“ sezono rungtynėse praėjusią savaitę Palangos „Kuršiai“ 82:86 svečiuose nusileido Joniškio „Delikatesui“, o pirmąją sezono pergalę šventė namuose šeštadienį, spalio 9 dieną, prieš Vilkaviškio „Perlą."


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


 Palangoje balandžio 23-24 dienomis bus surengtos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto varžybos. „Palangos“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo jo. Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių tarp "Palangos"ir Vilniaus "Perlo-MRU"- lygiosios. Šiandien, balandžio 9-ąją, ketvirtose ekipų rungtynėse pergalę...


Palangoje startuoja daugiabučių namų renovacijos antrasis etapas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 03 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje startuoja antrasis daugiabučių namų renovacijos etapas – penktadienį pasirašyta Savivaldybės administracijos ir UAB „Terma Consult“ sutartis dėl 58 kurorto daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų bei investicinių planų parengimo.


Mieli "Palangos tilto" skaitytojai! Džiaugdamiesi kartu su jumis savo profesine švente- šiandien, antradienį, minima spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena- norime pasidalinti su jumis neišgalvotomis ir dar šviežiomis istorijomis, kurios sukėlė juoko protrūkius redakcijų "virtuvėse" ir kurios, jei ne Spaudos diena ir...


„Kultūros vertybės amžinos“ – tokiu šūkiu vakar Palanga – Kultūros sostinė 2013 pasitiko balandžio 15-ąją minimą Kultūros dieną. „Tegul kiekvieno mūsų širdyse Kultūros diena bus visą gyvenimą“, - po iškilmingos šventės atidarymo ceremonijos, išlydėdama centrinėn miesto aikštėn susirinkusiuosius palangiškius...


Palangos tiltas – kaip iki šiol ar nuo šiol – Draugystės tiltas, simbolizuojantis Latvijos, Lietuvos ir Estijos tikrą ar menamą draugystę, nes ant jo penktadienį, pradedant kurorto sezono atidarymo šventę „Myliu Palangą“, lipo ir komplimentų Palangai pažėrė trijų Baltijos šalių parlamentų pirmininkės? Vakar Palangos savivaldybės vicemeras S....


Dar vienas „Naglio“ žingsnis link finalo

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangos krepšinio komanda „Naglis“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalyje trečiosiose serijos rungtynėse nugalėjo Pakruojo komandą „Meresta“ ir taip priartėjo dar vienu žingsneliu prie finalo. Namie vykusiose varžybose palangiškiai nugalėjo atvykusius svečius rezultatu 95:80.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius