VMI reaguoja į "Palangos tilto" įžnybimą: situacija sparčiai gerėja

"Palangos tilto" informacija, 2020-06-05
Peržiūrėta
1524
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

"Palangos tiltui" paskelbus, kad Valstybinė mokesčių inspekcija po "kovido"  net penkių savivaldybių, ir Palangos, mokesčių mokėtojus registruoja vizitui VMI padalinyje Palangoje vieninteliu telefonu, sukėlė pasipiktinimo bangą.  Svarbiausia, kad juo susisiekti su VMI atstovu buvo neįmanoma. Gargždų, Palangos, Neringos, Kretingos ir Skuodo mokesčių mokėtojai turi skambinti vieninteliu Kretingos VMI padalinio telefonu 8 445 74 112 ir juo registruotis apsilankymui.

VMI reagavo į "Palangos tilto" žinutę ir išplatino tokį Klaipėdos AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorės Laimutės Mačernienės pareiškimą:

"Pirmosiomis dienomis, kai švelnėjant karantino sąlygoms atsirado galimybė Mokesčių inspekcijoje lankytojus priimti gyvai, klientų srautai pastebimai išaugo – greta konsultavimo telefonu, kuris išliko toks pats intensyvus, sulaukiame ir nemažai žmonių, kurie pageidauja konsultuotis atvykę į savo miesto ar rajono inspekcijos padalinius.

Norint atvykti reikia registruotis iš anksto VMI interneto svetainėje arba VMI „Facebook“ puslapyje skelbiamais telefonais. Apsilankymų laikai suteikiami iki 5 d. d. į priekį, tačiau maksimalus klientų skaičius negali būti didesnis kaip 2500 klientų per dieną visoje Lietuvoje. Pastebėjome, kad daugiausiai skambučių sulaukiame rytais, tačiau srautai nėra nusistovėję, todėl pasitaiko situacijų, kai kyla sunkumų prisiskambinti.
Tokiais atvejais patariame skambinti VMI konsultantams bendruoju telefonu 1882 ir aptarti klausimą, dėl kurio norima konsultuotis gyvai, - jei pagalba telefonu bus neįmanoma, konsultantas tuo pat metu užregistruos bei perduos informaciją į inspekcijos padalinį, į kurį būtų patogiausia atvykti. Kurią dieną ir kuriuo laiku klientas galės atvykti, jam praneš nurodytu telefonu.

Kaip rodo pirmųjų birželio dienų apsilankymų suvestinė, didelė dalis atvykusiųjų konsultuotis gyvai savo klausimus gana paprastai galėtų išspręsti pasinaudoję mokesčių konsultantų pagalba telefonu, kuri teikiama ne tik paskambinus įprastu Mokesčių informacijos telefonu 1882, bet ir kitais papildomais telefonų numeriais (jie skelbiami VMI interneto svetainėje

Deklaravimo statistika rodo, jog deklaracijas e. būdu šiemet pateikti yra paprasčiau (padeda EDS vedlys) ir žmonės aktyviai tuo naudojasi: šiuo metu VMI jau gavo 1 125 497 elektroninių deklaracijų – jas gyventojai pateikė savarankiškai ar su konsultantų pagalba. Kas neturi galimybės naudotis VMI e. paslaugomis, deklaraciją nuotoliniu būdu už juos gali pateikti VMI konsultantai, tereikia paskambinti telefonu.

VMI primena, kad užtikrinant į aptarnavimo padalinius atvykstančių klientų ir juos konsultuojančių darbuotojų saugumą, VMI veikla organizuojama remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis. Klientai priimami tik su išankstine registracija, tik jiems skirtu laiku užtikrinant reikiamą atstumą tarp vienu metu aptarnaujamų žmonių. Atvykstančių klientų prašoma dėvėti apsauginę veido kaukę bei dezinfekuoti rankas, pagal galimybes – mūvėti vienkartines pirštines.

Savarankiškai aktualią informaciją, paaiškinimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto laikraštis "Palangos tiltas" gruodžio 30 d., trečiadienį, išleido 20 puslapių EXTRA "Palangos tilto" numerį. Nors laikraštis paprastai išeina penktadieniais, redakcijos kolektyvas įsitikinęs, kad šiuo nelengvu laikotarpiu palikti nemažai palangiškių - juolab per didžiausias metų šventes - be laikraščio...


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


VMI reagavo į "Palangos tilto" žinutę ir išplatino tokį Klaipėdos AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorės Laimutės Mačernienės pareiškimą.


Šią savaitę netilo "Palangos tilto" telefonas: Valstybinė mokesčių inspekcija, pakvietusi po "kovido" mokesčių mokėtojus apsilankyti vietos VMI padaliniuose ir pasirūpinti gyventojų pajamų mokesčiu ir kitomis mokestinėmis prievolėmis, sukėlė palangiškių pasipiktinimo bangą.


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Ar jums norisi išsakyti (galima ir anonimiškai), kas užėjo ant liežuvio galo ar išlieti širdį? "Palangos tilto" redaktorius Linas Jegelevičius laukia jūsų skambučių "Palangos tilto" telefonu 8 460 40004 kiekvieną dieną nuo 10 iki 12 valandos. Jums pageidaujant, jūsų skambučio turinį paviešinsime "Palangos tilte" ir...


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius