Mielieji, Valstybės diena šiais metais, kaip niekad, yra ypatinga ir reikšminga

***, 2021-07-06
Peržiūrėta
3683
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Svetlana Grigorian, LSDP Palangos skyriaus pirmininkė
Svetlana Grigorian, LSDP Palangos skyriaus pirmininkė

Mielieji, Valstybės diena šiais metais, kaip niekad, yra ypatinga ir reikšminga

Kartu minime ne tik Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, tačiau ir Palangos grąžinimo Lietuvai šimtąsias metines.

Giedodami Tautišką giesmę, pajuskime valstybingumo dvasią ir skleiskime ją ateities kartoms.

Palangos ir Šventosios socialdemokratų vardu sveikinu ir linkiu didžiuotis mūsų Tėvyne bei puoselėti pilietiškumą, bendruomeniškumą ir vienybę.

Svetlana Grigorian

LSDP Palangos skyriaus pirmininkė

Palangos m. sav. tarybos narė

Jūsų komentaras:

Rymas 2021-07-06 11:37 (IP: 162.158.183.176)
Fu fu fu

Taip pat skaitykite

Besimėgaujant ilguoju gegužės 1-osios savaitgaliu, kai galime ilsėtis tris iš eilės dienas, yra džiugi žinia – šiemet laukia dar vienas ilgasis savaitgalis. 


Mielieji, Vasario 16-oji – valstybės atkūrimo diena – primena mums, kad laisvės kūrimas – tęstinis procesas, sujungiantis praeitį, dabartį, ateitį.


Mielieji, Valstybės diena šiais metais, kaip niekad, yra ypatinga ir reikšminga


Tarptautinės darbo dienos šventė – tai ne vien graži šventinė pavasario diena. Pirmiausia ji suteikia viso pasaulio žmonėms progą išreikšti solidarumą, primena, kad kiekvienas darbuotojas turi savo teises.


Populiarūs laikraščio „Palangos tiltas“ kavaryčiai-susitikimai šiais metais baigėsi šį antradienį, būriui palangiškių ir svečių atėjus į „Fotokava“ kavinę, mūsų kavaryčių partnerį. Siurbčiojant kavą ir vaišinantis meduoliais, kiekvienas pasidalino įsimintiniausiais šiais metais įvykiais – Lietuvai, Palangai, kiekvienam...


Neįprastai karštą dieną kūno kultūros ženklo (KKŽ) normatyvus laikė neįprasta komanda – stipriausi gimnazijos sportininkai ir sportiškiausi Palangos miesto pradinukai.


 Vakar Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus, savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir savivaldybės Tarybos narys Nerijus Stasiulis lankėsi Vilniuje, kur susitiko su premjeru Algirdu Butkevičiumi. Susitikime dalyvavo ir Ūkio viceministras Kęstutis Trečiokas, taip pat Lietuvos verslo paramos agentūros direktorė Diana Vilytė. Vėliau Palangos...


Palangos Kurhauzas visu grožiu nušvis dar šiais metais  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 07 08 | Rubrika: Miestas

Penktadienį Palangos miesto savivaldybės, valstybinės įmonės „Lietuvos paminklai“ ir UAB „Pamario restauratorius“ atstovai pasirašė sutartį dėl Palangos Kurhauzo pastato mūrinės dalies pritaikymo visuomenės poreikiams darbų. Kurorto meras Šarūnas Vaitkus neabejoja, jog šiandieninės sutarties pasirašymas – didžiulis žingsnis link...


Rugpjūčio 23-iąją – visus namus papuošė trispalvės – taip buvo pagerbta Juodojo kaspino diena ir Baltijos kelio minėjimas. 


Paminėta valstybės atkūrimo diena

„Palangos tilto“ informacija, 2009 02 17 | Rubrika: Miestas

Užvakar palangiškiai paminėjo Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius