Palangoje sugriežtinta kontrolė – ypatingas dėmesys skiriamas nelegalių apgyvendinimo paslaugų teikimo atvejams

Palangos tiltas, 2020-04-10
Peržiūrėta
1843
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Artėjant šventiniam savaitgaliui Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai kartu su kurorto policijos pareigūnais ypač didelį dėmesį skiria nelegalių apgyvendinimo paslaugų teikimo atvejams. Toks pažeidimas nustatytas ketvirtadienį, situacija apgyvendinimo paslaugų rinkoje bus stebima visą savaitgalį.

Ypač didelis dėmesys bus skiriamas ne tik kurorto centre esantiems gyvenamiesiems rajonams, bet ir nutolusiems nuo miesto centro – Šventajai, Kunigiškėms, Būtingei ir kt.

Primename, kad apgyvendinimo paslaugų teikimas Palangoje uždraustas nuo kovo 30 d. Administracinių nusižengimų kodekse numatyta bauda už pažeidimą karantino metu, kai sukeliamas pavojus kitų žmonių sveikatai ar gyvybei, siekia nuo 250 iki 800 eurų.

Viešosios tvarkos skyriaus specialistai ir policijos pareigūnai įspėja – šiuo klausimu bus elgiamasi ypač principingai, ir nė vienas nustatytas nelegalių apgyvendinimo paslaugų teikėjas piniginės baudos neišvengs.

Jūsų komentaras:

Ona 2020-04-12 08:28 (IP: 78.60.139.90)
Ar istatymas galioja ne visiems.Paziurekite kokia apgyvendinimo reklama prie cento parduotuves

Palangiskis 2020-04-10 11:49 (IP: 90.131.35.216)
Viena kita pensininką kur ne kur tik sutiksi...

Palangiskis 2020-04-10 11:48 (IP: 90.131.35.216)
Ką čia begriestinti ir vaidinti darbą... Lai valdininkai prasieina ir pamatys, kad ta Palangą numirusių ir viena kita žmogų kur ne kur pamatysi, nieks nedirba ir tt... Bet ką reik vaidinti kurortą:)))))

šventoji 2020-04-10 09:38 (IP: 78.57.203.118)
knibžda nuo svetimų ir niekas netikrins kaip ir visada

Jonas 2020-04-10 08:15 (IP: 78.57.146.222)
Kunigiškių g. Pilna poilsiautojų o prie žvyrduobės net auto stovi su reklamą Baisu kas darosi Palangoje!!!

Taip pat skaitykite


Palangoje penktadienį prasideda tradicinė 21-oji šventė „Palangos stinta“, šiemet ypatingas dėmesys joje bus skiriamas žemaičių raštui, pranešė kurorto savivaldybė. Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba (toliau – Tarnyba) informuoja, kad teisinių paslaugų informacinėje sistemoje (toliau – TEISIS) yra įdiegtas funkcionalumas pateikti prašymus dėl mediacijos paslaugų gavimo elektroniniu būdu.


Nuo šiol ambulatorinių slaugos paslaugų namuose (ASPN) teikimo procesas bus spartesnis ir palankesnis pacientams, o paslaugų bus suteikiama net iki pustrečio karto daugiau. 


Sanatorijose tirpsta ne tik klientai, bet ir darbo vietos. Kol kas gelbėja tik medikai, kurie atvyksta su atostogų kuponais, tačiau ir jų greitu metu neliks. Palangos „Gradiali“ sanatorijos direktorius Domas Dargis teigė, kad dėl karantino nutarimu apribotų SPA, viešojo maitinimo, baseinų ir kitų laisvalaikio veiklų, ėmus drąstiškai mažėti esamoms ir naujoms...


Artėjant šventiniam savaitgaliui Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai kartu su kurorto policijos pareigūnais ypač didelį dėmesį skiria nelegalių apgyvendinimo paslaugų teikimo atvejams. Toks pažeidimas nustatytas ketvirtadienį, situacija apgyvendinimo paslaugų rinkoje bus stebima visą savaitgalį.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palanga jau neįsivaizduojama be Jurginių, kurios tradiciškai švenčiamos paskutinįjį balandžio savaitgalį. Į jas, šiemet švenčiamas jau 29-ąjį kartą, kaskart susirenka būrys įvairių folkloro ansamblių, pasklindančių visoje Palangoje. O sekmadienį visus švęsti sukvies šeimų Velykėlės.


Šeštadienį bus minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Būtent šią dieną skiriamas neeilinis dėmesys likimo nuskriaustiems, tačiau gyvenimo džiaugsmo nepraradusiems žmonėms. Kaip žinia, neįgalieji šiltą prieglobstį randa Palangos socialinių paslaugų centre, kuriame rūpinamasi ne tik jais, bet ir kitokių bėdų turinčiais žmonėmis. Apie veiklą, pokyčius...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius