„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – poilsiautojų patogumui duris atvėrė nauja parduotuvė ir prekių atsiėmimo punktas

***, 2021-06-22
Peržiūrėta
1153
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 „Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – poilsiautojų patogumui duris atvėrė nauja parduotuvė ir prekių atsiėmimo punktas

„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – nuo šiol visi pajūrio gyventojai ar čia atostogaujantys poilsiautojai prekybos centre internete įsigytas prekes galės atsiimti naujai duris atvėrusioje parduotuvėje ir prekių atsiėmimo punkte. Šis žingsnis padės užtikrinti dar didesnį įmonės klientų patogumą ir leis išvengti atostogas apkartinančių situacijų.

Ernesto Kačerausko, „Pigu.lt“ rinkodaros vadovo, teigimu, prekybos centras internete nuolat ieško būdų, kaip pasiekti kuo didesnę dalį šalies gyventojų, o atidaryta parduotuvė Palangoje – pamatuotas „Pigu.lt“ sprendimas.

„Greitas pristatymas ir galimybė atsiimti pirkinius visoje Lietuvoje – vienas pagrindinių mūsų prioritetų, tad nuolat plėsdami savo parduotuvių ir prekių atsiėmimo punktų tinklą siekiame užtikrinti maksimalų šalies pirkėjų patogumą. Atsižvelgdami į lietuvių poilsiavimo įpročius ir tai, kad Baltijos pajūris – bene populiariausias vasaros atostogų taškas, nusprendėme gyventojams suteikti progą pirkinius atsiimti pajūrio širdyje – Palangoje, taip užtikrindami dar sklandesnes atostogas“, – sako E. Kačerauskas.

Šis „Pigu.lt“ parduotuvė duris kol kas atvėrė laikinai – tik šiltajam laikotarpiui, kurio metu prie jūros suplūsta daugiausiai gyventojų. Prekių atsiėmimo punktas įsikūrė adresu Klaipėdos pl. 62A.

Taip pat visą vasarą į parduotuvę atvykę gyventojai sulauks saldžių ir gaivinančių dovanų. Prekes atsiėmę įmonės klientai bus nemokamai pavaišinti „Dadu“ ledų porcija.

Pasak „Pigu.lt“ rinkodaros vadovo, kadangi parduotuvė įrengta strategiškai patogiame pajūrio mieste, čia pirkinius galės atsiimti ir aplinkinėse gyvenvietėse įsikūrę poilsiautojai. Anot jo, tam tikrais atvejais prekių atsiėmimo punktas gali tapti net visas atostogas gelbstinčiu faktoriumi.

„Pavyzdžiui, atvykus į pajūrį ir pamiršus būtiniausius daiktus – akinius nuo saulės, maudymosi kostiumėlį, skėtį nuo saulės ar net vaikų žaislus – nuo šiol poilsiautojai galės reikiamus atostogų atributus užsisakyti ir žaibišku greičiu atsiimti naujojoje parduotuvėje. Tai – patogus būdas išvengti ilgos ir varginančios kelionės atgal į namus ar visą savaitę graužtis, kad iki galo atsipalaiduoti be namuose palikto daikto nepavyksta“, – teigia E. Kačerauskas.

Šiuo metu bendrovė UAB „PIGU“ iš viso turi 10 nuolatinių parduotuvių ir prekių atsiėmimo punktų Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Mažeikiuose, Tauragėje) bei laikiną parduotuvę Palangoje.

 

Nerijus Mikalajūnas

„Pigu.lt“ komunikacijos vadovas

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau nuo rugsėjo 9 d. Kretingos gyventojai galės mėgautis dar patogesniu apsipirkimu arčiau savo namų – čia atidaryta pirmoji „Rimi“ parduotuvė mieste ir jau antroji pajūrio regione. „Supermarket“ formato parduotuvės prekybinis plotas ir atskiri įėjimai į specializuotas krautuvėles leis užtikrinti, kad pirkėjai galėtų saugiai apsipirkti be imunizacijos dokumentų.


„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – nuo šiol visi pajūrio gyventojai ar čia atostogaujantys poilsiautojai prekybos centre internete įsigytas prekes galės atsiimti naujai duris atvėrusioje parduotuvėje ir prekių atsiėmimo punkte. Šis žingsnis padės užtikrinti dar didesnį įmonės klientų patogumą ir leis išvengti atostogas apkartinančių situacijų.


Nuo birželio 1-osios kurortuose ir kai kuriose kitose „Iki“ parduotuvėse pirkėjų patogumui ilginamas darbo laikas. Prasidėjus šiltajam sezonui tam tikros parduotuvės dirbs iki 22:30 val. 8 įvairiose šalies vietose esančių „Iki“ parduotuvių darbo laikas nuo birželio 1-osios bus pailgintas ir jos dirbs iki 22 val. Visomis savaitės dienomis iki 22:30 val....


Penktadienį, balandžio 30 d., duris atvėręs Palangos gintaro muziejus lankytojus pasitiko su atnaujintomis ekspozicijomis ir kviečia užeiti pro pagrindinį grafų Tiškevičių rūmų įėjimą. Atnaujintoje ir praturtintoje gintaro ekspozicijos salėje, be kitų, pristatomi ir dar niekad lankytojams nerodyti eksponatai, įrengta nauja apšvietimo sistema. Atnaujintą ekspoziciją sudarė...


Balandžio 21 dieną Lietuvos paštas Palangoje duris atvers naujose, pagal modernią koncepciją įkurtose patalpose. Naujasis pašto skyrius bus įrengtas prekybos centre „Rimi“, adresu Malūno g. 10.


Laisvinant karantino reikalavimus šiandien darbą pradeda 10 telekomunikacijų bendrovės„Bitė Lietuva“ salonų. Šiuose salonuose užtikrinamas saugus klientų patekimas į juosiš lauko. Salonai duris atvėrė įvairiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose, Tauragėje, Šilutėje, Palangoje, Šilalėje, Prienuose...


Palangos gyventojai jau gali naudotis nauja elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ paslauga. Palangoje esančioje „Maxima“ parduotuvėje pradėjo veikti pirkinių atsiėmimo stotelė. Gyventojai jau gali maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus užsakyti internetu, o suruoštus užsakymus greitai ir patogiai atsiimti „Barbora...


Vakar 8 val. ryte duris atvėrusi „Lidl“ palangiškius pasitiko šventišku šurmuliu. Pirmieji naujosios parduotuvės pirkėjai buvo vaišinami tradiciniu atidarymų skanėstu tapusiomis Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais, mažuosius linksmino prekybos tinklo talismanai – vaisiukai, o parduotuvės asortimentą papildė proginiai...


Pirmadienį Palangoje veiklą pradeda nauja klinika „AveMedica“, kurioje dirbs du gydytojai odontologai Lolita Juodakė ir Kęstutis Grabliauskas bei burnos higienistė Skirmantė Pažėrienė, pasirengę įgyti palangiškių pasitikėjimą. Ateityje klinikoje, įsikūrusioje adresu Sodų g. 6-1, dirbs ir daugiau specialistų, galėsiančių padėti gyventojams pagerinti jų sveikatą.  


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 08 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius