Grožio namai „Aurum“ atvėrė duris ir Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2022-06-18
Peržiūrėta
2404
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Grožio namai „Aurum“ atvėrė duris ir Palangoje

Iki šiol sėkmingai Tauragėje ir Šilalėje veikę grožio ir reabilitacijos namai „Aurum“ trečiadienį, birželio 15 dieną, atvėrė duris ir Palangoje, viešbutyje „Žilvinas.“

Jaukioje aplinkoje atsipalaiduosite, o grožio ir sveikatinimo specialistai pasirūpins jūsų kūnu.

„Nors jau dirbame 15 metų, tačiau Palangoje nustebinsime naujomis paslaugomis, kurios suderintos su visapusišku poilsiu kurorte. Inovatyvi lieknėjimo sistema „Endoreverse V3“ skirta idealiam kūno formavimui, celiulito mažinimui ir limfos suaktyvinimui. Stangrinanti, liftinguojanti ir raukšles mažinanti veido procedūra su radijo dažniais tiks norintiems patemptos ir stangrios veido odos, sumažėjusių mimikos raukšlėlių ir atsikratyti ryškėjančio pagurklio. Sausos vandens srovės masažas „Aquatizer“– bekontaktis masažas vandens srove skirtas tiems, kuriuos vargina nugaros, sąnarių, raumenų ir viso kūno skausmai, įtampa ir nuovargis,“ – „Palangos tiltui“ sakė Zita Gudauskienė, grožio namų „Aurum“ vadovė.

Jos Palangos komanda kviečia visus susimatyti viešbutyje „Žilvinas“, Kęstučio g. 32, Palangoje.

 Registracija ir informacija mob. +370 614 524 44.

Grožio namų „Aurum“ internetinė svetainė – www.aurumcentras.lt

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiariausiame Lietuvos kurorte – Palangoje duris atvėrė vienas moderniausių sporto ir sveikatingumo centrų šalyje. 


Gruodis Šventojoje prasidėjo ypatingu įvykiu – sekmadienį duris visuomenei atvėrė Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčios bokšte esanti apžvalgos aikštelė.


Palangoje, Taikos gatvėje, šalia parduotuvės „Iki“, prieš prekybos centrą „Lidl“, šią savaitę duris atvėrė nauja ir moderni skalbykla „Londrė“. 


Palangoje, Senosios gimnazijos stadione, duris atvėrė Klimato muziejus, įdomiai ir interaktyviai pasakojantis apie klimato kaitą.


Grožio namai „Aurum“ atvėrė duris ir Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2022 06 18 | Rubrika: Miestas

Iki šiol sėkmingai Tauragėje ir Šilalėje veikę grožio ir reabilitacijos namai „Aurum“ trečiadienį, birželio 15 dieną, atvėrė duris ir Palangoje, viešbutyje „Žilvinas.“


Laisvinant karantino reikalavimus šiandien darbą pradeda 10 telekomunikacijų bendrovės„Bitė Lietuva“ salonų. Šiuose salonuose užtikrinamas saugus klientų patekimas į juosiš lauko. Salonai duris atvėrė įvairiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose, Tauragėje, Šilutėje, Palangoje, Šilalėje, Prienuose...


Nuo š.m. balandžio 29 d. Viešoji įstaiga Antano Mončio namai-muziejus vėl atveria duris lankytojams.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje visą mėnesį, iki pat Kalėdų, mažųjų svečių lauks Kalėdų senis, šventiniu laikotarpiu įsikūręs laikinuosiuose savo namuose, esančiuose ties centriniu įėjimu į Birutės parką. Pirmieji lankytojai į Kalėdų senio namuko duris pasibeldė jau sekmadienį.


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 07 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius