Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011-07-07
Peržiūrėta
2467
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.

 

Dar viešai nepaskelbus apie gelbėjimo stotyje veikiančius nemokamus tualetus juose pirmąją dieną jau apsilankė 145 žmonės. Gelbėtojams pradėjus apie tai informuoti tualetus užplūdo dar didesnis žmonių srautas. Tačiau eilių nesusidarė, nes tualetų čia yra pakankamai.

Be to, paplūdimyje poilsiaujančių žmonių patogumui yra įrengtos 5 dušo kabinos.

Tačiau į dušus poilsiautojai kol kas neįleidžiami, nes nėra nustatytas mokestis už jų naudojimą.

Juos numatyta patvirtinti artimiausiame Tarybos posėdyje.

Kaip sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus, dušai veikia viešajame tualete prie paminklo Jūratei ir Kastyčiui. Tačiau praėjusį penktadienį ir vakar „Palangos tilto“ korespondentas veltui klebeno dušų duris – jie, apsilankius per pietus, buvo užrakinti. „Gal moterys pietavo?“ – pavaldines užtarė komunalinio direktorius.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiariausiame Lietuvos kurorte – Palangoje duris atvėrė vienas moderniausių sporto ir sveikatingumo centrų šalyje. 


Gruodis Šventojoje prasidėjo ypatingu įvykiu – sekmadienį duris visuomenei atvėrė Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčios bokšte esanti apžvalgos aikštelė.


Palangoje, Taikos gatvėje, šalia parduotuvės „Iki“, prieš prekybos centrą „Lidl“, šią savaitę duris atvėrė nauja ir moderni skalbykla „Londrė“. 


Palangoje, Senosios gimnazijos stadione, duris atvėrė Klimato muziejus, įdomiai ir interaktyviai pasakojantis apie klimato kaitą.


Grožio namai „Aurum“ atvėrė duris ir Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2022 06 18 | Rubrika: Miestas

Iki šiol sėkmingai Tauragėje ir Šilalėje veikę grožio ir reabilitacijos namai „Aurum“ trečiadienį, birželio 15 dieną, atvėrė duris ir Palangoje, viešbutyje „Žilvinas.“


Nors orai karščiu dar nelepina ir jūros vanduo dar nespėjo įšilti iki maudynėms palankios temperatūros, Palangos centrinėje gelbėjimo stotyje jau budi gelbėtojai – jie darbą pradėjo sekmadienį, gegužės 15 d.


„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – nuo šiol visi pajūrio gyventojai ar čia atostogaujantys poilsiautojai prekybos centre internete įsigytas prekes galės atsiimti naujai duris atvėrusioje parduotuvėje ir prekių atsiėmimo punkte. Šis žingsnis padės užtikrinti dar didesnį įmonės klientų patogumą ir leis išvengti atostogas apkartinančių situacijų.


Laisvinant karantino reikalavimus šiandien darbą pradeda 10 telekomunikacijų bendrovės„Bitė Lietuva“ salonų. Šiuose salonuose užtikrinamas saugus klientų patekimas į juosiš lauko. Salonai duris atvėrė įvairiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose, Tauragėje, Šilutėje, Palangoje, Šilalėje, Prienuose...


Palangoje visą mėnesį, iki pat Kalėdų, mažųjų svečių lauks Kalėdų senis, šventiniu laikotarpiu įsikūręs laikinuosiuose savo namuose, esančiuose ties centriniu įėjimu į Birutės parką. Pirmieji lankytojai į Kalėdų senio namuko duris pasibeldė jau sekmadienį.


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 07 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius