Restorane „Gradiali“ degustacinė vakarienė - su aukso dulkėmis ir sniego purslais

Palangos tiltas, 2017-11-23
Peržiūrėta
2101
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Restorane „Gradiali“ degustacinė vakarienė - su aukso dulkėmis ir sniego purslais

Visiems gerai žinomas Lietuvos virtuvės šefas, neretai dar vadinamas skonio detektyvu, RuslanBolgov praėjusį šeštadienį pakvietė į išskirtinai restoranui „Gradiali“ kurtą rudens – žiemos valgiaraščio pristatymą „Fallwinter“.
Nors kvietime ir nebuvo neatskleidžiamos išsamios valgiaraščio detalės ir paliekama didelė intriga, buvo užsimenama, kad patiekaluose bus pasitelkiamos dvi spalvos: prabangi auksinė ir puri balta.
„Priėmiau itin sudėtingą iššūkį: atvaizduoti rudens ir žiemos sintezę, kai krenta auksiniai lapai ir tuojau pat juos padengia purus baltas sniegas. Ruduo ir žiema turi dvi ryškias spalvas: auksinę ir baltą. Būtent šių dviejų spalvų sintezė ir atsispindėjo išskirtiniame etno stiliaus valgiaraštyje. Džiaugiuosi, kad restoranas suteikė galimybę išlaisvinti visą susikaupusią fantaziją, kuri svečius privertė apie maistą, kaip apie meno kūrinį, permąstyti dar kartą“ – drąsiai teigia Ruslan. Vakaro metu šefas kiekvieną patiekalą pristatė, supažindino su gaminimo subtilybėmis ir kūrybiniais įkvėpimo šaltiniais.
Ruslan tikisi, jog panašių renginių Palangoje bus ir daugiau. Vakarą vainikavo muzikinis pasirodymas.
„Palangos tilto“ inf.

 

Jūsų komentaras:

Monika 2017-11-26 16:31 (IP: 86.100.109.9)
Puikus vakaras buvo!

Taip pat skaitykite

Dirbtinis intelektas dabar yra „ant bangos“, išgyvena aukso amžių – todėl tai didžiulis mūsų tiriamosios veiklos pripažinimas.


Maisto kultas Lietuvoje kuo toliau, tuo tampa stipresnis, akivaizdesnis ir vis daugiau dėmesio sulaukiantis reiškinys. Dar tuomet, kai Vilnius buvo Lietuvos didžiosios kunigaikštystės sostinė, jo gyventojai pirmieji turėdavo galimybę susipažinti su pasaulio virtuvėmis – jų patiekalais ir naujais skoniais. Dabar irgi mėgstama degustuoti, ragauti ir atrasti originalius patiekalus, lankytis...


Trečiadienio, rugsėjo 8 d., vakarą būrys žinomų veidų rinkosi į jaukią rudenišką vakarienę Palangoje naujai duris atvėrusiame restobare „Meat busters“. Atnaujintą meniu, nuo šiol visus metus veiksiančiame restorane – ne tik mėsainiai, bet ir kiti įvairių skonių patiekalai. 


 „Mamos, labai prašau, pasimokykite iš mano klaidos pasitikint „Mini zoo“, – socialiniame tinkle „Facebook“ kreipėsi nukentėjusios mergaitės motina.  Pasak jos, pustrečių metų mergaitę, HBH restorane Žibininkuose (Kretingos raj.), nuo aptvaro stovėjusią metro atstumu, staiga užpuolė per tvorą skylėje išlindęs buivolas.


Tradiciškai Palangos miesto savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos skyrius skelbia asmenis, artimiausiu metu žadančius sumainyti aukso žiedus. Kas tie laimingieji? Sąrašu dalijamės ir mes.


Visiems gerai žinomas Lietuvos virtuvės šefas, neretai dar vadinamas skonio detektyvu, RuslanBolgov praėjusį šeštadienį pakvietė į išskirtinai restoranui „Gradiali“ kurtą rudens – žiemos valgiaraščio pristatymą „Fallwinter“.


Minėdami sausio 13-ąją, mokinukai virto sniego angelais

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Dalia ŠIUPINIENĖ, 2013 01 14 | Rubrika: Miestas

Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinukai sausio 11 d. ne tik dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ 1991 m. sausio 13 d. įvykiams paminėti, bet ir kartu su savo mokytojomis kūrė sniego angelus.


Dieną prieš naujus mokslo metus „Baltijos“ pagrindinė mokykla buvo panaši į skruzdėlyną. Dažytojai, tinkuotojai, elektrikai, klases valantys valytojai bei mokyklos mokytojai – dirba visi. Nors atrodo, kad mokykloje – pats remonto įkarštis, mokyklos vadovas Alvydas Kniukšta „Palangos tilto“ laikraščiui sakė, jog pirmo...


Palangoje sniego kasėjai nereikalingi

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 01 09 | Rubrika: Miestas

Tokios sniegingos žiemos kai kurie žmonės net nėra matę per visą savo gyvenimą. Sniegas vairuotojus priverčia keiksnoti kelius, įmonių darbuotojus - samdyti sniego kasėjus. Rankomis trina tik tie, kurie duonai užsidirba būtent iš sniego valymo darbų. Pasidomėjau, ar Palangos įmonės yra apsirūpinusios specialiais darbuotojais, kurie valo sniegą aplink pastatą ar nuo stogų daužo varveklius....


Komunalininkai tapo sniego ir miesto valdžios įkaitais

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2010 12 19 | Rubrika: Miestas

Palanga paskendo sniege. Trečdaliu susiaurėjusios ir sniego apkasais įrėmintos kurorto gatvės tapo panašios į aukštais borteliais apjuostas bobslėjaus trasas.  Prie šaligatvių negalinčios privažiuoti mašinos šalikelėse stovi užėmusios beveik visą eismo juostą, o šalia jų prasilenkiantys du automobiliai gatvėje jau sunkiai beišsitenka.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius