Vaikų reabilitacijos sanatorija Palangos „Gintaras“ ieško kineziterapeuto/-ės, masažuotojo/-os, ergoterapeuto/-ės

Palangos tiltas, 2022-04-16
Peržiūrėta
2710
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Vaikų reabilitacijos sanatorija Palangos „Gintaras“ ieško kineziterapeuto/-ės, masažuotojo/-os,  ergoterapeuto/-ės

KINEZITERAPEUTUI / KINEZITERAPEUTEI 

Darbo pobūdis:

vadovaudamasis Lietuvos Respublikos medicinos norma MN 124:2016 „Kineziterapeutas. Teisės, pareigos, kompetencija ir atsakomybė“ pagal savo kompetenciją teikia medicininės reabilitacijos paslaugas vaikams;surenka gyvenimo, ligos anamnezę, objektyviai ištiria bei įvertina pacientą, nustato kineziterapinę diagnozę;pagal nustatytą kineziterapinę diagnozę sudaro kineziterapijos planą ir programą;kokybiškai atlieka individualias ar grupines kineziterapijos procedūras;stebi paciento reabilitacijos procesą, dalyvauja paciento komandiniuose aptarimuose;pildo medicininę dokumentaciją pagal sanatorijoje patvirtintą tvarką;išrašant pacientą iš sanatorijos įvertina kineziterapinę būklę, medicininiuose dokumentuose surašo išvadą, rekomendacijas;teikdamas paslaugas pacientams, vadovaujasi medicinos etika ir deontologija, saugo medicininę paslaptį;konsultuoja kitų medicinos sričių specialistus kineziterapijos klausimais, teikia metodinę pagalbą ir vadovauja kineziterapeuto padėjėjams ir kt.

Reikalavimai:

turėti ne žemesnį kaip aukštąjį neuniversitetinį arba jam prilygintą biomedicinos srities reabilitacijos krypties kineziterapijos studijų krypties išsilavinimą;turėti kineziterapeuto spaudo numerį ir licenciją, vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020-12-04 Nr. V-2824 įsakymu „Dėl asmens sveikatos priežiūros specialistų praktikos licencijavimo taisyklių ir asmens sveikatos priežiūros specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo reikalavimų aprašo patvirtinimo“;sąžiningumas, atsakingumas, kantrybė, kruopštumas;mokėjimas bendrauti su vaikais.

Privalumas:

masažuotojo spaudas, kurio numeris suteikiamas LR SAM nustatyta tvarka.

Mes Jums siūlome:

visas socialines garantijas;draugišką kolektyvą ir laiku mokamą atlyginimą;kvalifikacijos tobulinimo mokymusdarbas iki spalio 1 d.

Atlyginimas:

nuo 1300 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių. Atlyginimo dydis ir priedai priklausys nuo turimų kompetencijų, patirties bei gerų darbo rezultatų.

 

MASAŽUOTOJAS /MASAŽUOTOJA

Darbo pobūdis:

įvertinus asmens fizinę sveikatos būklę, sudaro masažo veiksmų planą, atsižvelgiant į     paciento amžiaus ypatumus;savarankiškai atlieka masažą, atsižvelgdamas į masažo atlikimo būdą ir lokalizaciją.

Reikalavimai:

ne žemesnis kaip aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas;profesinio mokymo diplomas įrodantis masažuotojo kvalifikaciją.kitas dokumentas apie asmens išsimokslinimo ir kvalifikacijos lygį, įrodantis, kad asmuo atitinka masažuotojo profesijai keliamus kvalifikacinius reikalavimus: turėti  licenciją verstis masažuotojo veikla; būtina turėti spaudą, kurio numeris suteikiamas LR SAM nustatyta tvarka.

Masažuotojas turi žinoti ir mokėti:

vaikų amžiaus bendrosios anatomijos, fiziologijos, patologijos pagrindus; gebėti vertinti asmens fizinę sveikatos būklę;sudaryti masažuotojo veiksmų planą, atsižvelgiant į asmens (paciento) amžiaus ypatumus;savarankiškai atlikti masažą, atsižvelgdamas į masažo atlikimo būdą, lokalizaciją;atpažinti gyvybei pavojingas būkles, jas įvertinti ir tinkamai reaguoti;asmens ir aplinkos priežiūros higienos reikalavimus;pagrindinius Respublikos sveikatos priežiūrą reglamentuojančius dokumentus;vaikų reabilitacijos ir sveikatą grąžinamojo gydymo ypatumus;dažniausiai pasitaikančių ligų priežastis, simptomus, jų plitimo būdus, galimas komplikacijas ir kaip jų išvengti;sąžiningumas, atsakingumas, kantrybė, kruopštumas;mokėjimas bendrauti su vaikais.

Mes Jums siūlome:

visas socialines garantijas;draugišką kolektyvą ir laiku mokamą atlyginimą;erdvę asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;kvalifikacijos tobulinimo mokymus.

Atlyginimas:

 

nuo 1300 Eur/mėn. prieš mokesčius. Atlyginimo dydis ir priedai priklausys nuo turimų kompetencijų, patirties bei gerų darbo rezultatų.

 

ERGOTERAPEUTAS / ERGOTERAPEUTĖ

Darbo pobūdis

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos medicinos norma MN 125:2016 „Ergoterapeutas. Teisės, pareigos, kompetencija ir atsakomybė“ pagal savo kompetenciją teikia medicininės reabilitacijos paslaugas vaikams.Objektyviai ištiria bei įvertina pacientą, nustato ergoterapijos poreikį ir mąstą bei sudaro ergoterapijos planą ir programą.Kokybiškai atlieka individualias ar grupines ergoterapijos procedūras.Stebi paciento reabilitacijos procesą, dalyvauja paciento komandiniuose aptarimuose.Pildo medicininę dokumentaciją pagal sanatorijoje patvirtintą tvarką.Išrašant pacientą iš sanatorijos įvertina ergoterapinę būklę, medicininiuose dokumentuose surašo išvadą, rekomendacijas.Teikiant paslaugas pacientams vadovaujasi medicinos etika ir deontologija, saugo medicininę paslaptį.Konsultuoja kitų medicinos sričių specialistus ergoterapijos klausimais, teikia metodinę pagalbą ir vadovauja savo padėjėjams.Savo veikloje vykdo sanatorijoje įdiegtos kokybės vadybos sistemos nuostatas.Registruoja darbe pasitaikančias neatitiktis, nesėkmes, nedelsiant vykdo jų koregavimo veiksmus.Pagal kompetenciją vykdo pacientų ir jų tėvų bei globėjų sveikatos mokymą.Sistemingai tobulina savo kvalifikaciją.

 

Bendrieji kvalifikaciniai reikalavimai

Ergoterapeutas turi turėti biomedicinos srities reabilitacijos krypties ergoterapijos studijų išsilavinimą.

 

Specialieji kvalifikaciniai reikalavimai

Ergoterapeutas turi žinoti, išmanyti ir mokėti Lietuvos medicinos normą MN 125:2016 „Ergoterapeutas. Teisės, pareigos, kompetencija ir atsakomybė“ BEI Lietuvos Respublikos sveikatos sistemą reglamentuojančius įstatymus, vidaus dokumentų (darbo organizavimo tvarkų, gydymo procedūrų ir kt.) ir kitų teisės aktų, liečiančių pacientų gydymą bei medicininės reabilitacijos paslaugų teikimą, nuostatas;turėti galiojantį ergoterapeuto spaudo numerį ir licenciją;gebėti dirbti kompiuteriu;būti sąžiningas, atsakingas, kantrus, kruopštus, mokėti bendrauti su vaikais, gebėti dirbti savarankiškai.

 

Mes Jums siūlome:

visas socialines garantijas;draugišką kolektyvą ir laiku mokamą atlyginimą;erdvę asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;kvalifikacijos tobulinimo mokymus.

 

Atlyginimas:

nuo 1300 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių. Atlyginimo dydis ir priedai priklausys nuo turimų kompetencijų, patirties bei gerų darbo rezultatų.

Susidomėjusių gyvenimo aprašymų lauksime el. adresu [email protected], telefonas pasiteirauti (8 460) 412 47. Siunčiant gyvenimo aprašymą prašome nurodyti, į kurias pareigas pretenduojate. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Maisto bankas ieško SAVANORIŲ - gal ieško TAVĘS? 


Palangos vaikų sanatorija „Gintaras“ ieško virėjų ir padavėjų.


 Vaikų reabilitacijos sanatorija Palangos „Gintaras“ ieško kineziterapeuto/-ės, masažuotojo/-os,  ergoterapeuto/-ės.


Rugsėjo 17 – 18 dienomis „Palangos gintaro“ sanatorijoje vyko konferencija „Vaikų ligų aktualijos Covid-19 epidemijos fone“. Konferenciją organizavo vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ kartu su Klaipėdos universitetu. Konferencija skirta visų specialybių vaikų ir šeimos gydytojams. Konferencijos tikslas buvo supažindinti gydytojus su šių dienų vaikų ligų aktualijomis ir...


Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. Vaizdingoje Palangos vietoje, pušų apsuptyje įsikūrusi vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ yra...


Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) laikinoji kanclerė Odeta Vitkūnienė ketvirtadienį pristatė Palangos vaikų reabilitacijos įstaigos „Palangos gintaras“ kolektyvui naująjį įstaigos direktorių Saulių Deveikį. Po pokalbio su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga atrinktas konkurso nugalėtojas šiandien pradėjo eiti pareigas.


Vienintelė pajūryje vaikų stacionarinės reabilitacijos sanatorija „Gintaras“ šį sezoną pirmą kartą siūlo kambarius-studijas – juose galės įsikurti iš visos Lietuvos čia su Ligonių kasų siuntimu sveikatos taisyti atvažiavę vaikai bei juos atlydėję tėvai ar kiti artimi asmenys. Už juos teks mokėti, tačiau ne tiek, kiek vasarą už viešbutį Palangoje....


Rugpjūčio 25 d. 17 val. Palangos gintaro muziejuje atidaroma jungtinė Lietuvos auksakalių paroda „GoldsmithMeetsAmber“ („Akistata: auksakalys ir gintaras“). Parodos metu aštuoniolika auksakalių iš Klaipėdos, Vilniaus, Telšių, Trakų, Kintų, Kretingos ir Šilutės pristatys savo kūrinius, kurių pagrindinis akcentas yra gintaras. Parodą...


Praėjusių metų lapkričio mėnesį Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ ėmė vykdyti projektą „Viešosios įstaigos Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos gintaras“ pastatų modernizavimas“ pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą „Aplinka ir darnus vystymasis“. Kaip pasakojo „Palangos gintaras“ direktorius Zigmas Paulauskas, tikimasi, kad...


Sausio 26 dieną vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ minėjo 20 metų jubiliejų. Pasak vyriausiojo gydytojo Zigmo Paulausko, pradžia buvo sunki, tačiau pasiekimais gali didžiuotis visas kolektyvas, o ir toliau gyvenimas nestovi vietoje – sanatorija nuolat tobulėja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius