Palangos vaikų sanatorija „Gintaras“ ieško virėjų ir padavėjų

"Palangos tilto" informacija, 2023-07-21
Peržiūrėta
1243
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

VIRĖJAS / VIRĖJA

Darbo pobūdis:

Atlieka pirminį maistinės žaliavos (daržovių, kruopų, makaronų, jų gaminių, mėsos, žuvies) paruošimą.Verda ir troškina įvairias daržoves, makaronus bei košes.Formuoja ir įvairiuose prieduose apvolioja pusgaminius iš mėsos, žuvies ir kruopų.Kepa apkepus, įdarytas ir pjaustytas daržoves, kruopų gaminius.Troškina, ir kepa daržoves, pusgaminius iš faršo, kepa blynus, sklindžius.Gamina pyragėlius, spurgas, bandeles.Dalina ir patiekia masinės gamybos patiekalus.Verda įvairias sriubas.Gamina mėsos ir žuvies patiekalus, padažus.Atlieka pagalbinius darbus ruošiant kulinarinius gaminius.Ruošia saldžiuosius ir šaltuosius patiekalus.Paruošia paukštieną virti ir kepti.Paruošia trapiąsias ir sluoksniuotąsias tešlas.Ruošia ir papuošia užsakomuosius patiekalus.

Reikalavimai:

Būti atestuotu pagal Privalomojo higienos įgūdžių mokymo programą.Virėjo pareigoms priimamas asmuo, išmanantis maisto ruošimo būdus, gebantis savarankiškai dirbti.Sąžiningumas, atsakingumas, kruopštumas.

Mes Jums siūlome:

visas socialines garantijas;draugišką kolektyvą ir laiku mokamą atlyginimą;kvalifikacijos tobulinimo mokymus;darbą Palangoje prie jūros.

Atlyginimas:

nuo 1200 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių. Atlyginimo dydis priklausys nuo turimų kompetencijų, įgūdžių bei patirties. Papildomai mokami priedai priklausomai nuo darbo krūvio bei pasiektų rezultatų.

Susidomėjusių gyvenimo aprašymų lauksime el. adresu [email protected], telefonas pasiteirauti (8 460) 412 47. Siunčiant gyvenimo aprašymą prašome nurodyti, į kurias pareigas pretenduojate. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

PADAVĖJAS / PADAVĖJA

Darbo pobūdis:

Dirba komandoje su kitais darbuotojais.Valo stalus, kėdes.Parenka staltieses ir servetėles, lanksto servetėles.Išblizgina stalo įrankius ir išvalo maisto vežimėlius.Paruošia maitinimui stalo indus, įrankius stalo indus.Serviruoja stalus, laikosi indų ir stalo įrankių išdėstymo vietos bei tvarkos.Teikia pacientams išsamią ir teisingą informaciją apie patiekalus ar kitą informaciją susijusią su maitinimo procesu.Žino tikslų valgančiųjų  pacientų  skaičių prie savo stalų.Kultūringai ir sąžiningai aptarnauja pacientus.Aptarnauja pacientus eiliškumo tvarka.Sergantiems pacientams maistą pristato į korpusus.Aptarnauja komercinius klientus ir konferencijų dalyvius.Vengia konfliktų su pacientais.Nepatiki savo pareigų kitam asmeniui.Neaptarnauja pašalinių ar už maistą nesusimokėjusių asmenų.Susumuoja užsakomuosius patiekalus ir pateikia valgyklos administratorei.

Reikalavimai:

Būti atestuotam pagal privalomojo higienos įgūdžių mokymo programą ir turėti pažymėjimą.Sklandus komandinis darbas, sąžiningumas, atsakingumas, kantrybė, kruopštumas.Mokėjimas bendrauti su vaikais.

Mes Jums siūlome:

visas socialines garantijas;draugišką kolektyvą ir laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas:

nuo 1000 Eur per mėn. neatskaičius mokesčių. Atlyginimo dydis ir priedai priklausys nuo turimų kompetencijų, patirties bei gerų darbo rezultatų.

Susidomėjusių gyvenimo aprašymų lauksime el. adresu [email protected], telefonas pasiteirauti (8 460) 412 47. Siunčiant gyvenimo aprašymą prašome nurodyti, į kurias pareigas pretenduojate. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos vaikų sanatorija „Gintaras“ ieško virėjų ir padavėjų.


 Vaikų reabilitacijos sanatorija Palangos „Gintaras“ ieško kineziterapeuto/-ės, masažuotojo/-os,  ergoterapeuto/-ės.


Rugsėjo 17 – 18 dienomis „Palangos gintaro“ sanatorijoje vyko konferencija „Vaikų ligų aktualijos Covid-19 epidemijos fone“. Konferenciją organizavo vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ kartu su Klaipėdos universitetu. Konferencija skirta visų specialybių vaikų ir šeimos gydytojams. Konferencijos tikslas buvo supažindinti gydytojus su šių dienų vaikų ligų aktualijomis ir...


Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. Vaizdingoje Palangos vietoje, pušų apsuptyje įsikūrusi vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ yra...


Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) laikinoji kanclerė Odeta Vitkūnienė ketvirtadienį pristatė Palangos vaikų reabilitacijos įstaigos „Palangos gintaras“ kolektyvui naująjį įstaigos direktorių Saulių Deveikį. Po pokalbio su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga atrinktas konkurso nugalėtojas šiandien pradėjo eiti pareigas.


Vienintelė pajūryje vaikų stacionarinės reabilitacijos sanatorija „Gintaras“ šį sezoną pirmą kartą siūlo kambarius-studijas – juose galės įsikurti iš visos Lietuvos čia su Ligonių kasų siuntimu sveikatos taisyti atvažiavę vaikai bei juos atlydėję tėvai ar kiti artimi asmenys. Už juos teks mokėti, tačiau ne tiek, kiek vasarą už viešbutį Palangoje....


Tarp geriausių Lietuvos virėjų - net du iš Palangos

"Palangos tilto" informacija, 2018 11 16 | Rubrika: O man ne dzin

Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija (LRVVKA) tarptautinės svetingumo parodos „BaltShop. BaltHotel. BaltGastro 2018“ metu išrinko geriausią Lietuvos virėją. Juo tapo restorano „Sweet Root“ vyriausiasis šefas Justinas Misius


Rugpjūčio 25 d. 17 val. Palangos gintaro muziejuje atidaroma jungtinė Lietuvos auksakalių paroda „GoldsmithMeetsAmber“ („Akistata: auksakalys ir gintaras“). Parodos metu aštuoniolika auksakalių iš Klaipėdos, Vilniaus, Telšių, Trakų, Kintų, Kretingos ir Šilutės pristatys savo kūrinius, kurių pagrindinis akcentas yra gintaras. Parodą...


Praėjusių metų lapkričio mėnesį Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ ėmė vykdyti projektą „Viešosios įstaigos Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos gintaras“ pastatų modernizavimas“ pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą „Aplinka ir darnus vystymasis“. Kaip pasakojo „Palangos gintaras“ direktorius Zigmas Paulauskas, tikimasi, kad...


Sausio 26 dieną vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ minėjo 20 metų jubiliejų. Pasak vyriausiojo gydytojo Zigmo Paulausko, pradžia buvo sunki, tačiau pasiekimais gali didžiuotis visas kolektyvas, o ir toliau gyvenimas nestovi vietoje – sanatorija nuolat tobulėja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius