Savivaldybėje šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus, gadina orą kaip šeškas. Kas? S. Simė!

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-12-17
Peržiūrėta
2826
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savivaldybėje šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus, gadina orą kaip šeškas. Kas? S. Simė!

Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti.
Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras Saulius Simė. Kas dar nori „pavaryt“ ant kurorto vicemero?

Aš, neblogos sportinės formos, rizikuoju būti pasiųstas vicemero į nokautą. O kuo rizikuoja blogesnės sportinės formos rašytojai ir politikai? Būti patiestiems ant žemės, matyt, tokiu atveju būtų ne pats blogiausias dalykas. Koalicijos vienybės byrėjimas – kur kas blogiau. Dėl lyderystės skyriuje besivaržančių liberalsąjūdiečių paramos „špakliuojant“ koalicijos įtrūkimus gali ir nepakakti.
Bet vicemeras – „gerietis“, todėl tikėtina, kad tyliai nuris karčią piliulę? Ypač po katastrofiškai liberalcentristams susiklostusių rinkimų į Seimą? Po susireikšminusio R. Palaičio fiasko? Ar tikrai S. Simė – politikos nemokša, kurio vieta bokso ringe? Jeigu kam nors šiandien knieti pasalomis pribėgus prie jo jam smogti, tikintis, kad ringo meistrą galima lengvai pribaigti, atsiranda pavojus neįvertinti jo ir jo partijos bendražygių sugebėjimo atsitiesti. Ypač, kai iki kitų savivaldos rinkimų, numatytų 2015-ųjų vasarį, dar –oho! – kiek laiko. Bet smūgis – trenktas, nors koalicijoje kartu reikės dar šonais trintis daugiau kaip dvejus metus.
„Jaučiuosi tarsi kam nors smogus į nugarą. Aišku, politika – ne pats švariausias dalykas, bet – ne taip“, – sakė šių eilučių autoriui S. Simė per Kurhauzo pirmojo etapo rekonstrukcijos šventinį paminėjimą praėjusį savaitgalį. Taigi, kaip nuo dabar dirbs abu sunkiasvoriai kurorto Palangos vyrai? Kai kitose savivaldybėse pirmieji vyrai (ar su moterimis) kaip Siamo broliai kartu dalyvauja iškilmėse, švenčiant Kurhauzo šventę, vicemeras laikėsi atokiau nuo Kurhauzo atstatymo šlovės spinduliuose besimaudančio mero Š. Vaitkaus.
Žinoma, jo asmeninių nuopelnų atstatant Kurhauzą, kaip ir miestui suteikiant naują „pagreitį“, niekas neginčija. Bet – ar pastebėjote? – tai ne vienintelė proga, kai vicemeras atsiduria atokiau mero. Jei tai – sąmoningas S. Simės sprendimas, jis – protingas, nes abu vyrai gali ir netilpti viename prožektorių šviesų dėmesio rate.
Bet jeigu kas nors tiki, kad abejonės dėl vicemero kompetencijos koalicijos tvirtumo neišbando, labai klysta. Bet gi, sakote, vicemeras S. Simė parengė vos kelis projektus, kol dirba vicemeru, ar ne?! O domėjotės, kiek jų parengė kiti Tarybos nariai? Pirminis „Palangos tilto“ tyrimas atskleidžia įdomių dalykų. Ir ne visada valdančiųjų konservatorių naudai. Projektų teigimas savivaldybėje, pasirodo, „jautrus“ dalykas, nepažeidžiant „šventos“ tvarkos. Neadvokatauju vicemerui. Bet jam gerų žodžių šiandien negaili jaunimo organizacijų atstovai, sportininkai. Žinoma, išskyrus futbolininkus.
Jam dėkingi ir abu miesto laikraščiai. Jo pastangomis savivaldybė vietos žiniasklaidai moka ne po kelis centus, o daugiau, bet toli gražu ne tiek, kiek savivaldybės informacijos viešinimui vietos žiniasklaidoje skiria kitos savivaldybės.
Ar jau „laidoti“ S. Simę? Ne. Savivaldybių politikos istorija žino ne vieną atvejį, kai neparlamentinės, ar nereikšmingos parlamentinės partijos groja pirmu smuiku savivaldybėse daugelį metų.
Kaip pavyzdžiui, valstiečiai-žalieji (iki šiol – liaudininkai – Ignalinoje) ar – iki praėjusių metų – centristai Varėnoje.
Tad labai erzinti vicemero S. Simės nevertėtų. Dar ne laikas – per anksti.

Jūsų komentaras:

Autorius 2012-12-23 08:59 (IP: 78.61.220.203)
neturi jokio atsakonmybės ir padorumo supratimo. Šis straipsnis - akivaizdžiausias žmogaus orumo žeminimas.

Anon 2012-12-20 10:10 (IP: 88.119.253.245)
Kokia nesąmonė! Tikrai labai prajuokino šitas straipsnis. Tokių vėjų senai nesu skaitęs :DD Apgailėtina.

jone 2012-12-19 17:58 (IP: 78.61.204.18)
pavadinimas tikrai geras.Negražu ir nekultūringa tokiam jaunam vyrui kaip kiaulei nupenėtai atrodyti.Gal susimąstys apie savo išvaizdą.Nieko nesakau,gal Simė ir geras žmogus,bet jau jo kūno kultūra,tai,atleiskit.Juk ir jo profesija,kiek žinau,tai susijusi su sportu ir kūno kultūra?

Mikas 2012-12-18 21:41 (IP: 78.61.51.119)
Aš nelabai suprantu, ko tas rašytojas nori nuo vicemero?

Vytia 2012-12-18 21:09 (IP: 78.61.163.233)
Rasytojau, nebegerk, tokios nesamones, senai nesu skaites.... Nesu literaturiskas, tai galetum paaiskint placiau, savo pasirinkima tokia vebleda parasyt :DDDDD

Palangiškis 2012-12-18 08:35 (IP: 88.119.136.87)
Ar daugiau nieko niera ką rašyti? Laikraštis praranda savo gero laikraščio veida. :-)

Gaila man jusu 2012-12-17 20:48 (IP: 78.61.109.161)
na ir kazin kas labiausiai suinteresuotas "pavaryti" ant Simes? Redaktorius? Opozicija? Gal koalicijos partneriai? Galime spelioti: koncervatoriai? O gal sajudzio "lyderis", trokstantis pakilti i politini olimpa???

Snow 2012-12-17 19:42 (IP: 78.61.75.208)
redaktoriau, ką vartojote? :-)

Joris 2012-12-17 19:32 (IP: 78.61.251.251)
Nu daugiau nei pavadinime straipsnio ant Simes neina pavaryt :)

Taip pat skaitykite

Rinkėjai, planuojantys atvykti balsuoti savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose išankstinio balsavimo dienomis, domisi, kokia tvarka vyksta balsavimo iki rinkimų dienos procesas.


Baltarusijos opozicijos informacinis kanalas skelbia, jog Lietuvoje atostogauja baltarusiškos bendrovės „Synesis“ vadovas Jurijus Serbenkovas. 


Lietuvoje paženklinta ir užregistruota beveik 300 tūkst. gyvūnų augintinių. O kaip Palangoje? Žemės ūkio ministerijos Ryšių su visuomene ir bendradarbiavimo skyrius informavo „Palangos tiltą“, kad didžiausiame šalies kurorte, Palangoje, užregistruoti 1309 šunys, 480 katės ir vienas šeškas. Itin daug pastarųjų užregistruota Tauragėje – net 72, pagal šeškus pirmauja Vilnius – 83. Šalies sostinė...


21-erių metų Marius Žostautas, prekybos centro „Maxima“ Palangos centre kasininkas-pardavėjas, pateko į didžiausio šalies maisto prekybos tinklo sausio herojų vienuoliktuką – už paslaugumą ir dėmesį klientams. Viena palangiškė nepatingėjo apie jai patikusį „Maxima“ darbuotoją parašyti jam padėką ir nusiųsti ją „Maxima“ vadovybei į...


Sukaupta ilgametė profesinė patirtis, stažuotės Lietuvoje ir užsienyje, domėjimasis medicinos naujovėmis – tokia yra ilgametės Palangos reabilitacijos ligoninės neurologijos vyriausiosios gydytojos reabilitologės, o šiuo metu – Palangos reabilitacijos ligoninės direktoriaus pavaduotojos medicinai, Juditos Daratienės kasdienybė.


Atgaivinu prisiminimus iš 1967 metų kovo vidurio Kulautuvoje, kai Nemunu čežėdamos, tarsi sausi šiaudai, link Baltijos jūros plaukė ledų lytys, ižas, anapus – senovinė, miniatiūrinė Zapyškio šventyklėlė, o nuotraukoje – mes, linksmi Vilniaus universiteto bendrakursiai, negalvojome nei apie šaltus skersvėjus, nei apie ligas, nors aš tada...


Redakcijos komentare apie vicemerą S. Simę praėjusiųjų metų pabaigoje, be kita ko, rašėme: „Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti. Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras...


Jeigu Palangos miesto savivaldybės specialistas, dar ir, tarkime, Lietuvos triušių augintojų asociacijos viceprezidentas, sumanytų nuvykti į triušių augintojų konferenciją Rusijoje ir paprašytų savivaldybės tam skirti komandiruotpinigių, girdi, jis ten atstovaus Palangai ir Lietuvai, suprantama, liktų išjuoktas. Kas nors ir palei smilkinį pirštą pasukiotų....


Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti. Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras Saulius Simė. Kas dar nori „pavaryt“ ant kurorto vicemero?


Tai antras palaiminimas politikams, kurį liepos 8-ąją, pagrindinę Žemaičių Kalvarijos atlaidų dieną Arkivyskupas L. Bonazi paminėjo sakydamas pamokslą. Tarnaujant sovietų armijoje, žvalgybos padalinyje, patikimumas buvo vienas iš svarbiausių vertinimo kriterijų ir vartotas tuo metu posakis – „su juo į žvalgybą galima eiti“ – gyvas yra ir šiandien. Su...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius