3 būdai kaip išvengti breketų, kad dantys atrodytų gražūs

"Palangos tilto" informacija, 2019-11-04
Peržiūrėta
27480
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jei net vien mintis apie jūsų metalinę šypseną verčia jūs krūptelėti nuo tokio vaizdo, tada siūlome jums apsvarstyti breketų alternatyvas. Kad išvengtumėte to baisaus metalinio vaizdo, ilgamečio gyvenimo pastoviai valant tarpdančius ir vis kovojant su maisto likučiais. O kur dar skausmas, kuris atsiranda įsidėjus šią įrangą. Jie yra plačiai paplitę, tačiau yra kitų būdų kaip ištiesinti dantis. Patobulėjusios technologijos ir daugybė unikalių ortodontinių procedūrų pavertė metalinius breketus ir elastines juostas gūdžia praeitimi.
Aišku, šie alternatyvūs gydymo būdai paprastai yra brangesni, tačiau gautas rezultatas gali būti vertas visų išleistų pinigų. Visada galite kreiptis į profesionalus, tokius kaip Papadent, kurių internetinis adresas https://www.dantugydytojas.lt  Paminėsime keletą populiarių siūlomų alternatyvų:
1. Invisalign - tai permatomos, išimamos tiesinančios kapos, keičiamos kas kelios savaitės. Kiekviena kapa gaminama specialiai jūsų dančiui. Taip dantys po truputį juda ir jūsų šypsena įgauna norimą formą. Dar vienas svarbus privalumas - šias kapas, lyginant su breketais valgant galima nusiimti. Nėra jokio metalo ir jokio skausmo.

Tai puikus būdas jei norite išsigydyti pradantę, susitvarkyti susigrūdusius dantis, atsikratyti gilaus sukandimo ar norite dantis pastumti iki 4- 5mm.
Vidutinė gydymo trukmė tik apie 9 - 18 mėnesių, o pas gydytoją tektų apsilankyti kas 4-6 savaites. Patys apsilankymai truktų neilgai. Tik būtų vertinamas atsirandantis progresas jūsų tikslo link.
2. Laminatės - tai puikus būdas, kuris dažniausiai naudojamas estetiniais tikslais, kai norima atkurti priekinius dantis arba restauruoti jau sudilusius, susidėvėjusius ar net suskilusius dantis arba paslėpti tarpdančius. Jų pagalba koreguojama danties spalva bei forma bei uždaromi tarpai tarp dantų. Tai gali būti puiki alternatyva norint pagražinti kreivus dantis. Jomis galima pagražinti net vaikiukų dantis.

Šiuolaikinėje medicinoje laminatės yra vienas iš populiariausių ir saugiausių bei patikimiausių estetinio plombavimo būdų, todėl aptarsime jas detaliau.
Jas sudaro plonos porceliano plokštės, kurios tvirtinamos prie danties paviršiaus. Taip dantims suteikiama graži forma, natūrali danties spalva, o pati šypsena atrodo estetiškai. Šios procedūros pagalba maksimaliai išsaugoma sveiko danties pagrindinė struktūra, bei sutvirtinamas dantis ir tuo pačiu jis mažiau dėvisi, nesikeičia spalva, blizgesys. Dantis galima stipriai pabaltinti arba pritaikyti jų spalvą prie šalia esančių. Dėl lygesnio paviršiaus kaupiasi mažiau apnašų, o tai įtakoja dantenų sveikumą. Nepamirškite, jog tai ir ilgaamžis dantų atkūrimo būdas. Dantų laminatės kaina priklauso nuo Jūsų danties individualios struktūros, todėl tai turite aptarti su odontologu, kuris Jums sudarys gydymo planą.
Daugiau informacijos galite surasti Papadent puslapyje https://www.dantugydytojas.lt/paslaugos/dantu-laminates
3. Protezavimas vainikėliais - šis būdas naudojamas kai nebegalima danties atkurti minimaliomis restauracijomis. Gali būti pasirenkami metalo keramikos arba cirkonio oksido keramikos protezai.

Kokį būdą bepasirinktumėte, jis padės jums džiaugtis tobula holivudiška šypsena be metalo prieskonio. Aplinkiniai net nepastebės, kad jūs kažką pakeitėte. Tiesiog visus pakerėsite savo dantų tiesumu ir baltumu.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasaros metu gyventojai pradeda aktyviau naudotis įvairiomis transporto priemonėmis, skirtomis važinėti šiltuoju metų laiku. 


Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“


Pastaruoju metu gana dažnai galima išgirsti terminą „profesinis perdegimas“. Taip apibūdinamas reiškinys, kai dėl per didelio, užsitęsusio streso darbe žmogus išsenka emociškai, protiškai ir fiziškai.  


Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“


Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“


Besiruošdami Kalėdoms ir Naujųjų sutikimui tikimės tik gerų akimirkų ir negalvojame, kad tiesiai nuo švenčių stalo galime atsidurti ligoninėje. 


Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys”


Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“


3 būdai kaip išvengti breketų, kad dantys atrodytų gražūs

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 04 | Rubrika: Sveikata

Jei net vien mintis apie jūsų metalinę šypseną verčia jūs krūptelėti nuo tokio vaizdo, tada siūlome jums apsvarstyti breketų alternatyvas. Kad išvengtumėte to baisaus metalinio vaizdo, ilgamečio gyvenimo pastoviai valant tarpdančius ir vis kovojant su maisto likučiais. O kur dar skausmas, kuris atsiranda įsidėjus šią įrangą. Jie yra plačiai paplitę, tačiau yra kitų būdų...


5 būdai, kaip sutaupyti šildymo sezono metu

Pagal kurgyvenu.lt, 2013 11 25 | Rubrika: Miestas

Šaltasis metų sezonas visuomet pasitinka gerokai išaugusiomis sąskaitomis už komunalinius mokesčius. Ekspertai sako, kad reikėtų įprasti šildymo sezonui ruoštis iš anksto, pavyzdžiui, taupyti tam pradėti dar vasarą. Arba, pasirūpinti namo renovacija ir apšiltinimu, kokybiškais langais bei durimis. Žinoma, tai tikrai padėtų ištverti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius