3 moteriškų žieminių striukių spalvos, kurios šį sezoną turėtų būti tavo spintoje

Palangos tiltas, 2021-12-09
Peržiūrėta
2397
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

3 moteriškų žieminių striukių spalvos, kurios šį sezoną turėtų būti tavo spintoje

Ar jau išsirinkai mėgstamiausią ir tinkamiausią striukės tipą iš Bolf internetinės drabužių parduotuvės? Dabar gali rasti puikių pasiūlymų ir kolekcijų, todėl lieka tik nuspręsti, kokios spalvos striukė labiausiai tiktų į tavo spintą šią žiemą.

Šiuo atveju reikia apsvarstyti ir tai, ko dar trūksta tavo drabužių ir aksesuarų spintoje. Jeigu pastebi, kad savo kolekcijoje pasigendi madingos moteriškos žieminės striukės, visada yra naudinga atkreipti dėmesį ir į dabar madingiausias žieminių striukių spalvas! Internetinėse parduotuvėse pastebimos kolekcijų tendencijos padės gauti idėjų ir išsirinkti geriausią striukę šiam šaltajam sezonui.

Žemiau straipsnyje rasi daugiau informacijos apie tris spalvas arba atspalvių grupes, kurių spintoje šiais metais prireiks labiausiai:

Tamsiai mėlynos striukės – stilingas pasirinkimas

Bolf drabužių parduotuvės kolekcijose šiuo metu yra daugybė tamsiai mėlynų striukių pasiūlymų, kurios tiks įvairiausioms situacijoms. Tokia spalva yra pakankamai neutrali, kad prie jos galėtum derinti įvairiausią aprangą arba aksesuarus.

Tamsiai mėlynos striukės dažniausiai nėra labai ryškios, todėl tiks kiekvienai. Vis dėlto, jos pasižymi stilingu išskirtinumu, kurio dažnai neturi juodos spalvos striukės. Prie tamsiai mėlynos striukės taip pat tiks tiek tamsesni, tiek ryškesni kepurių ir šalikų komplektai, todėl be didelių pastangų galėsi atrodyti stilingai kiekvieną žiemos dieną.

Jeigu norėtum kitokių būdų pridėti tamsius mėlynus drabužių ir aksesuarų atspalvius prie savo kolekcijos, rinktis didelius mėlynus šalikus! Šį sezoną įvairiose parduotuvėse matome didelius aksesuarus, kurie aprangai prideda įdomumo ir savito stiliaus, todėl tikrai nebijok „oversized“ stiliaus tipo. Jeigu randi didelį languotą šaliką, tai dar geriau! Tokiu madingu aksesuaru džiaugsiesi tikrai ne vieną sezoną.

Ryškiai raudonos žieminės striukės

Ar ieškai tokios spalvos žieminės moteriškos striukės, kuri padės bet kur išsiskirti iš minios? Tada šį sezoną tau reikia ryškiai raudonos striukės!

Skirtingus ryškiai raudonų žieminių striukių pasiūlymus šiuo metu gali rasti Bolf.lt internetinėje drabužių ir aksesuarų parduotuvėje, tačiau paskubėk, kol stilingiausios sezono striukės dar nėra išpirktos! Dabar internetinėje drabužių ir aksesuarų parduotuvėje Bolf visos ras sau tinkantį variantą: dygsniuotą striukę, striukę su pašiltinimu arba gobtuvu, skirtingų ilgių striukes kiekvienai gyvenimo situacijai.

Svarbiausia išsirinkti tokią striukę, kuri tave puikiai šildys net ir šalčiausiomis žiemos dienomis, o tam taip pat bus labai naudingas prie galvos priglundantis striukės gobtuvas. Taip užtikrinsi, jog būsi pasiruošusi tiek išėjimui į miestą su draugėmis, tiek išvykai į kalnus! Tik nepamiršk įsigyti derančios kepurės, šaliko ir pirštinių komplekto, jei šiuo metu dar neturi tokio, kurios gerai atrodytų prie naujos žieminės striukės.

Elegantiški ir neutralūs žieminių striukių atspalviai

Klasika niekada neišeina iš mados. Ši taisyklė niekada nepasikeis, todėl tikrai nesuklysi pasirinkusi neutralių spalvų striukes (juodą, baltą, rudą) šiam sezonui. Tokios striukės matomos kiekvienų metų kolekcijose, todėl nuolat atrodysi lyg ką tik nužengei nuo naujausių stilių pristatymo.

Neutralūs atspalviai taip pat naudingi tuo, kad prie jų priderinti bet kokius patinkančius aksesuarus yra labai lengva. Taip galėsi panaudoti tiek jau turimus šalikus ar kepures, tiek išsirinkti bet kokį naują išskirtinį aksesuarą. Žinoma, prie neutralių spalvų žieminės striukės gali rinktis ir ryškesnius (pavyzdžiui, ryškiai geltonus) aksesuarus, kurie paįvairins tavo aprangą.

Jeigu ieškai tikros elegancijos, rudi atspalviai padės pagerinti jau turimą drabužių kolekciją ir suteiks klasikinį įspūdį, kuriam trūksta tik stilingos beretės! Tada tavo apranga tiks net ir madingiausioms Paryžiaus gatvėms.

Nebijok šį sezoną eksperimentuoti su savo stiliumi ir išsirink tokio atspalvio moterišką žieminę striukę, kurio šiuo metu trūksta tavo spintoje ir kolekcijoje! Žieminiai rūbai gali būti ne tik patogūs ir šilti, bet madingi, tik nepamiršk priderinti žavingo kepurės ir šaliko komplekto.

Šiuo metu Bolf drabužių parduotuvėje rasi puikių pasiūlymų, todėl paskubėk peržvelgti naujausias kolekcijas bei akcijas, kol jų dar yra!

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio mėnesiui einant į pabaigą nemaža dalis šalies gyventojų jau suplanavę, kaip leis savo vasaros atostogas.


Kai netekties skausmą išgyvena tavo draugas, tai priimi kaip savo asmeninę netektį ir ieškai žodžių užjausti, padėti, paguosti... „Šiandien vienas iš pačių didžiausių ir ištikimiausių Palangos draugų Larsas Tomas Larssonas man parašė, jog neteko savo mylimos sutuoktinės Gunillos – pasiglemžė liga, kurios medicinos pasaulis dar neišmoko iki galo pažaboti,“ – savo Facebook paskyroje šeštadienį...


Artėjant savivaldos rinkimams Lietuvoje randasi naujų partijų ir sąjungų. Jų vadovai noriai kalba apie planuojamus nuveikti darbus, bet prityla ir keičia toną, kai tenka prisiminti praeitį.


Ar jau išsirinkai mėgstamiausią ir tinkamiausią striukės tipą iš  Bolf  internetinės drabužių parduotuvės? Dabar gali rasti puikių pasiūlymų ir kolekcijų, todėl lieka tik nuspręsti, kokios spalvos striukė labiausiai tiktų į tavo spintą šią žiemą.


Rugsėjo-spalio mėnesiais Palangos pradinėje mokykloje vyko prevencinio projekto „Jausmų spalvos“ veiklos, kurias sumanė ir įgyvendino švietimo pagalbos specialistės psichologė Monika Kalinina ir socialinė pedagogė Josana Viržintienė.


Nesunku pastebėti, kad kiekvieno iš mūsų namai susideda iš tūkstančių detalių, tačiau kartais tereikia tik atnaujinti labai nedidelę jų dalį, kad susidarytų vaizdas, jog nuo šiol gyvensite visiškai naujuose namuose. Nieko keistai ir tai, kad didelei daliai žmonių kyla klausimų, kaip dažnai turėtų būti keičiamas vienas ar kitas elementas, o taip pat – kam...


Šiandien dėl koronaviruso pandemijos, net ir jai atslūgstant, vis dar lieka daug nežinomųjų. Ar neatsiris jos antroji banga? Ar kelionių suvaržymai neatbaidys net ir drąsiausių užsienio turistų? Ko Palanga gali tikėtis iš šio sezono, kurį dar prieš pusantro mėnesio ne vienas buvo „palaidojęs“? Tačiau Palangos meras Šarūnas Vaitkus niūraus...


Vakar posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės taryba pritarė šių metų biudžeto projektui. Pirmąkart politikams pateiktame Savivaldybės administracijos direktorės Akvilės Kilijonienės pristatytame projekte, dėl kurio dar galima teikti pastabas ir pasiūlymus, numatoma, jog 2015-aisiais į Palangos biudžeto katilą turėtų įkristi 19 mln. 322 tūkst. Eur pajamų. Tai – net 11 proc....


J au antrus metus Palanga vilioja ir nemokamu internetu viešose miesto erdvėse – Palangos centrinėje aikštėje, skvere prie paminklo generolui Jonui Žemaičiui, Jūratės ir Kastyčio skvere, S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje ties parodų paviljonu „Kupeta“.  „Palangos tilto“ žurnalistė atliko žurnalistinį tyrimą: nešina kompiuteriu, pasileido...


Gamtininkės knyga - „Gyvenimo spalvos“

Mindaugas GEDMINAS, 2010 01 05 | Rubrika: Miestas

Paskutinįjį 2009 metų pirmadienį kultūriniams renginiams neabejingoje „Luizos“ kavinėje susirinko kelios dešimtys meninei saviraiškai, fotografijai, dailei, poezijai neabejingų sambūrio VšĮ „Trečiasis amžius“ narių, kuriems aštuntus metus vadovauja Irena Linkauskienė, ne tik iš Palangos, bet ir iš Klaipėdos. Čia iškilmingai pristatyta ypatingai originali, natūrali, dieviškąja poezija...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius