Palangos senosios gimnazijos bendruomenė dalyvavo sporto šventėje „Palangos pajūris – Palangos vaikams” (FOTO GALERIJA)

Palangos tiltas, 2022-09-11
Peržiūrėta
790
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos senosios gimnazijos bendruomenė dalyvavo sporto šventėje „Palangos pajūris – Palangos vaikams” (FOTO GALERIJA)

Sporto šventė „Palangos pajūris – Palangos vaikams“ sugrįžo į Palangos senosios gimnazijos bendruomenę. Ji minėta vos prasidėjus mokslo metams. 

Rugsėjo antrąją Baltijos krantas ties Palangos gelbėjimo stotimi vos talpino visą gimnazijos bendruomenę. Tai lyg pirmasis savo mokyklos pasveikinimas šimtmečio proga. Per 400 gimnazistų ir per tris dešimtis mokytojų rungėsi paplūdimio tinklinio, futbolo, „Palestros“ bėgimo, svorio metimo, smėlio pilių statymo rungtyse. Simboliška, kad didžioji dauguma komandų buvo mišrios – pirmokai, antrokai, abiturientai. Ne tik dalyvių puiki nuotaika, bet ir geras oras padėjo tęsti puikią tradiciją – sporto šventę. Susirinkome pajūryje jau 16 kartą. 

Visų rungčių dalyviai apdovanoti asmeniniais sportiniais ir mokykliniais prizais. Šventę vainikavo virvės traukimas tarp klasių. Lyg naujai „iškeptas“ IB, IC klasių kolektyvas kartu su savo auklėtoja Toma Mackevičiene puikiai parodė, jog ir naujokai Palangos senojoje gimnazijoje jaučiasi šeimininkais. Į kolektyvo kraitelę pateko sportiškiausio kolektyvo taurė.

Palangos senosios gimnazijos sportuojanti bendruomenė sveikina visus Palangos moksleivius su prasidėjusiu darbingu, rezultatyviu ir sportišku rudeniu. 

 

Dalia Rakauskienė

Palangos senosios gimnazijos fizinio lavinimo mokytoja ekspertė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kas pasakė, kad skaičiuose nėra šilumos? Na, gal skaičiuose ir nėra, bet bent jau skaičių mokslo mokančios Palangos senosios gimnazijos matematikos sklidinos ne tik šilumos, bet ir poezijos. 


Pirmasis Palangos senosios gimnazijos direktorius, praktiškai vykdęs šias pareigas, Juozas Butkus, net nebuvo paskirtas vadovu.


Gausybės gražių ir švytinčių jaunuolių iškilminga eisena trečiadienį, liepos 20 dieną, papuošė Palangą – įteikti brandos atestatai 114 Palangos senosios gimnazijos abiturientų.


Spalio šeštosios dienos popietę Palangos senosios gimnazijos I-III klasių mokiniai autobusu išvyko į Lietuvos sostinės oro uostą, tikėdamiesi, kad greit galės vaikščioti  didingos Austrijos sostinės Vienos gatvėmis.


Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Sekmadienį, liepos 25 d., Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Palangos senąją gimnaziją šiais mokslo metais baigė 95 mokiniai.


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Palangos senosios gimnazijos gamtos mokslų mokytojos gimnazistams, besidomintiems gamtos mokslais, organizavo kelionę į Taliną ir Tartu mokslo centrą AHHAA. Kelionė prasidėjo anksti – pirmą valandą nakties. Nors ir trūko miego, visiems rūpėjo iki soties pasišnekėti su draugais, todėl per Latviją Estijos link tamsoje riedantis autobusas ūžė kaip avilys.


Kaip ir kasmet, įsibėgėjant naujiems mokslo metams Senosios gimnazijos mokytojai – buvę abiturientų klasių auklėtojai, – surenka ir pateikia gimnazijos vadovybei duomenis, kur nuo rugsėjo studijuos ar dirbs buvę jų auklėtiniai. Šiais metais kiek per 80 proc. 2014-ųjų metų laidos gimnazistų – 131 iš 163 – sieks aukštojo mokslo Lietuvos ir užsienio...


Kaip ir kasmet, pirmosiomis naujų mokslo metų dienomis Senosios gimnazijos mokytojai – buvę abiturientų klasių auklėtojai, – surenka ir pateikia gimnazijos vadovybei duomenis, kur nuo rugsėjo studijuos ar dirbs buvę jų auklėtiniai. Ir, kaip beveik kasmet, žinios malonios: 85,8 proc. 2013-ųjų metų laidos gimnazistų – 151 iš 176 – sieks aukštojo mokslo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius