Bus rekonstruojamas Palangos senosios gimnazijos stadionas

Palangos tiltas, 2023-09-11
Peržiūrėta
861
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Bus rekonstruojamas Palangos senosios gimnazijos stadionas

Gera žinia Palangos senosios gimnazijos bendruomenei – bus rekonstruojamas Palangos senosios gimnazijos stadionas.

Darbai prasidės artimiausiu metu ir turi būti atlikti per metus – iki kitų metų lapkričio.

Per šį laikotarpį bus atnaujinti stadiono bėgimo takai su sportiniais galiniais sektoriais (rutulio stūmimo, šuolio į tolį) paklojant sportinę guminę dangą, futbolo aikštė – čia bus įrengtas drenažas.

Sportuojančiųjų patogumui čia taip pat bus įrengtos kamuolių gaudyklės, naujai sumontuotos uždengiamos šuolaidėžės.

Atliekant stadiono atnaujinimo darbus bus įrengti ir treniruokliai, atnaujintos ir greta stadiono esančios krepšinio bei tinklinio aikštelės – čia taip pat bus paklota guminė danga, įrengti nauji krepšių bei tinklo stovai, aikštelės bus aptvertos.

Senosios gimnazijos stadione bus įrengtas ir naujas apšvietimas bei 300 sėdimų vietų lengvų konstrukcijų žiūrovinės tribūnos.

Senosios gimnazijos stadionas bus atnaujinamas įgyvendinant „Tūkstantmečio mokyklų“ programą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tvarkomas Palangos senosios gimnazijos vidinis kiemas

"Palangos tilto" informacija, 2024 05 14 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės biudžeto lėšomis, kurias skyrė taryba, tvarkomas Palangos senosios gimnazijos vidinis kiemas.  „Bus erdvė ir poilsiui, ir nedideliems  renginiams. Gimnazija rekonstruota 2021 metais. Šiuo metu vyksta iš šios ugdymo įstaigos stadiono rekonstrukcija,“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus paskelbė Facebook.


Gera žinia Palangos senosios gimnazijos bendruomenei – bus rekonstruojamas Palangos senosios gimnazijos stadionas.


Jono Brindzos epocha. Taip vadinamas 1961-2000 metų Palangos senosios gimnazijos gyvavimo laikotarpis. 


Kas pasakė, kad skaičiuose nėra šilumos? Na, gal skaičiuose ir nėra, bet bent jau skaičių mokslo mokančios Palangos senosios gimnazijos matematikos sklidinos ne tik šilumos, bet ir poezijos. 


Pirmasis Palangos senosios gimnazijos direktorius, praktiškai vykdęs šias pareigas, Juozas Butkus, net nebuvo paskirtas vadovu.


Gausybės gražių ir švytinčių jaunuolių iškilminga eisena trečiadienį, liepos 20 dieną, papuošė Palangą – įteikti brandos atestatai 114 Palangos senosios gimnazijos abiturientų.


Spalio šeštosios dienos popietę Palangos senosios gimnazijos I-III klasių mokiniai autobusu išvyko į Lietuvos sostinės oro uostą, tikėdamiesi, kad greit galės vaikščioti  didingos Austrijos sostinės Vienos gatvėmis.


Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Sekmadienį, liepos 25 d., Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Palangos senąją gimnaziją šiais mokslo metais baigė 95 mokiniai.


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius