Angelų sargų dienos išvakarėse meras Šarūnas Vaitkus su klebonu Kęstučiu Balčiūnu apsilankė kurorto policijos komisariate (FOTO GALERIJA)

Palangos tiltas, 2021-10-02
Peržiūrėta
2013
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

(Iš kairės) Klebonas Kęstutis Balčiūnas, komisaras Algirdas Budginas ir meras Šarūnas Vaitkus
(Iš kairės) Klebonas Kęstutis Balčiūnas, komisaras Algirdas Budginas ir meras Šarūnas Vaitkus

Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai. 

„Gerbiami policijos pareigūnai, kaskart, pradėdami naują dieną, nežinote, ką ji atneš, o jūsų pasirinkta profesija reikalauja būti visuomet pasirengus, reaguoti greitai bei užtikrintai. 

Esate tikri Angelai sargai – tarsi nematomi, tačiau visuomet būnantys šalia ir prireikus ištiesiantys tvirtą pagalbos ranką. Neskaičiuodami savo valandų, kaskart skubate į pagalbą tiems, kuriems tuo metu jos reikia, todėl jūsų dėka kasdien jaučiamės saugūs. 

Palangos miesto bendruomenės vardu dėkoju už jūsų tvirtybę, ryžtą, nuoširdų atsidavimą tarnybai bei Palangos ir Šventosios bendruomenei. Te niekuomet nepavargsta Angelų sargų sparnai, te jūsų nelengvą tarnybą visuomet lydi sėkmė, visuomenės pagarba ir dėkingumas. Ištvermės ir stiprybės jums nelengvame profesiniame kelyje. Te kiekvieną globoja ir kasdien saugo Angelas sargas,“ – savo Facebook įraše dėkojo meras Š. Vaitkus.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje balandžio 19 dieną surengtos Lietuvos ir Ukrainos draugystės dienos „Draugystės dienos“ rezultatai gerokai viršijo lūkesčius vykusios rezultatai gerokai viršijo lūkesčius: surinkta 16 504 eurai. „Tik dar kartą įsitikinome, jog kartu galime išties labai daug!“ savo Facebook paskyroje pirmadienį, balandžio 25 dieną, parašė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.


Ji įvyks balandžio 26 d., 9 val., Palangos miesto policijos komisariate Ganyklų g. 30, Palangoje.


Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai.


Valstybės dienos proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma antradienį, liepos 6-ąją, pakviesti į Prezidentūrą bendravo ir su Ukrainos Prezidentu Volodomyr Zelensky.


Antradienį, balandžio 27 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus visus kurorto medikus pasveikino su Medicinos darbuotojų diena. „Šiandien kaip niekad aiškiai matome, koks sunkus ir atsakingas yra medikų darbas, ir koks neįkainojamas yra jūsų pasišventimas savo profesijai bei visiems pagalbos prašantiems žmonėms. Kasdien sunkiai dirbate tam, kad savo...


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Praėjusį penktadienį, spalio 1 d., miesto meras Šarūnas Vaitkus Šiandien ir vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas pasveikino Palangos miesto policijos pareigūnus profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga. Visų palangiškių vardu kurorto vadovai padėkojo pareigūnams, už nelengvą, bet visuomenei labai svarbų darbą bei palinkėjo sėkmės tieks...


Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė¬ – vakar, pirmadienį, apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu. Profesinės šventės proga...


Praėjusią savaitę Palangos senosios gimnazijos IIB klasės mokiniai kartu su auklėtoja Dalia Rakauskiene ir socialine pedagoge Laima Olšauskaite lankėsi Palangos miesto policijos komisariate. Su gimnazistų kolektyvu dvi su puse valandos draugiškai ir betarpiškai bendravo pareigūnai – Reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas Aurelijus Jankauskas, Reagavimo skyriaus...


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius