Šarūnas Vaitkus: „Palangos bendruomene, kurorto svečiai ir visi iki vieno, kurie kaip nors prisidėjo prie „Draugystės dienos“, sakom Jums AČIŪ“

"Palangos tilto" informacija, 2022-04-26
Peržiūrėta
1595
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šarūnas Vaitkus: „Palangos bendruomene, kurorto svečiai ir visi iki vieno, kurie kaip nors prisidėjo prie „Draugystės dienos“, sakom Jums AČIŪ“

Palangoje balandžio 19 dieną surengtos Lietuvos ir Ukrainos draugystės dienos „Draugystės dienos“ rezultatai gerokai viršijo lūkesčius vykusios rezultatai gerokai viršijo lūkesčius: surinkta 16 504 eurai.

„Tik dar kartą įsitikinome, jog kartu galime išties labai daug!“ savo Facebook paskyroje pirmadienį, balandžio 25 dieną, parašė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

„Draugystės dienai“ pasibaigus, atidarius aukų dėžutės ir viską suskaičiavus, visi paaukoti pinigai buvo užaktuoti ir įnešti į pagalbos Palangoje apsistojusiems ukrainiečiams specialią sąskaitą, atidarytą Palangos savivaldybės iniciatyva. 

Už įvairius patiekalus ir skanumynus, tądien skanautus po atviru dangumi Jūratės ir Kastyčio skvere, paaukota 4750 eurų.

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija į šią sąskaitą pravedė 10 050 eurų. Ukrainos ir Lietuvos draugystės dienoje sudalyvavę Asociacijos nariai  – dvidešimt restoranų ir kavinių – parengė specialią „Skonių susitikimų“ programą ir paskyrė dalį pajamų, gautų tądien lankytojams ragaujant tik šiai šventei virtuvių šefų paruoštų ukrainietiškų patiekalų.

Dar 554 eurus skyrė mažoji bendrija „Argentum vivum“, 

220 eurų aukų, surinktų Vasaros parke, kur vaikai galėjo linksmintis ant batutų,  pervedė UAB „Aktyvistas“, 

930 eurų tiesiai į specialiąją sąskaitą suaukojo pavieniai fiziniai asmenys.

„Tad iš viso Lietuvos ir Ukrainos draugystės dieną buvo surinkta ir jau pasiekė specialią karo pabėgėliams, apsistojusiems Palangoje, pagalbos sąskaitą 16 504 eurai. Dėl jų panaudojimo tarsis karo Ukrainoje pradžioje sudaryta Palangos miesto savivaldybės administracijos speciali pagalbos atvykusiems ukrainiečiams koordinacinė grupė kartu su Palangos ir Šventosios karo pabėgėlių bendruomenių atstovais,“ – sako mero Šarūno Vaitkaus įrašas.

„Esame labai dėkingi, jog prie šventės prisidėjo ir be atlygio jos meninėje programoje dalyvavo ukrainiečių kultūros ir švietimo centro „Rodyna“  kolektyvai iš Klaipėdos, muzikos grupė „Kitava“, dainininkė Rasa Serra ir saksofonistas Laimonas Urbikas, grupė „Voiceless“, Steponas Januška su pianistu Arnoldu Jankūnu, Karolis Rupkus. Be jokio užmokesčio visą dieną darbavosi renginio vedėjas aktorius Gintaras Mikalauskas.“

Anot mero, itin šiltų padėkos žodžių vertas ir šventės metu ypač daug talkinęs didelis savanorių būrys.

„Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios šventės ir skyrusiems karo Ukrainoje pabėgėliams, apsistojusiems Palangoje, pinigines lėšas, o taip pat savo laiką, triūsą, idėjas, už pagalbą ir tą nenusakomą bendrystės bei susitelkimo jausmą, kokį Palanga ir visi mes patyrėme tą šviesią, saulėtą bei minčių apie taiką kupiną Lietuvos ir Ukrainos draugystės dieną. Nuoširdus AČIŪ visiems!“ dėkoja meras Š. Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kalėdos- stebuklų metas. O kaip gi įvyksta stebuklai?  Geri darbai pradžiugina visus.


Minimalizmas yra dailės, muzikos bei architektūros stilius, kuris labiausiai išpopuliarėjo XX a. 6-ajame ir 7-ajame dešimtmečiuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šis stilius susiformavo kaip priešingybė tuo metu dailėje vyravusioms modernizmo apraiškoms.


Palangoje pastarąjį savaitgalį leidęs vienos iš didžiausių Lietuvoje komunikacijos agentūrų atstovas prieš kelias dienas viešai pasidalijo savo įspūdžiais. Anot jo, praėjusio sekmadienio vakaro vaizdas prie vieno itin populiaraus Palangoje restorano priminė 90 – uosius, laikus, kai buvo įprasta puikuotis savo prabangiais automobiliais, o transporto priemonės prekinis ženklas buvo viskas – ir...


Palangoje balandžio 19 dieną surengtos Lietuvos ir Ukrainos draugystės dienos „Draugystės dienos“ rezultatai gerokai viršijo lūkesčius vykusios rezultatai gerokai viršijo lūkesčius: surinkta 16 504 eurai. „Tik dar kartą įsitikinome, jog kartu galime išties labai daug!“ savo Facebook paskyroje pirmadienį, balandžio 25 dieną, parašė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.


Šiandien (balandžio 25-ąją) į specialiąją paramos sąskaitą, skirtą padėti Palangoje apsistojusiems karo Ukrainoje pabėgėliams, sukritus visoms pagrindinėms piniginėms aukoms, jau galima skaičiuoti, kiek pavyko surinkti lėšų per prieš porą savaičių Palangoje surengtą Lietuvos ir Ukrainos draugystės dieną.


Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai.


Antradienį, balandžio 27 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus visus kurorto medikus pasveikino su Medicinos darbuotojų diena. „Šiandien kaip niekad aiškiai matome, koks sunkus ir atsakingas yra medikų darbas, ir koks neįkainojamas yra jūsų pasišventimas savo profesijai bei visiems pagalbos prašantiems žmonėms. Kasdien sunkiai dirbate tam, kad savo...


Ar mažamečiai berniukai, kurie vasario pradžioje iš miesto senjorės kurorto centre, kaip teigiama nukentėjusios pareiškime policijai, išplėšė iš rankų rankinę ir nurūko, liks nesučiupti? Kaip informavo „Palangos tiltą“ Donatas Mockaitis, laikinai einantis Palangos miesto policijos komisariato viršininko pareigas, ikiteisminis tyrimas pagal...


Palangiškiai ir kurorto svečiai Baltijos kelio 30-metį nuotaikingo minėjo, rugpjūčio 23 d. už rankų susikibdami pajūryje. Gyvoji grandinė nusidriekė ant jūros tilto, Šventojoje – prie skulptūros „Žvejo dukros“.  


„Sakykite, kodėl Palangoje yra tiek daug apleistų, nenaudojamų pastatų? Jūsų kurortas  -labai gražus, bet tiek griuvenų, pastatų vaiduoklių nesame matę nė viename Europos kurorte“, - naiviai stebėjosi į redakciją užėjęs svečias iš Lenkijos Rafalas Kosčiukevičius. Nesulaukęs aiškaus atsakymo, jis fotografavosi prie mūsų redakcijos, Vytauto g. 87, jau daugelį metų be gyvos dvasios...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius