Ar įmanoma rasti gerą dovaną vyrui už mažiau nei 40 eurų?

***, 2020-10-21
Peržiūrėta
2208
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ar įmanoma rasti gerą dovaną vyrui už mažiau nei 40 eurų?

Užbėgdami įvykiams už akių pasakysime, kad tikrai įmanoma. Tačiau koks įdomumas pasakyti atsakymą jau pirmame sakinyje ir jo nepagrįsti jokiais realiais įrodymais? Mes norime jums patarti renkantis dovanas bei padėti išsirinkti pačias geriausias. Nors kiekvienas vyras yra skirtingas, tačiau visada turi tam tikrų hobių, pomėgių ar bruožų tikrai turi. Pasinaudoję savo turimomis žiniomis ir su sąlyginai nedideliu biudžetu galite labai pradžiuginti bet kurį draugą, kolegą, pažįstamą ar mylimąjį.

Kamuolys
Jeigu vyras sportuoja, namuose turi krepšinio aikštelę arba savaitgaliais mėgsta pažaisti krepšinį, futbolą, rankinį, tinklinį ar tiesiog mėgsta aktyviai laiką leisti namuose, kamuolys bus puiki dovana. Nepamirškite, kad yra ne tik žaidimams skirtų, tačiau ir medicininių kamuolių. Pastarieji labai tinka kai norisi ne tik sustiprinti kūną, bet ir atsigaunant po traumos. Įvairiausių kamuolių galėsite rasti paspaudę šia nuorodą. Varle.lt internetinėje parduotuvėje nesunkiai rasite tokių prekių už mažiau nei 40 eurų.

Linksmi marškinėliai
Marškinėliai, paminintys jubiliejų arba linksmu paveikslėliu, juokinga citata ar fraze padabinti marškinėliai visada išsiskirs kaip kūrybiška ir linksma dovana. Nėra sudėtinga išrinkti tokius marškinėlius, pakanka tik žinoti reikiamą dydį. Jų kaina tikrai bus gerokai mažesnė nei 40 eurų, tad tikriausiai pavyks šį pasirinkimą ir kažkuo papildyti.

Žvejybos reikmenys
Savaitgaline žūkle mėgaujasi tūkstančiai Lietuvos vyrų. Tai yra ir pramoga ar hobis, ir kai kuriais atvejais net gyvenimo būdas. Jeigu žinote, kad asmuo, kuriam bus teikiama dovana ir neabejingas žūklei, galite drąsiai paieškoti dovanų iš šios kategorijos. Tiesa, jeigu norite išrinkti kažką labai specifiško ar techniško, reikėtų būti patiems pažįstamiems su žūklės ypatumais arba žinoti kokiu būdu ir su kokia technika žvejoja jubiliatas. Jeigu tokių žinių neturite, drąsiai galite dovanoti žvejo kėdutę, priedą prie valties ar net meškerių dėtuvę. Kur jų rasti? Į pagalbą vėl skuba internetinė Varle parduotuvė!

Kava/arbata ir saldainiai
Tikrų tikriausia klasika. Jeigu minčių dovanoms nėra per daug, tačiau norite padovanoti kažką, kas tikrai patiks ir visada bus suvartota, o ne nukišta kažkur į pašiūrę, dovanokite kavą arba arbatą ir saldainių. Jeigu ne namuose, tai darbe tokia dovana tikrai bus suvartota. Tiesa, būtų smagu prie to pridėti ir kažką kūrybingo arba nors truputėlį netradicinio, kad dovana atrodytų neskubota, nebanali ir išbaigta.
Kvepalai ir/ar odekolonas
Dar vienas klasikinis sprendimas, kuris niekada nemaišo jokiam vyrui. Išpardavimų ar akcijų metu galima rasti labai neblogų, vardinių kvepalų. Tiesa, jie tikriausiai bus kiek mažesnės talpos, tačiau jos taip pat užteks ilgam. Mylimam vyrui arba artimam draugui tokia dovana tikrai paliks be galo didelį įspūdį.

Kvapas automobiliui
Likime prie kvapų ir aromatų tematikos. Automobilio kvapiklis – nedažniausia dovana. Dėl to ji tikrai atrodys išskirtinė. Kadangi dauguma vyrų praleidžia tikrai nemažai laiko sėdėdami už vairo, skaniai kvepiantis automobilio salonas yra didžiulis pliusas. Žvelgiant į rinkos kainas, tikrai nemažai pinigų nuo jūsų biudžeto dar galėtų atlikti kitiems priedams.

Knyga
Knygą dovanoti verta tada, kai vyras yra skaitantis. Kitu atveju galima padovanoti katalogą arba daugiau iliustracinio pobūdžio knygą, kurioje vaizduojami dalykai (pvz., mašinos, ginklai, istoriniai įvykiai ar pnš.), kurie vyrui patinka. Daug kas renkasi tiesiog padovanoti knygyno dovanų kuponą.

Bilietai į renginį ar pramogą
Niekada neprašausite dovanodami bilietus į pramogą arba kokį nors patinkantį renginį. Už minėtą sumą tikrai turėtų išeiti du bilietai į sporto varžybas, teatrą, koncertą ar kitą, įdomią veiklą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Motinos dieną galima švęsti įvairiais būdais, tačiau sunku įsivaizduoti šią progą be gerai parinktos dovanos. Tai puikus metas parodyti mamai dėkingumą ir maloniai ją nustebinti. Kokią Motinos dienos dovaną pasirinkti? Į ką atkreipti dėmesį? Kaip išrinkti dovaną Motinos dienos progai?


4-ąjį kartą Palangoje organizuojamame kultūros forume „Kultūros jūra. Panirti. Išnirti. Atsinaujinti” kelsime klausimą - ar įmanoma nesėkmes paversti sėkme? 


Palangoje iš vyrui priklausančių įmonės sąskaitų buvo pervesta didelė suma pinigų, praneša policija.


Palangoje automobiliu vykti bandžiusiam vyrui policija nustatė 3,25 promilės girtumą.


Gegužės 16-20 dienomis Palangos lopšelyje-darželyje „Nykštukas‘‘ teritorijoje ir už jo ribų aidėjo vaikų klegesys. Vykdydami prevencinę programą „Emociukai – mūsų draugai“, organizavome sportinių pramogų savaitę „Pajudėsi – gerą nuotaiką turėsi“.


Palangoje gyvena nuostabiai ypatinga šeima – šiandien, penktadienį, gegužės 14 dieną, poniai Zuzanai Stancelienei sukako 100 metų, o jos vyrui Aleksandrui jau yra 105. Pora kartu gyvena 75 metus!


Užbėgdami įvykiams už akių pasakysime, kad tikrai įmanoma. Tačiau koks įdomumas pasakyti atsakymą jau pirmame sakinyje ir jo nepagrįsti jokiais realiais įrodymais? Mes norime jums patarti renkantis dovanas bei padėti išsirinkti pačias geriausias. Nors kiekvienas vyras yra skirtingas, tačiau visada turi tam tikrų hobių, pomėgių ar bruožų tikrai turi. Pasinaudoję savo turimomis žiniomis...


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


E. parduotuves atranda net mėsininkai ar bitininkai. Pradėti prekyba internetu dar niekada nebuvo taip lengva ir pigu kaip dabar.


Palangoje, artėjant vasarai, vis daugiau atsiranda skelbimų, kurie siūlo darbą įvairių specialybių darbuotojams. Pabandėme pasidomėti, ar žmonės Palangoje aktyviai ieškosi darbo, ar paprasčiausiai gyvena iš Darbo biržoje gaunamos pašalpos. Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje 2011 kovo 1 dieną buvo registruoti 2123 ieškantys darbo asmenys, iš jų bedarbių – 1815. Tačiau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius