,,Aš iš tų, kuris spėja visur!“

Živilė Karevaitė, 2010-12-28
Peržiūrėta
2156
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antanui Mikalauskui dar tik septyniolika, bet jis jau buvo akis į akį susitikęs su europarlamentaru Rolandu Paksu, Palangos meru Vytautu Stalmoku bei Palangos miesto švietimo skyriaus vedėja Laima Valužiene. Jis – n-iolikos veiklų organizatorius, aktyvistas, iniciatorius.

 

Antanas šiuo metu mokosi vienuoliktoje klasėje, tačiau visuomenine veikla jis užsiima jau nuo penktosios. ,,Mano kaip aktoriaus karjera prasidėjo dar vienuolikos metų ir tęsiasi iki šiandien. Su teatru vaidinau spektakliuose Vokietijoje, Kaliningrade, Minske, Lenkijoje ir Latvijoje”, - sako vaikinas.

Tačiau aktoriaus karjera Antanas neapsiribojo: ,,Nuo šeštos klasės, kai dar mokiausi V.Jurgučio pagrindinėje mokykloje, buvau išrinktas į mokinių tarybą, kurioje užėmiau pirmininko ir pavaduotojo pareigas. Taip pat nuo aštuntos klasės buvau mokyklos tarybos nariu“, - teigia mokinys.

Paklaustas, kodėl šeštoje klasėje jį sudomino ne futbolo būrelis, o mokinių taryba, Antanas prasitarė: ,,Visuomeninė veikla mane traukia nuo mažens. Mėgstu būti komandoje, tačiau sportas - ne mano sritis. Domiuosi politika, esu visuomeniškas. Ateityje planuoju studijuoti politikos mokslus“.

A. Mikalauskas nuo 2008  metų yra Lietuvos Moksleivių Sąjungos narys. „Prieš du metus bandžiau tampti viceprezidentu, tačiau pritrūko vos dviejų balsų. Šiais metais bandysiu vėl ir tikiuosi sėkmingai“,  - pasiryžęs vaikinas.

Paklaustas, ar nuo tiek visuomeninės veiklos nenukenčia mokslai, gimnazistas prisipažino: ,,Mokslams laiko lieka nedaug. Taigi, pažymiai - gana vidutiniški. Mano mėgstamiausias mokslas – istorija. Būtent šiai pamokai ir skiriu daugiausia savo laisvo laiko“. 

Kai jau atrodo, kad Antanas išvardijo visas savo veiklas, vaikinas gurkšteli vandens ir tęsia: ,,Nuo 2009 metų esu ,,Darom‘‘ savanoris, Palangos miesto koordinatorius. Šiais metais Palangoje organizavau ,,Darom‘‘ akciją, kurioje dalyvavo 200 žmonių. Tarp jų beveik visos politinės partijos, mokyklos ir kitos Palangos organizacijos“.

Supratusi, kad sutikau turbūt patį veikliausią vaikiną Palangoje, paklausiau, ar Antanas turi minutę laisvo laiko susitikti su draugais, ar bent atsipūsti: ,,Pailsėti laiko randu. O su draugais susitinku ir dirbdamas. Gi renginius organizuojame su kolegomis, kurie yra tuo pačiu ir mano draugai“.

,,Šiais metais buvau išrinktas Senosios gimnazijos parlamento nariu. Daug laiko praleidžiu ten. Taip pat su kolegomis iš Klaipėdos žadame leisti naują jaunimo žurnalą ,,Zephyrus‘‘, taigi veiklos tikrai netrūksta“, - sako veiklus vaikinas.

Paklaustas, ar kartais nekyla minčių paimti ir viską mesti, juk didelė atsakomybė ypač  jauną žmogų vargina, Antanas pridūrė: ,,Būna visko. Žinai, pradėjęs darbą, visada jį padarau iki galo. Laiko mažai, o darbo, kaip tyčia, visada per daug, bet bandau tilpti į 24 valandas ir man puikiai sekasi. Manau aš esu iš tų, kuris spėja visur“.

Paklaustas, ko jis palinkėtų savo bendraamžiams, vienuoliktokas pasakė: ,,Būkite savimi ir siekite tikslo. Nešvaistykite laiko dalykams, kurie jums nepriimtini. Darykite tai, be ko jūs negalite gyventi. Garantuoju, tapsite laimingais žmonėmis“.    

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos tilto“ straipsnis „Tūkstantmečio mokyklų“ kūrybingumo ugdymo mokymuose Palangos mokytojos turi papasakoti ir apie savo pirmąjį bučinį kitoms tai filmuojant“, kurį paskelbėme balandžio 18-ąją, sulaukė didelio skaitytojų ir kurorto švietimo bendruomenės dėmesio. Tačiau Savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Nedzveckienė  užima gynybines pozicijas ir į kritiką nereaguoja....


Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiamų apdovanojimų ceremonijoje praėjusį savaitgalį  Palanga sulaukė ypatingą kurortui ir jos bendruomenei „Auksinę krivūlę“ – už ypatingus pasiekimus savivaldybės švietimo srityje. Tačiau kas slypi už Palangos ilgalaikių pasiekimų švietimo srityje? Kokia Palangos miesto savivaldybės švietimo sėkmės formulė? Apie tai „Palangos tiltas“ šnekėjosi...


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 


Nuo rugpjūčio 6 d., ketvirtadienio, A. Mončio muziejuje (S. Daukanto g. 16, Palanga) veiks vizualaus meno kūrėjo, Nacionalinės premijos laureato Kęstučio Grigaliūno kūrybos paroda „Iškabink akį tam, kas atsimena praeitį... ir abi akis tam, kuris ją pamiršta“.


Ketvirtadienį, 15 val., Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyko Savivaldybės Švietimo skyriaus Laimos Valužienės susitikimas su kurorto švietimo ir ugdymo įstaigų vadovais. Nuspręsta dviem savaitėms - nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. - dėl koronaviruso grėsmės uždaryti Palangos lopšelius-darželius ir mokyklas. Tačiau jau po valandos jos kolegė iš...


Aušra Kedienė- naujoji Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėja

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 31 | Rubrika: Miestas

Spalio 31 d. Tarybos sprendimu Aušra Kedienė buvo perkelta iš Savivaldybės kontrolieriaus pavaduotojo pareigų į Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėjos pareigas.


Antradienį, spalio 15 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Palangos globos namų senjorai


Nuo spalio 21 dienos iš pareigų atleidžiama Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Palangos skyriaus vedėja Nijolė Jonikienė. Palangos skyriaus vedėjo funkcijas atliks vyriausiasis specialistas Martynas Mikelevičius. Palangos skyriaus vedėjai trauktis iš pareigų buvo pasiūlyta po to, kai paaiškėjo gausybė šio teritorinio NŽT padalinio veiklos pažeidimų. NŽT Palangos...


,,Aš iš tų, kuris spėja visur!“

Živilė Karevaitė, 2010 12 28 | Rubrika: Miestas

Antanui Mikalauskui dar tik septyniolika, bet jis jau buvo akis į akį susitikęs su europarlamentaru Rolandu Paksu, Palangos meru Vytautu Stalmoku bei Palangos miesto švietimo skyriaus vedėja Laima Valužiene. Jis – n-iolikos veiklų organizatorius, aktyvistas, iniciatorius.


Nors mokslo metai prasidėjo rugsėjį, tačiau miesto savivaldybės taryba buvo priversta tikslinti  klasių komplektų skaičių miesto švietimo įstaigose. Nepaisant to, jog rugpjūtį valdžia patvirtino mokinių priėmimo į Palangos miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklas tvarką, tačiau pastarąją tiek Švietimo skyriaus tarnautojai, tiek bendrojo lavinimo mokyklų vadovai ignoruoja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius