Atestatus gavo paskutiniai abiturientai

Romualdas RIMA, 2009-07-18
Peržiūrėta
2005
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį penktadienį Vlado Jurgučio vidurinėje mokykloje vyko iškilminga šventė, kurioje abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šiuos svarbius vidurinį išsilavinimą patvirtinančius dokumentus gavo 51 paskutinės, 32 – osios laidos, auklėtinis. Nuo šių metų rugsėjo mokykla taps pagrindine, kurioje vaikai mokysis iki 10 klasės.

 

Egzaminus išlaikė visi

Paskutinį kartą šioje mokykoje susirinkusiems abiturientams, jų tėveliams bei artimiesiems sausakimšoje aktų salėje koncertavo saksofonininkas Juozas Strupinskas, šoko Birutės Gikarienės šokių studijos „Palangos vėtrungė“ šokėjai.

Mokyklos dirktorė Laimutė Benetienė pasidžiaugė, kad mokyklinius ir valstybinius egzaminus išlaikė visi auklėtiniai. Be to, šiemet mokyklą baigė ne tik paskutiniai, bet ir Lietuvos tūkstantmečio abiturientai.

Kartu su brandos atestatais pagyrimo raštus už labai gerą mokymąsi, Palangos vardo garsinimą šalies bei tarptautiniuose projektuose, iniciatyvumą bei aktyvią kultūrinę veiklą gavo 12b klasės auklėtinė Lina Paulauskaitė ir 12a klasės moksleivė Kristina Pranytė. Merginoms buvo buvo įteikti ir Palangos miesto mero padėkos raštai. Be to, Lina Paulauskaitė ir 12a klasės auklėtinė Roberta Tranizaitė apdovanotos Vlado Jurgučio dukterėčios Elenos Jurgutytės – Venckuvienės įsteigta pinigine premija – po vieną tūkstantį litų ir ir po knygą „Vladas Jurgutis. Didis ekonomistas ir mokytojas.“

E. Jurgutytė – Venckuvienė, jau keletą metų gyvenanti Palangoje, minėtoms abiturientėms parašė laišką – sveikinimą. Jame, be kita ko, ji rašo: „...Šia proga malonu paminėti, kad Vladas Jurgutis pateko į šimto iškiliausių per praėjusį tūkstantmetį Lietuvos žmonių sąrašą ir yra įrašytas Lietuvos tūkstantmečiui pažymėti  verspstės formos paminkle – medyje Vilniaus Vingio parke. Esu dėkinga, kad prie to prisidėjo ir ši mokykla...<...>... Sveikinu apdovanotąsias abiturientes ir linkiu sėkmingai siekti tolimesnio mokslo, pasirinkti norimą profesiją, būti gerais žmonėmis ir prisiminti Vlado Jurgučio žodžius, kad: „Kas pasineria žemės faktuose – tas gali kartais palaužti tėvų namuose sukurtą idealą, nudžiovinti mokykloje išugdytą kilnų idėjų žiedą, gali sugriauti gražią, romantišką sielos svajonę...“

 

Skaudu, bet taip turi būti

Atsisveikindami abiturientai mokyklos direktorei ir auklėtojoms atsidėkojo gražiais žodžiais bei dovanėlėmis. Tačiau originaliausia ir prasmingiausia dovana tapo 12b klasės auklėtinių mokyklai padovanotas didžiulis paveikslas. Abiturientai paprašė, kad šis meno kūrinys kabėtų mokyklos valgykloje, ties mokytojų stalu, nors direktorė pajuokavo, kad tokiai dovanai atsirastų ir kita vieta mokykloje.

L. Benetienė palinkėjo visiems abiturientams sėkmės, surasti savąjį gyvenimo kelią ir nepamiršti mokyklos. „Nesvarbu, kad jūs išeinat, ir galbūt kai kurie studijuosite kitose mokyklose, žinokite, kad visuomet galite ateiti čia, pasiguosti, pasitarti, paprašyti pagalbos, nes mūsų mokytojai visada jums pasiruošę padėti“ – sakė direktorė. Na, o paklausta, kaip jaučiasi, kad šiemet išleidžia paskutinę abiturientų laidą, moteris atsiduso ir prisipažino, kad jai skaudu, bet reforma turi vykti, ir mokykla, tapdama pagrindine, išliks šviesi, stipri bei pilna gerų, mokytis norinčių moksleivių.


Daugiausiai apdovanojimų mokyklos direktorė Laimutė Benetienė įteikė Linai Paulauskaitei.


Šis didelis paveikslas primins vidurinės mokyklos praeitį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalvinga ir nuotaikinga abiturientų eisena liepos 15 d. nusidriekė nuo gimnazijos Vytauto gatve iki Koncertų salės – Palangos senosios gimnazijos auklėtiniams įteikti brandos atestatai.


Palangos senojoje gimnazijoje liepos 19-ąją įvyko šventė – brandos atestatų įteikimo diena. Šis vidurinį išsilavinimą patvirtinantis dokumentas įteiktas 115 kurorto abiturientų.  


Gausybės gražių ir švytinčių jaunuolių iškilminga eisena trečiadienį, liepos 20 dieną, papuošė Palangą – įteikti brandos atestatai 114 Palangos senosios gimnazijos abiturientų.


Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Sekmadienį, liepos 25 d., Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Palangos senąją gimnaziją šiais mokslo metais baigė 95 mokiniai.


Penktadienį išlydėta dar viena, jau 77-oji abiturientų laida. Šiemet Palangos senąją gimnaziją baigė 105 abiturientai, pasirengę skrydžiui į platesnius vandenis. Puikiais rezultatais šventės metu džiaugėsi gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas, linkėjimų negailėjo susirinkę svečiai, o artimieji svarbų žingsnį žengusius abiturientus apibėrė gėlėmis. Palangoje tą...


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


„Kalnai“ gėlių, šypsenos, trumpos abiturienčių suknelės bei tvarkingi abiturientų kostiumai  praėjusį penktadienį krito į akis Palangos vasaros estradoje. Vienas po kito į ją lipo abiturientai ir abiturientės -  vyko Palangos  Senosios gimnazijos  71-osios laidos „rimtoji“ išleistuvių dalis – mokyklos baigimo atestatų įteikimas. Šiemet jie buvo įteikti 205 moksleiviams.


Abiturientams įteikti brandos atestatai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 07 18 | Rubrika: Miestas

Vakar buvo įteikti brandos atestatai Palangos abiturientams. 70 laida pasižymėjo mokinių gausa, tad Palangos senosios gimnazijos salė tiesiog ūžė, nes šventės „kaltininkų“ atskubėjo pasveikinti ir artimieji. 185 abiturientai baigė mokyklą ir nuo šiol gyvens jau kitokiu ritmu.


Atestatus gavo paskutiniai abiturientai

Romualdas RIMA, 2009 07 18 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Vlado Jurgučio vidurinėje mokykloje vyko iškilminga šventė, kurioje abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šiuos svarbius vidurinį išsilavinimą patvirtinančius dokumentus gavo 51 paskutinės, 32 – osios laidos, auklėtinis. Nuo šių metų rugsėjo mokykla taps pagrindine, kurioje vaikai mokysis iki 10 klasės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius