Atžalų pasižiūrėti atėjo ne tik tėvai, bet ir seneliai

Alfredas PUMPULIS, 2011-12-01
Peržiūrėta
671
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atžalų pasižiūrėti  atėjo ne tik tėvai, bet ir seneliai

Vakar Palangos moksleivių klube vykusiame  vaikų, klubo narių koncerte „Ko išmokome nuo spalio iki lapkričio“ jaunimas tiesiog nenustygo vietoje. Laukdami savo pasirodymo eilės ne tik jaunieji šokėjai, tačiau ir dainininkai degė nekantrumu. Vaikų koncerte pirmieji pasirodė Moksleivių klubo vaikų folklorinis ansamblis „Kikilis“ (Vadovė Diana Šeduikienė). Šio kolektyvo narių pakviesti, žaidimui „Grybų rauti“ dalyviai buvo tiesiog tempiami iš savo vietų. „Grybų rovimo“ taisykles perpratę visi „įsijautė“ į „grybų rovėjų“ vaidmenį – liejosi juokas ir negeso veiduose šypsenos.

Į sceną pakilę Moksleivių klubo liaudiškų šokių šokėjai, kuriems vadovauja Janina Serapinienė bei Rimas Tranauskas, nepagailėjo mokyklos grindų ir patrepsėjo „iš peties“ šokį „Ratelis prie upelio“ ir kitus šokius. Koncerto gausūs dalyviai drąsiai žengė prieš auditoriją parodyti tai, ko išmoko per keletą mėnesių klube.

Estradinį dainavimą lavinantys moksleiviai Gintarė Gasiūnaitė bei Lukas Liubartas atliko net keletą dainų. „Tai – kylančios estrados žvaigždės“, – teigė susirinkusieji. Renginyje taip pat savo sugebėjimus pademonstravo Alfonso Juškio vadovaujamas gitaristų būrelis, kuris atliko dainą „Nukritę lapai“.

Visgi koks koncertas be šokių? Daivos bei Pauliaus Sangavičių vadovaujami mažieji sportinių šokių šokėjai sušoko net du šokius. Vienas iš jų buvo valsas.

Audringos ovacijos lydėjo kiekvieną pasirodymą. Tiesa, jų pasižiūrėti susirinko ne tik tėveliai, tačiau ir seneliai.

„Viskas turi pradžią ir pabaigą“, – renginio pabaigoje teigė jo vedėja, Palangos moksleivių klubo direktorės pavaduotoja Vanda Juodikienė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos moksleivių klubo vaikų folkloro ansamblio „Kikilis“ duetas – dainininkas Laurynas Baužas ir mokytoja Diana Šeduikienė– užėmus I vietą respublikiniame festivalyje – konkurse „Grįžulai“ 2021.


Pažįstamos mamos kurorte skundžiasi, kad jų vaikai karantino suvaržymų metu tapo irzlesnis, atžagaresni. „Palangos tiltas“ jau rašė apie mažamečius berniukus, kurie galimai apiplėšė kurorto senjorę. Tiesa, Palangos policija patvirtino tik vagystę minėtu atveju. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos...


Nesantuokinio vaiko susilaukęs kovotojas už šeimos vertybes Seimo narys Petras Gražulis „Palangos tiltui“ sakė, kad yra laimingas, jog jis, „senas vyras“, Lietuvai padovanojo dar vieną pilietį. Juolab, kad apvaisino moterį, kuri ilgai negalėjo pastoti. „Čia man – kaip Dievo ženklas, tikras stebuklas“, – sakė politikas, praėjusį savaitgalį...


Vis daugiau tėvų nori ne tik stebėti, ką jų atžalos veikia internete, bet ir turėti galimybę kontroliuoti jų veiksmus. Atsižvelgdama į tai, mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ patobulino savo savitarnos programėlę – nuo šiol tėvai tiesiog savo telefonuose galės tikrinti ir valdyti vaikų išlaidas.


Palangos vaikų svajonės, išsakytos artėjant gražiausioms žiemos šventėms – šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams, pildomos noriai – iš daugiau nei dvidešimties svajonių, išsakytų socialinės rizikos šeimose augančių mažųjų, kol kas tik vienos niekas neapsiėmė įgyvendinti. Tačiau, kaip viliasi šios labdaringos akcijos...


Šiltas ir saulėtas rudenėlis – dosniausias metas grybautojams. Šiais metais gausus grybų derlius džiugino ir mažus, ir didelius. Visi džiaugėsi, gyrėsi miške rastais grybais: baravykais, raudonikiais, ūmėdėmis ir kt.


Vienoje iš gražiausių Antikos sakmių minimi tokie mitologiniai pabaisos, kurie maitinosi akmenimis ir kas rytą kruopščiai ruošdavosi jų medžioklei. Visiškai nenustebome, kai tolimame Kolorade Brekenridžo (Breckenridge) kurortiniame miestelyje taip pat išgirdome išsireiškimą apie „grybų medžioklę“ („hunting of...


Moksleivių klubo narių išvyka į Kretingą

Palangos moksleivių klubo inf. , 2013 03 28 | Rubrika: Jūros vaikai

Šią savaitę vietoj įprastų būrelių užsiėmimų, Moksleivių klubo būrelių vaikams Velykinių atostogų proga buvo pasiūlyta maloni staigmena. Mėlynu autobusiuku linksmai nusiteikusius vaikus nuvežėme į Kretingos muziejų ir Žiemos sodą. Vaikai apžiūrėjo ekspoziciją ir išgirdo įdomų pasakojimą iš grafų Tiškevičių gyvenimo Kretingoje ir Palangoje.


Vakar Palangos moksleivių klube vykusiame  vaikų, klubo narių koncerte „Ko išmokome nuo spalio iki lapkričio“ jaunimas tiesiog nenustygo vietoje. Laukdami savo pasirodymo eilės ne tik jaunieji šokėjai, tačiau ir dainininkai degė nekantrumu. Vaikų koncerte pirmieji pasirodė Moksleivių klubo vaikų folklorinis ansamblis „Kikilis“ (Vadovė Diana...


Šilko klubo parodoje „dūzgė“ vabzdžiai

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 19 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta jau dešimtoji Šilko klubo paroda, pavadinta „Šilkas, vaškas ir vabzdžiai“. Kaip paminėjo klubo vadovė Daiva Stonkuvienė, tai jau dešimta autorinė klubo narių paroda. „Jei skaičiuotume ir tas parodas, kurios kartojosi įvairiuose miestuose ir kaimuose, tuomet...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius