Lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ nulijo „grybų lietus“

Palangos tiltas, 2014-11-03
Peržiūrėta
1734
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ nulijo „grybų lietus“

Šiltas ir saulėtas rudenėlis – dosniausias metas grybautojams. Šiais metais gausus grybų derlius džiugino ir mažus, ir didelius. Visi džiaugėsi, gyrėsi miške rastais grybais: baravykais, raudonikiais, ūmėdėmis ir kt.

Spalio 30 d. lopšelio-darželio „Gintarėlis“ spalvingame rudenėlio išmargintame miške taip pat pridygo įvairių grybų gausybė, su kuriais panoro susipažinti lapė korespondentė (auklėtoja Lina Miežetienė). Jai į pagalbą atėjo voveraitė (auklėtoja Žibutė Kubilienė), su voveriukais bei kiškienė (auklėtoja Aurelija Viskontaitė) su kiškiukais.
Pirmiausia lapė džiaugėsi voveruškų šeimyna, kurios, jei grybautojai nemato, pačios lipa į krepšį. Paėjus toliau lapę korespondentę nustebino raudonviršių kepurės. Kaip vienas iš šių grybų sakė, „lenkiu žemai kepurę, kad pamatėt mano būrį“. Lapė nustebo, išgirdusi ūmėdžių dainelę, pamačiusi nepaprastą šių grybų spalvingumą. Savo grožiu pakerėjo linksmuolės musmirės. Visi sužinojo, kad jų liesti ir valgyti – nevalia. Labiausiai visus sužavėjo didžiulė baravykų šeimyna. O pats didžiausias grybas pulkaunykas net dainą užtraukė.
Šventė tuo nesibaigė, nes netikėtai atskridusi šarka (muzikos mokytoja Valdonė Juozapavičienė), atnešė miško laikraštį, kuriame pateikta visa informacija apie grybus. Daug teigiamų emocijų tiek vaikams, tiek suaugusiems suteikė voverytės ir kiškienės siurprizai – „grybukai-sausainiukai“. Smagu, kad rudenėlis buvo turtingas ne tik grybais, bet ir žiniomis apie juos. Spalvingu ir nuotaikingu renginiu džiaugėsi, aktorius gyrė ir kolegės iš kitų Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigų, bei švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Pocienė.

Žibutė KUBILIENĖ ir Lina MIEŽETIENĖ
Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ pedagogės

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. 


 Vaikų sveikatos ugdymas  Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“  yra prioritetinė veiklos sritis.Tuo tikslu lopšelio-darželio mokytojos Inga Rupšienė, Marytė Mikėnienė ir Alma Matelienė  kartu su bendruomene, kitų ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojais, įgyvendina saviraiškos, prevencinės, sveikatos ir sporto projektą „Vaikystė gamtoje“. Projektas pradėtas vykdyti...


Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis...


Augantis visuomenės ekologinis sąmoningumas lemia didėjantį dėmesį aplinkosaugai, atsakingesniam vartojimui ir atliekų perdirbimui. Kartu ryškėja ir ekologinio vaikų švietimo svarba. Ekspertų teigimu, tvaresnės vaikų gyvensenos įpročius svarbu ugdyti nuo mažų dienų – tik tuomet jie užaugs sąmoningais ir savo aplinka besirūpinančiais piliečiais. Juk vaiko pasaulio pažinimas...


Vienas reikšmingiausių būdų susipažinti su naujovėmis, plėsti asmenines, profesines ir dalykines kompetencijas yra dalijimasis metodine ir praktine darbo patirtimi. Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ nuo 1982 metų žengia sveikos gyvensenos keliu, todėl ypatingas dėmesys skiriamas vaikų sveikatos stiprinimui ir saugojimui. Mokykloje sudarytos sąlygos vaiko...


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė aktyviai įsijungė į Europos judumo savaitę. Rugsėjo 16 dienos ryte vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėveliai susirinko į bendrą rytinę mankštą. Direktorė Rūta Regina Lukaitienė paskelbė Europos judumo savaitės pradžią ir palinkėjo visiems kuo daugiau judėti, būti geros nuotaikos. Mankštą nuotaikingai pravedė auklėtoja...


Šiltas ir saulėtas rudenėlis – dosniausias metas grybautojams. Šiais metais gausus grybų derlius džiugino ir mažus, ir didelius. Visi džiaugėsi, gyrėsi miške rastais grybais: baravykais, raudonikiais, ūmėdėmis ir kt.


Metodinė diena „Pedagoginės inovacijos“ lopšelyje-darželyje „Nykštukas“

Birutė Marija REMEIKIENĖ Lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktorės pavaduotoja ugdymui, 2013 02 28 | Rubrika: Miestas

Vasario 21 d. į lopšelį-darželį „Nykštukas“ sugužėjo pedagogės iš visų ikimokyklinių įstaigų. Atvyko ir ilgamečiai socialiniai partneriai iš Klaipėdos darželio-mokyklos „Nykštukas“.


Vaikų galvelėse nuolat knibžda įvairiausios mintys: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pats baltas, kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius