Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“

Palangos tiltas, 2023-05-15
Peržiūrėta
1051
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“

Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. Mažieji palangiškiai susipažins su Rucavos vaikų darželiu „ Varpelis“  (Rucavas bērnu darzā  „Zvaniņš “) ugdytiniais, mokytojomis.

Projekto metu vaikai ir mokytojai turės galimybe ne tik pagilinti žinias apie savo kultūra, taip pat susipažinti su kaimyninės baltų šalies kultūra, jos kalba, kuri artima mūsų kalbai. Lietuvių kultūrą pristatyti savo kaimynams Latviams.

Projekto metu virtualiai susitiksime, stebėsime vaizdo įrašus mokysimės vieni kitų tautinių šokių, pažinsime ir degustuosime unikalaus tai kultūrai būdingo maisto. Rengsime virtualias parodas. 

 

Palangos lopšelio-darželio „Pasaka“

Mokytoja Viktorija Paulauskienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio mėnesį Palangos lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas” startavo Palangos miesto savivaldybės finansuojamas saviraiškos projektas „Eina saulė aplink dangų“. 


Saulėtas kovo 7-osios dienos rytas, Palangos lopšelyje-draželyje ,,Ąžuoliukas“ buvo neeilinis...Virė pasiruošimo šurmulys, buvo juntamas jaudulys, nes laukėme atvykstančių svečių.


2024 metų vasario 7 d. lopšelyje-darželyje „Nykštukas‘‘ vyko Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų metodinė diena - „Ugdymo proceso organizavimas netradicinėse erdvėse‘‘. 


Palangos lopšelio-darželio „Pasaka“, „Rudnosiukų“ grupės vaikai su mokytoja Viktorija Paulauskienė dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „KULTŪROS MUS VIENIJA/CULTURE BRINGS TOGETHER“, kuris vyko 6 savaites. 


Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis...


Palangoje startavo naujas šaulių paramos policijai projektas

"Palangos tilto" redakcija, 2020 06 30 | Rubrika: Miestas

Įsibėgėjus vasaros sezonui, Lietuvos pajūrį užplūsta vis daugiau poilsiautojų, tad ir pajėgų, palaikant viešąją tvarką ir užtikrinant piliečių saugumą, reikia daugiau. Kiekvieną savaitgalį liepos ir rugpjūčio mėnesiais kartu su policijos pareigūnais patruliuos ir Lietuvos šaulių sąjungos nariai (LŠS). Už atskirus savaitgalius bus atsakingos skirtingos LŠS rinktinės...


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Vaikučiai birželio pabaigoje šventė įsimintinas Jonines darželio pievoje. O liepos 12 d. rytą,visi visi, maži ir dideli, sugužėjo į kiemą kartu su auklėtojomis dalyvauti spektaklyje-pramogoje „Katės Murkės pasaka“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius