Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“

Palangos tiltas, 2023-05-15
Peržiūrėta
658
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“

Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. Mažieji palangiškiai susipažins su Rucavos vaikų darželiu „ Varpelis“  (Rucavas bērnu darzā  „Zvaniņš “) ugdytiniais, mokytojomis.

Projekto metu vaikai ir mokytojai turės galimybe ne tik pagilinti žinias apie savo kultūra, taip pat susipažinti su kaimyninės baltų šalies kultūra, jos kalba, kuri artima mūsų kalbai. Lietuvių kultūrą pristatyti savo kaimynams Latviams.

Projekto metu virtualiai susitiksime, stebėsime vaizdo įrašus mokysimės vieni kitų tautinių šokių, pažinsime ir degustuosime unikalaus tai kultūrai būdingo maisto. Rengsime virtualias parodas. 

 

Palangos lopšelio-darželio „Pasaka“

Mokytoja Viktorija Paulauskienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos lopšelio-darželio „Pasaka“, „Rudnosiukų“ grupės vaikai su mokytoja Viktorija Paulauskienė dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „KULTŪROS MUS VIENIJA/CULTURE BRINGS TOGETHER“, kuris vyko 6 savaites. 


Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis...


Palangoje startavo naujas šaulių paramos policijai projektas

"Palangos tilto" redakcija, 2020 06 30 | Rubrika: Miestas

Įsibėgėjus vasaros sezonui, Lietuvos pajūrį užplūsta vis daugiau poilsiautojų, tad ir pajėgų, palaikant viešąją tvarką ir užtikrinant piliečių saugumą, reikia daugiau. Kiekvieną savaitgalį liepos ir rugpjūčio mėnesiais kartu su policijos pareigūnais patruliuos ir Lietuvos šaulių sąjungos nariai (LŠS). Už atskirus savaitgalius bus atsakingos skirtingos LŠS rinktinės...


Augantis visuomenės ekologinis sąmoningumas lemia didėjantį dėmesį aplinkosaugai, atsakingesniam vartojimui ir atliekų perdirbimui. Kartu ryškėja ir ekologinio vaikų švietimo svarba. Ekspertų teigimu, tvaresnės vaikų gyvensenos įpročius svarbu ugdyti nuo mažų dienų – tik tuomet jie užaugs sąmoningais ir savo aplinka besirūpinančiais piliečiais. Juk vaiko pasaulio pažinimas...


Vienas reikšmingiausių būdų susipažinti su naujovėmis, plėsti asmenines, profesines ir dalykines kompetencijas yra dalijimasis metodine ir praktine darbo patirtimi. Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ nuo 1982 metų žengia sveikos gyvensenos keliu, todėl ypatingas dėmesys skiriamas vaikų sveikatos stiprinimui ir saugojimui. Mokykloje sudarytos sąlygos vaiko...


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Vaikučiai birželio pabaigoje šventė įsimintinas Jonines darželio pievoje. O liepos 12 d. rytą,visi visi, maži ir dideli, sugužėjo į kiemą kartu su auklėtojomis dalyvauti spektaklyje-pramogoje „Katės Murkės pasaka“.


Vaikų galvelėse nuolat knibžda įvairiausios mintys: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pats baltas, kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius