Sporto savaitė Palangos lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas“ (FOTO GALERIJA)

***, 2021-05-19
Peržiūrėta
2843
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sporto savaitė Palangos lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas“ (FOTO GALERIJA)

Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis, balionais, šūkiais.
Puikus oras kiekvieną rytą leido pradėti dieną nuotaikinga mankšta lauke. Vaikai šoko, dainavo, kūrė savo judesius, visa tai lydėjo gera nuotaika ir džiugios emocijos. Prisijungė ir mokyklos administracijos darbuotojos, jų pavyzdys pakėlė sportinę dvasią ir parodė gražų pavyzdį.
Savaitę vykusi sporto, sveikatos ir šėlionių šventė buvo pilna įdomių, linksmų, judrių veiklų ir siurprizų: vyko ,,Muilo burbulų fiesta‘‘, ,,Linksmųjų kamuolių išdaigos‘‘, ,,Spalvoto vėjo‘‘ gaudynės. Kiekvieno amžiaus vaikų grupė pagal savo fizines galimybes dalyvavo improvizuotame pėsčiųjų žygyje ,,Kiek metukų, tiek ratukų‘‘.
Vaikai žygiavo, ėjo arba bėgo aplink savo aikštelę, gėlyną, darželį tiek, kiek turėjo metų. Kad bėgimas, ėjimas būtų linksmesnis, vaikai laikė rankose savo mylimus žaislus, kamuolius, lankus, kaspinus, malūnėlius... Kiekviena diena buvo papildyta vis nauja judria veikla: vaikai varžėsi tarp savęs, kurio ranka taiklesnė, kas virtuoziškai valdo kamuolį, šokdynę; ,,šokdino‘‘ kamuolius ant parašiuto, paklodžių, gaudė juos gaudyklėmis, rideno į vartus, mėtė į krepšius, taikinius.
Vyresnieji varžėsi žaisdami krepšinį, futbolą, spalvų riedulį, važinėdami paspirtukais, riedučiais, iš gamtinės medžiagos dėliojo labirintą su užduotimis, piešė kreidelėmis ,,Linksmuosius takelius“.
Penktadienis buvo skirtas tarptautinei šeimos diena paminėti. Prisiminėme mėgiamiausius tradicinius mamų ir tėčių vaikystės žaidimus: ,,Jurgeli, meistreli‘‘, ,,Pelytė, pelytė‘‘, ,,Slėpynės‘‘, ,,Klasės‘‘, ,,Gaudynės‘‘ ir daug kitų.
Žaismingos veiklos padėjo vaikams natūraliai atlikti užduotis, lavino judesius, ugdė sąmoningumą, formavo sveikos gyvensenos įpročius.

Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“
priešmokyklinio ugdymo mokytoja Birutė Šiaulienė

Jūsų komentaras:

Aukse 2021-05-20 12:16 ([email protected] / IP: 162.158.202.247)
ŠAUNUOLIAI !

Taip pat skaitykite

Saulėtas kovo 7-osios dienos rytas, Palangos lopšelyje-draželyje ,,Ąžuoliukas“ buvo neeilinis...Virė pasiruošimo šurmulys, buvo juntamas jaudulys, nes laukėme atvykstančių svečių.


2024 metų vasario 7 d. lopšelyje-darželyje „Nykštukas‘‘ vyko Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų metodinė diena - „Ugdymo proceso organizavimas netradicinėse erdvėse‘‘. 


Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. 


 Vaikų sveikatos ugdymas  Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“  yra prioritetinė veiklos sritis.Tuo tikslu lopšelio-darželio mokytojos Inga Rupšienė, Marytė Mikėnienė ir Alma Matelienė  kartu su bendruomene, kitų ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojais, įgyvendina saviraiškos, prevencinės, sveikatos ir sporto projektą „Vaikystė gamtoje“. Projektas pradėtas vykdyti...


Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis...


Vienas reikšmingiausių būdų susipažinti su naujovėmis, plėsti asmenines, profesines ir dalykines kompetencijas yra dalijimasis metodine ir praktine darbo patirtimi. Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ nuo 1982 metų žengia sveikos gyvensenos keliu, todėl ypatingas dėmesys skiriamas vaikų sveikatos stiprinimui ir saugojimui. Mokykloje sudarytos sąlygos vaiko...


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė aktyviai įsijungė į Europos judumo savaitę. Rugsėjo 16 dienos ryte vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėveliai susirinko į bendrą rytinę mankštą. Direktorė Rūta Regina Lukaitienė paskelbė Europos judumo savaitės pradžią ir palinkėjo visiems kuo daugiau judėti, būti geros nuotaikos. Mankštą nuotaikingai pravedė auklėtoja...


Vaikų galvelėse nuolat knibžda įvairiausios mintys: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pats baltas, kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta?


Visą praėjusią savaitę Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyravo energijos sklidina atmosfera. Mažieji ugdytiniai drauge su savo auklėtojomis įvairiomis pramogomis minėjo sporto ir sveikatos savaitę, pavadintą itin įkvepiančiu pavadinimu „Judėk, sportuok, sveikai maitinkis – būsi sveikas“. Vaikams ši savaitė buvo ypatingai naudinga, mat jie ne tik aktyviai sportavo, tačiau taip pat...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius