Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ – „Transporto paradas“

Palangos tiltas, 2021-09-23
Peržiūrėta
2055
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ – „Transporto paradas“

Vaikų sveikatos ugdymas  Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“  yra prioritetinė veiklos sritis.Tuo tikslu lopšelio-darželio mokytojos Inga Rupšienė, Marytė Mikėnienė ir Alma Matelienė  kartu su bendruomene, kitų ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojais, įgyvendina saviraiškos, prevencinės, sveikatos ir sporto projektą „Vaikystė gamtoje“. Projektas pradėtas vykdyti pavasarį.  Kiekvieną mėnesį projekto dalyviai įgyvendino  mėnesio iššūkį. Rugsėjo mėnesio iššūkis - „Transporto paradas“, skirtas tarptautinei be automobilio dienai. 

Renginį nuotaikingai pradėjo katinas Teodoras, kuris pakvietė visus dalyvius  nuotaikingai mankštelei. Transporto parado dalyvius pasveikino  įstaigos direktorė Jolanta Rimkienė. Direktorė visiems linkėjo būti sportiškais, aktyviais, paragino kuo daugiau laiko praleisti lauke.  Renginio staigmena – Palangos policijos pareigūnai, kurie į renginį atvyko  su šuniuku Amsiuku. Vaikai policijos pareigūnams demonstravo, kaip moka saugiai judėti su savo  paspirtukais, dviratukais, triratukais,  kaip laikosi saugaus eismo taisyklių. Kartu su policijos pareigūnais bei Amsiuku vaikai nuotaikingai mokėsi teisingai pereiti gatvę, gilino žinias apie saugų eismą, sužinojo kam skirti atšvaitai, kaip juos teisingai  segėti. Visiems vaikams policijos atstovai padovanojo po atšvaitą. 

Kitas nepaprastas siurprizas vaikams buvo policijos automobiliai, į kuriuos vaikams buvo pasiūlyta įlipti, apžiūrėti, kalbėti per raciją ir netgi pajungti sirenos garsus. Vaikams tai paliko neišblėstantį įspūdį. Renginio pabaigoje vyko  policijos pareigūno – kinologo, dresuoto šuns Soli pasirodymas. Pasirodymo metu vaikai turėjo progą, ne tik stebėti atliekamas šuns komandas, bet ir paglostyti jį ir  juo pasidžiaugti.  Šuns Soli pasirodymas suteikė vaikams daug džiaugsmo.  Šios dienos netradicinė veikla padėjo vaikams įtvirtinti žinias apie saugų elgesį,  policijos pareigūno profesiją ir suteikė galimybę linksmai, aktyviai bei išradingai laiką praleisti gamtoje.

Projekto „Vaikystė gamtoje“ koordinatorės dėkoja Palangos policijos pareigūnams, vaikams, jų tėveliams ir visai bendruomenei už aktyvų dalyvavimą  renginyje.

 

Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ mokytojos Inga Rupšienė ir Marytė Mikėnienė 

 

 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2024 metų vasario 7 d. lopšelyje-darželyje „Nykštukas‘‘ vyko Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų metodinė diena - „Ugdymo proceso organizavimas netradicinėse erdvėse‘‘. 


Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. 


Gruodžio 9 d. pakvietėme socialinius partnerius į Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ organizuojamą respublikinę metodinę konferenciją „STEAM ugdymas ikimokyklinėje įstaigoje.


 Vaikų sveikatos ugdymas  Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“  yra prioritetinė veiklos sritis.Tuo tikslu lopšelio-darželio mokytojos Inga Rupšienė, Marytė Mikėnienė ir Alma Matelienė  kartu su bendruomene, kitų ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojais, įgyvendina saviraiškos, prevencinės, sveikatos ir sporto projektą „Vaikystė gamtoje“. Projektas pradėtas vykdyti...


Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis...


Augantis visuomenės ekologinis sąmoningumas lemia didėjantį dėmesį aplinkosaugai, atsakingesniam vartojimui ir atliekų perdirbimui. Kartu ryškėja ir ekologinio vaikų švietimo svarba. Ekspertų teigimu, tvaresnės vaikų gyvensenos įpročius svarbu ugdyti nuo mažų dienų – tik tuomet jie užaugs sąmoningais ir savo aplinka besirūpinančiais piliečiais. Juk vaiko pasaulio pažinimas...


Vienas reikšmingiausių būdų susipažinti su naujovėmis, plėsti asmenines, profesines ir dalykines kompetencijas yra dalijimasis metodine ir praktine darbo patirtimi. Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ nuo 1982 metų žengia sveikos gyvensenos keliu, todėl ypatingas dėmesys skiriamas vaikų sveikatos stiprinimui ir saugojimui. Mokykloje sudarytos sąlygos vaiko...


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Vaikučiai birželio pabaigoje šventė įsimintinas Jonines darželio pievoje. O liepos 12 d. rytą,visi visi, maži ir dideli, sugužėjo į kiemą kartu su auklėtojomis dalyvauti spektaklyje-pramogoje „Katės Murkės pasaka“.


Vaikų galvelėse nuolat knibžda įvairiausios mintys: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pats baltas, kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius