Krepšinio šventė Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“

Palangos tiltas, 2017-05-08
Peržiūrėta
2432
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Krepšinio šventė Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“

Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.
Varžybose dalyvavo priešmokyklinukai, kurie krepšinio paslapčių išmoko lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ veikiančioje „Krepšinio mokyklėlėje“ (trenerė – judesio korekcijos mokytoja Dalija Budgenaitė). Rungėsi 4 komandos: „Ereliai“ – Vainius Vaitelis ir Rokas Michniovas, „Vilkai“ – Jonas Lukauskas ir Ugnius Radvilas, „Jūra“ – Kornelija Domarkaitė ir Armandas Rešetniakas, bei „Dinozaurai“ – Gytis Nenartėnas ir Jonas Balsys. Vyko labai įtempta kova. Atkakliausia kova vyko tarp „Dinozaurų“ ir „Jūros“ žaidėjų. Tik pratęsimas išaiškino nugalėtojus. Jais tapo „Dinozaurai“.
Pasibaigus varžyboms, įvyko konkursas „Taiklioji ranka“. Rankos taiklumą išbandė 8 vaikai. Dėl I-os ir II-os vietų teko pakovoti papildomai, nes du žaidėjai visus metimus pataikė 100 proc. taiklumu. Papildomai metant, sėkmė lydėjo Joną Balsį. Jis ir tapo konkurso „Taiklioji ranka“ nugalėtoju. II-a vieta atiteko Vainiui Vaiteliui, kuris atsiliko tik vienu tašku, o III-ą vietą užėmė Armandas Rešetniakas. Daug ovacijų sukėlė pedagogių metimai. Pati taikliausia (visi metimai pasiekė tikslą) buvo lopšelio-darželio „Žilvinas“ direktorė Rasa Jurgutienė.
Visi mažieji krepšininkai buvo apdovanoti diplomais ir padėkomis. O jie, atsidėkodami už įgytus krepšinio įgūdžius, trenerei Dalijai įteikė gėlių.
Šventė baigėsi, suteikusi vaikams daug džiaugsmo, teigiamų emocijų, varžybų jaudulio. Tikimės, kad šios „kylančios žvaigždutės“ ir toliau, mokykloje, mokysis krepšinio paslapčių, nes dabar jų akytės dega noru žaisti krepšinį.

Judesio korekcijos mokytoja Dalija BUDGENAITĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Saulėtas kovo 7-osios dienos rytas, Palangos lopšelyje-draželyje ,,Ąžuoliukas“ buvo neeilinis...Virė pasiruošimo šurmulys, buvo juntamas jaudulys, nes laukėme atvykstančių svečių.


2024 metų vasario 7 d. lopšelyje-darželyje „Nykštukas‘‘ vyko Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų metodinė diena - „Ugdymo proceso organizavimas netradicinėse erdvėse‘‘. 


Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. 


Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis...


Lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ verda darbai: atnaujinant visą pastatą, apšiltinamos darželio sienos, stogas, cokolis bei rūsio perdanga, vėliau bus pakeista statinio buitinių ir lietaus nuotekų sistema, šalto bei karšto vandens, šildymo sistemų vamzdynai, įrengta priešgaisrinė signalizacija.


Lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ triūsia statybininkai – čia vyksta pastato modernizavimo darbai.


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Gegužės 27-ąją Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ girdėjosi šventinis šurmulys – į kasmetinį tradicinį renginį „Vaikyste, nusijuok!“, skirtą tarptautinei Vaikų gynimo dienai paminėti, rinkosi ugdytinių tėveliai, seneliai, sesės ir broliai. Šiais metais savo dainas ir šokius mažieji žilviniečiai skyrė jūrai.


Vaikų galvelėse nuolat knibžda įvairiausios mintys: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pats baltas, kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta?


Lopšelyje-darželyje ,,Žilvinas“ gyvenome gerumu ir viltimi...

Mokyklos tarybos narių vardu Rita Paulauskienė, 2011 01 11 | Rubrika: Miestas

Lopšelio-darželio „Žilvinas“ pedagogės įsitikinusios, kad senosios tradicijos padeda nepamiršti tautos šaknų, jungti gražiausias lietuvių švenčių tradicijas su šių dienų naujos kultūros elementais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius