Lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ nuskambėjo koncertas „Vaikyste, nusijuok!“

Palangos tiltas, 2016-05-30
Peržiūrėta
1439
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ nuskambėjo koncertas „Vaikyste, nusijuok!“

Gegužės 27-ąją Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ girdėjosi šventinis šurmulys – į kasmetinį tradicinį renginį „Vaikyste, nusijuok!“, skirtą tarptautinei Vaikų gynimo dienai paminėti, rinkosi ugdytinių tėveliai, seneliai, sesės ir broliai. Šiais metais savo dainas ir šokius mažieji žilviniečiai skyrė jūrai.
Šventę pradėjo vaikų dainų konkurso „Dainų dainelė“ respublikinio etapo dalyvė Monika Gasparavičiūtė su daina „Jūra“. Renginio vedėjos – auklėtoja Sandra Kavaliauskaitė ir specialioji pedagogė, logopedė Erika Krištopaitytė – pakvietė renginio svečius į kelionę jūra, tačiau kiek kitokią – stebuklingą, nuostabiu vaikystės laivu, kur žuvys ir kriauklės dainuoja, o medžiai šoka.
Pirmieji savo rateliu „Vėjas pučia – neša laivą“ susirinkusiuosius džiugino patys mažiausieji atlikėjai iš grupės „Perliukai“. Vaikai iš grupių „Eglaitės“ ir „Uosiukai“, sudainavę dainą apie akmenėlius bei gintarėlius, trumpam tapo pajūrio vabaliukais, o grupės „Kriauklytės“ ugdytiniai – jūrininkais, kurie ne tik atliko dainą „Mėlyna jūra“, bet ir patys kėlė bangas, atlikdami šokį „Vėjas“.
Šventiškai nusiteikę grupės „Žuvytės“ vaikai dainavo apie gyvenimą jūros dugne, o po to nuotaikingu šokiu parodė, kas nutinka žuvytėms, išlipusioms į krantą ir patekusioms į varnalėšų lauką. Patys vyriausieji grupės „Berželiai“ vaikai linksma daina kvietė susirinkusiuosius prie jūros, o „Ąžuoliukai“ – į pajūrio patrepsynę. Žiūrovų dėmesį prikaustė lopšelio-darželio mergaičių šokių grupė „Smilgelės“, tapusios jūros atspindžiais – saulės zuikučiais. Renginį vainikavo bendra visų vaikų ir pedagogų atliekama daina „Mes eisime“ bei lopšelio-darželio „Žilvinas“ direktorės Rasos Jurgutienės žodžiai apie vaikystę, juk mes visi – iš vaikystės, mes visi – iš pasakų šalies...

Erika KRIŠTOPAITYTĖ
Specialioji pedagogė, logopedė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

 Vaikų sveikatos ugdymas  Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“  yra prioritetinė veiklos sritis.Tuo tikslu lopšelio-darželio mokytojos Inga Rupšienė, Marytė Mikėnienė ir Alma Matelienė  kartu su bendruomene, kitų ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojais, įgyvendina saviraiškos, prevencinės, sveikatos ir sporto projektą „Vaikystė gamtoje“. Projektas pradėtas vykdyti...


Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis...


Augantis visuomenės ekologinis sąmoningumas lemia didėjantį dėmesį aplinkosaugai, atsakingesniam vartojimui ir atliekų perdirbimui. Kartu ryškėja ir ekologinio vaikų švietimo svarba. Ekspertų teigimu, tvaresnės vaikų gyvensenos įpročius svarbu ugdyti nuo mažų dienų – tik tuomet jie užaugs sąmoningais ir savo aplinka besirūpinančiais piliečiais. Juk vaiko pasaulio pažinimas...


Vienas reikšmingiausių būdų susipažinti su naujovėmis, plėsti asmenines, profesines ir dalykines kompetencijas yra dalijimasis metodine ir praktine darbo patirtimi. Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ nuo 1982 metų žengia sveikos gyvensenos keliu, todėl ypatingas dėmesys skiriamas vaikų sveikatos stiprinimui ir saugojimui. Mokykloje sudarytos sąlygos vaiko...


Lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ verda darbai: atnaujinant visą pastatą, apšiltinamos darželio sienos, stogas, cokolis bei rūsio perdanga, vėliau bus pakeista statinio buitinių ir lietaus nuotekų sistema, šalto bei karšto vandens, šildymo sistemų vamzdynai, įrengta priešgaisrinė signalizacija.


Lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ triūsia statybininkai – čia vyksta pastato modernizavimo darbai.


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Gegužės 27-ąją Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ girdėjosi šventinis šurmulys – į kasmetinį tradicinį renginį „Vaikyste, nusijuok!“, skirtą tarptautinei Vaikų gynimo dienai paminėti, rinkosi ugdytinių tėveliai, seneliai, sesės ir broliai. Šiais metais savo dainas ir šokius mažieji žilviniečiai skyrė jūrai.


Vaikų galvelėse nuolat knibžda įvairiausios mintys: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pats baltas, kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta?


Lopšelyje-darželyje ,,Žilvinas“ gyvenome gerumu ir viltimi...

Mokyklos tarybos narių vardu Rita Paulauskienė, 2011 01 11 | Rubrika: Miestas

Lopšelio-darželio „Žilvinas“ pedagogės įsitikinusios, kad senosios tradicijos padeda nepamiršti tautos šaknų, jungti gražiausias lietuvių švenčių tradicijas su šių dienų naujos kultūros elementais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius