Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ Lietuvos Nepriklausomybės paminėjimo renginys

Palangos tiltas, 2024-03-20
Peržiūrėta
842
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ Lietuvos Nepriklausomybės paminėjimo renginys

Saulėtas kovo 7-osios dienos rytas, Palangos lopšelyje-draželyje ,,Ąžuoliukas“ buvo neeilinis...Virė pasiruošimo šurmulys, buvo juntamas jaudulys, nes laukėme atvykstančių svečių. Lydimi savo Priešmokyklinio ugdymo mokytojų, į Šaškių varžybas sugužėjo 15 priešmokyklinukų iš „Žilvino“, „Pasakos“, „Gintarėlio“, „Nykštuko“ ir „Ąžuoliuko“ lopšelių-darželių. 

Taip pat turėjome kviestinį svečią, tai - Lietuvos jaunių klasikinių šachmatų čempionas, ne kartą Palangos miesto absoliutus šachmatų varžybų čempionas, Palangos Moksleivių klubo Šachmatų būrelio vadovas, Palangos šachmatų mėgėjų klubo vadovas ir treneris Saulius Rackevičius. kuris buvo pakviestas teisėjauti Palangos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikų Šaškių varžybose, skirtose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybų eigą stebėti, žaidžiančiųjų partijų rezultatus fiksuoti padėjo Palangos lopšelio darrželio ,,Ąžuoliukas“ mokytojos Daiva Vaidžiūnienė ir Aušra Pališaitienė. 

Renginio dalyvius ir svečius pasveikino priešmokyklinės „Sraigelių“ grupės vaikų ansambliukas dainele ,,Eikš vaikeli į dainelių šalį“ ir eilėrašuku „Gimtinė“

Šiais metais varžybos buvo ne personalinės, kaip buvo įprasta, o komandinėse šaškių varžybose. Komandas sudarė po 3 vaikai, tad ir prizinių vietų šiais metais buvo net 9. Turnyras buvo įtemptas ir sunkus, dalyviai susirinko stiprūs ir pasiryžę nugalėti. 

Susumavus komandų laimėjimus ir pralaimėjimus varžybos baigėsi tokiu reultatus: I-ą vietą užėmė ir į vietos medaliais pasipuošė l.-d. ,,Žilvinas“ priešmokyklinukų komanda Ema, Goda, Adomas-Augustas (mokytoja Rita Nenartienė), II-ą vietą užėmė ir II vietos medaliai atiteko l.-d. „Gintarėlio“ priešmokyklinukų komandai Danui, Ryčiui, Darijai (mokytojos Sonata Chmilnykovienė, Žibutė Kubilienė), III-ą vietą užėmė ir III vietos medaliais pasipuošė l.-d. ,,Ąžuoliukas“ priešmokyklinukai Kajus, Stanislav ir Žemyna (mokytojos Daiva Vaidžiūnienė, Aušra Pališaitienė), į IV-ą vietą pateko l.-d. ,,Nykštukas“ priešmokyklinukai Vytis, Nida, Kajus (mokytoja Jolanta Jasaitė) ir V-oje liko l.-d. ,,Pasaka“ priešmokyklinukai Benas, Aronas, Haroldas (mokytoja Aurelija Kuskienė)

Džiaugiamės, kad šios Šaškių varžybos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti jau tampa gražia tradicija ir skatina Palangos mažuosius gyventojus būti pilietiškais, mylinčiais savo Tėvynę bei branginančiais jos nepriklausomybę. 

 

Palangos lopšelio-darželio “Ąžuoliukas” priešmokyklinio ugdymo mokytojos Aušra Pališaitienė, Daiva Vaidžiūnienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio mėnesį Palangos lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas” startavo Palangos miesto savivaldybės finansuojamas saviraiškos projektas „Eina saulė aplink dangų“. 


Saulėtas kovo 7-osios dienos rytas, Palangos lopšelyje-draželyje ,,Ąžuoliukas“ buvo neeilinis...Virė pasiruošimo šurmulys, buvo juntamas jaudulys, nes laukėme atvykstančių svečių.


2024 metų vasario 7 d. lopšelyje-darželyje „Nykštukas‘‘ vyko Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų metodinė diena - „Ugdymo proceso organizavimas netradicinėse erdvėse‘‘. 


Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. 


Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis...


Augantis visuomenės ekologinis sąmoningumas lemia didėjantį dėmesį aplinkosaugai, atsakingesniam vartojimui ir atliekų perdirbimui. Kartu ryškėja ir ekologinio vaikų švietimo svarba. Ekspertų teigimu, tvaresnės vaikų gyvensenos įpročius svarbu ugdyti nuo mažų dienų – tik tuomet jie užaugs sąmoningais ir savo aplinka besirūpinančiais piliečiais. Juk vaiko pasaulio pažinimas...


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė aktyviai įsijungė į Europos judumo savaitę. Rugsėjo 16 dienos ryte vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėveliai susirinko į bendrą rytinę mankštą. Direktorė Rūta Regina Lukaitienė paskelbė Europos judumo savaitės pradžią ir palinkėjo visiems kuo daugiau judėti, būti geros nuotaikos. Mankštą nuotaikingai pravedė auklėtoja...


Lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ keičiami langai bei durys

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 20 | Rubrika: Miestas

Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ darbuojasi statybininkai – siekiant padidinti energijos vartojimo efektyvumą, čia į plastikinius keičiami pastato langai bei lauko durys.


Vaikų galvelėse nuolat knibžda įvairiausios mintys: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pats baltas, kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius