„Bočių“ir „Banguolio“ šokėjai dalyvavo vasaros Europiadoje Suomijoje

Palangos tiltas, 2017-09-07
Peržiūrėta
510
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Bočių“ir „Banguolio“ šokėjai dalyvavo vasaros Europiadoje Suomijoje

Atstovauti Lietuvai ir Palangai – tokia garbė ir atsakomybė teko tautinių šokių ansambliui „Bočiai“ ir jaunesnių šio ansamblio dalyvių grupei „Banguolis“ šokėjams, kurių vadovė yra Janina Serapinienė. Į šį tarptautinį renginį,kuris vyko Turku mieste Suomijoje, suvažiavo per šešis tūkstančius dalyvių net iš 20 Europos Sąjungos šalių.
Po įspūdingos kelionės šokėjai, dainininkės ir muzikantai, vadovai Jūratė ir Jurgis Žalimai, aptarti įspūdžių, pašmaikštauti susirinko į ,,Anapilį“.
Ansamblio vadovė J.Serapinienė padėkojo miesto savivaldybės Kultūros skyriui už kelionę, grąžino jo atstovei Europos Sąjungos, Lietuvos vėliavas bei pasidžiaugė, kad su jomis keliavo ir „Bočių“vimpelas. Ji vylėsi, kad ir kitų metų Europiadoje Portugalijoje jis plevėsuos.
„Organizacinį darbą suomiai – atrodė tokie ramūs – atliko tikrai gerai,bet ir mes savo darbą padarėme tikrai gerai…Kai šokome „vakaruškas“, visa arena skandavo „Lietuva“. Mūsų šokėjų poros taip smagiai sukosi, kad sunku buvo spėti, kur šoka bočius, o kur jaunesnis „banguolis“, –sakė J. Serapinienė.
Ji priminė, kad rugsėjo 23 dieną ansambliečių laukia kitas renginys – festivalis „Palangos miestely“.
„Pakviesta nemažai tautinių šokių ansamblių iš įvairių Lietuvos miestų…Tai jau kitas mūsų ansambliečių pasirodymas – bus tikrai įdomu“, – žadėjo ji.

Irena NENIŠKYTĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasario 3-4 dienomis Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su kitais Lietuvos Savivaldybių Asociacijos (LSA) atstovais dalyvavo Europos Komisijos (EK) renginyje. "Iš viso 23 Lietuvos merai, LSA nariai, dalyvavo Europos Komisijos renginyje, kuriame buvo diskutuojamos ES 2021-2027 finansavimo perspektyvos. Klausėmės pranešimų ES temomis naujos EK komandos, vakare įvyko...


,,Jūrės” šokėjai sukosi tradicinėje Jūros šventėje

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 03 | Rubrika: Jūros vaikai

Paskutinį liepos savaitgalį Klaipėdoje nuvilnijo kasmetinė Jūros šventė, kupina daugybės kultūrinių, pramoginių ir sporto renginių. Savo indėlį į šią tradicinę šventę įnešė ir Palangos TAU senjorų šokių kolektyvas ,,Jūrė”, vadovaujamas Janinos Serapinienės.


Atstovauti Lietuvai ir Palangai – tokia garbė ir atsakomybė teko tautinių šokių ansambliui „Bočiai“ ir jaunesnių šio ansamblio dalyvių grupei „Banguolis“ šokėjams, kurių vadovė yra Janina Serapinienė. Į šį tarptautinį renginį,kuris vyko Turku mieste Suomijoje, suvažiavo per šešis tūkstančius dalyvių net iš 20...


Ansamblio „Bočiai“ šokėjai viešėjo Tauragėje

Janina SERAPINIENĖ Palangos kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių ansamblio „Bočiai“ vadovė , 2013 12 02 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį šeštadienį Palangos kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių ansamblio „Bočiai“ šokėjų grupė dalyvavo IX-ajame respublikiniame tautinių šokių festivalyje „Susibėgę patrepsėkim“, kuris vyko Tauragės kultūros rūmuose.


Palangos šokėjai pasaulio jaunių čempionate – šešti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį palangiškiai šokėjai Goda Zajauskaitė ir Sergejus Skripčenko, treniruojami Pauliaus ir Daivos Sangavičių, dalyvavo Pasaulio jaunių (iki 16 metų) dešimties sportinių šokių čempionate. Moldovos sostinėje vykęs čempionatas atskleidė puikų palangiškių pasirengimą, o jų pastangos nebuvo bevaisės – jie pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą.


Šeštadienį, tiesioginio eterio metu, per šokių projektą „Šok su manimi“ pasirodė ir visus itin maloniai nustebino V.Jurgučio pagrindinės mokyklos jaunųjų palangiškių šokėjų grupė „Palangos vėtrungė“. Aktyvūs šokėjai dažnai savo pasirodymais geba sužavėti susirinkusius žiūrovus ir pavergti komisijos narius, tad nelieka prastai įvertinti. Šįkart juos įvertino ir televizijos prodiuseriai...


Palangiškiai šokėjai iškovojo bronzą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 06 | Rubrika: Kultūra

Balandžio pabaigoje Šiauliuose vykusiame tarptautiniame šokių festivalyje „Pavasarinis šokių šėlsmas 2009“, skirtame pasaulinei šokių dienai paminėti, Palangos šokių studijos „Svivelis“  senjorų pora iškovojo bronzą. Šiame šokių festivalyje dalyvavo 60 porų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos. Festivalis atviras visiems šokių stiliams, o įvardytas šėlsmu...


„Bočiai“ dalyvavo atrankoje į Dainų šventę

„Palangos tilto“ informacija, 2009 04 08 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį pagyvenusių žmonių tautinių šokių ansamblis „Bočiai“ bei vyresniųjų žmonių tautinių šokių grupė „Banguolis“, vadovaujami Janinos Serapinienės, dalyvavo atrankoje dėl teisės dalyvauti šiemet vyksiančioje Lietuvos tūkstantmečio Dainų šventėje „Amžių sutartinė“. Kolektyvams pritarė neatsiejama šių ansamblių dalis – kapela, kurios meno vadovas Rimas Tranauskas. Beje, ansamblis...


Palangiškiai šokėjai vėl grįžo su pergalėmis

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 17 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį savaitgalį Alytuje vykusiame Lietuvos klasikinių šokių čempionate vėl sužibėjo palangiškiai. Visos keturios čempionate dalyvavusios poros grįžo su laurais.


Palangiškiai šokėjai vėl džiaugiasi laurais

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 02 25 | Rubrika: Kultūra

„Jokių burtų lazdelių, tik rimtas ir atsakingas darbas“, - sakė Paulius Sangavičius, auginantis ne pirmą šokėjų kartą Palangoje, o pastaruoju metu su savo auklėtiniais bedžiūgaujantis dėl vieno po kito pažirusių įspūdingų laimėjimų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius