Elena Kuznecova: „Neabejojame, kad po poros metų demokratų partija „Vardan Lietuvos“ tikrai bus valdančioji partija ir Palangai vėl atsivers naujos galimybės investicijoms“

"Palangos tilto" informacija, 2022-02-04
Peržiūrėta
1929
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Akimirka iš Palangos baseino atidarymo
Akimirka iš Palangos baseino atidarymo

Ketvirtadienį, vasario 3 dieną vykusiame Palangos miesto tarybos posėdyje miesto savivaldybės Tarybos nariai Elena Kuznecova, Domininkas Jurevičius ir Renata Štombergienė paskelbė apie naujai įkurtą opozicinę frakciją „Vardan Palangos ir Lietuvos“. E. Kuznecova taip pagrindė tokį apsisprendimą savo įraše Facebook.

„Per pastaruosius keletą metų Palanga pasikeitė neatpažįstamai, o šiuos pokyčius lėmė bendras savivaldybės vadovų ir buvusių Vyriausybių darbas bei teisingas Vyriausybės požiūris į didžiausią Lietuvos kurortą. Naujai susiformavusioje politinėje partijoje „Vardan Lietuvos“ yra daug žmonių, turinčių platų valstybinį mąstymą ir tuo vadovaujantis priimančių sprendimus. Tarp jų – net du buvę premjerai, kurių pastangomis jų vadovaujamos Vyriausybės prisidėjo prie Palangos proveržio, įvertino mūsų miesto parengtus investicinius projektus, jų svarbą miestui kurortui ir skyrė reikiamą finansavimą. Demokratų partijai „Vardan Lietuvos“ vadovaujantis praėjusios kadencijos Vyriausybės Premjeras Saulius Skvernelis atsiskleidė ne tik kaip puikus politikas, dirbantis valstybės ir jos piliečių gerovei, priimantis racionalius sprendimus, lemiančius savivaldybių bei jų gyventojų gerovės augimą, bet ir kaip didelis Palangos mylėtojas. Neabejojame, kad po poros metų demokratų partija „Vardan Lietuvos“ tikrai bus valdančioji partija ir Palangai vėl atsivers naujos galimybės investicijoms ir kitiems miestui kurortui būtiniems sprendimams įgyvendinti. Palangos infrastruktūros plėtra yra mūsų prioritetas, taip pat turime ženkliai didesnio ir aktyvesnio dialogo  su savivaldybėmis lūkesčių, tikime, kad bus peržiūrėtos savivaldybių funkcijos, finansavimas, savivaldybėms bus suteikta daugiau savarankiškumo.

Mes, frakcijos „Vardan Palangos ir Lietuvos“ nariai, pasisakome už nuoseklų, politine kultūra pagrįstą darnų ir konstruktyvų darbą miestui, jo gyventojams ir atvykstantiems svečiams,“ – sako E. Kuznecova.

Jūsų komentaras:

OB 2022-02-04 11:36 (IP: 162.158.222.165)
Basižavinčiais šia nauja politine samplaika (partija pavadinti sunkoka) būtina perskaityti "Kabinetas 339"

Taip pat skaitykite

Lietuvos regionų partija savo būstinę atidarė ir Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2022 09 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį, rugsėjo 16 d., Palangoje lankėsi Lietuvos Regionų partijos (LRP) pirmininkas, Seimo narys Jonas Pinskus ir partijos narė Živilė Pinskuvienė, kurie dalyvavo skyriaus susirinkime, partijos būstinės Palangoje atidaryme, o šeštadienį – susitikime su gyventojais. Regionų partija – pirmoji partija Palangoje ateinantiems savivaldybių tarybų rinkimams atidariusi būstinę.


Ketvirtadienį, vasario 3 dieną vykusiame Palangos miesto tarybos posėdyje miesto savivaldybės Tarybos nariai Elena Kuznecova, Domininkas Jurevičius ir Renata Štombergienė paskelbė apie naujai įkurtą opozicinę frakciją „Vardan Palangos ir Lietuvos“. E. Kuznecova taip pagrindė tokį apsisprendimą savo įraše Facebook.


Į tiesmuką „Palangos tiltas“ klausimą, ar kitais metais ves Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrių į naujus savivaldybės Tarybos rinkimus, Šarūnas Vaitkus, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas ir Palangos miesto meras, neatsakė.


„Palangos tiltas“ baigia apžvelgti kurorte veikiančių partijų skyrius. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) (miesto Taryboje turi vienintelį atstovą – Darių Kubilių, LVŽS Palangos skyriaus pirmininką – aut.) šiuo metu Palangos skyriuje turi 46 narius. Iš jų 10 sudaro skyriaus valdybą.


Šią savaitę, trečiadienį, sukanka lygiai du metai nuo praėjusių savivaldybių Tarybų ir tiesioginių merų rinkimų. Įveikusios pusiaukelę, partijos pradės lenktynes ir grumtynes dėl mandatų vietose Tarybose jų rinkimuose 2023 metų pavasarį. Šiandien Palangos miesto Tarybos stipriausia partija, Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratai (TS-LKD), Taryboje turinti net...


Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis, o Berlyno skyriaus pirmininku tapo Justas Rudžianskas.


Spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus palangiškis, Eksemigrantų asociacijos prezidentas Dovydas Petrošius. Kandidatą Mėguvos vienmandatėje apygardoje kels Lietuvos žaliųjų partija, kurios skyriui Palangoje vadovauja D. Petrošius.


Lietuvos politinėje arenoje - netikėti, bet kartu - ir dėsningi pokyčiai. Politinėje arenoje artimiausiu metu nebeliks nei Darbo partijos, nei partijos Tvarka ir teisingumas. Šios dvi politinės jėgos artimiausiu metu susijungs į vieną bendrą darinį. Sekmadienį įvyks abiejų politinių partijų neeiliniai prezidiumų ir tarybos posėdžiai, per kuriuos ir turėtų būti priimtas toks...


Ar naujas politinis darinys, kuris susidarys po Viktoro Uspaskicho vadovaujamos Darbo partijos ir Rolando Pakso partijos Tvarka ir teisingumas jungtuvių, radikaliai perbraižys Lietuvos politinį žemėlapį? Ir kam bus naudinga ši nauja politinė jėga? „Nauja partija bus rimtas konkurentas Socialdemokratų partijai. Naujoji sąjunga jau išnykusi, todėl iki šiol...


Ieškote darbo? Padės partija…

Alvydas ZALECKAS, 2009 10 31 | Rubrika: Miestas

Ar žinote, kas niekada neieškos kelio į naujai pastatytą Palangos darbo biržos pastatą, kad čia galėtų užpildyti dokumentus, oficialiai tapti bedarbiu ir bent kurį laiką gauti pašalpą? Tokios klajonės ir išgyvenimai tikrai negresia partijai nuolankiems žmonėms. O jei dar priklausai partijai, kuri valdo miestą, geras postas ir šilta kėdė su kišenę draskančiu atlyginimu – garantuota.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius