Meras Šarūnas Vaitkus: „Mano partija yra Palanga. Man nesvarbu, kokiai partijai priklauso Ministras Pirmininkas“

Linas JEGELEVIČIUS, 2022-02-03
Peržiūrėta
1093
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos meras Šarūnas Vaitkus
Palangos meras Šarūnas Vaitkus

Į tiesmuką „Palangos tiltas“ klausimą, ar kitais metais ves Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrių į naujus savivaldybės Tarybos rinkimus, Šarūnas Vaitkus, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas ir Palangos miesto meras, neatsakė. O paklaustas, ar jam, ilgamečiam TS-LKD nariui ir buvusiam partijos vicepirmininkui, komunikacija su dabartiniais partijos vadovais, nėra ne tik lengva, o atvirkščiai – sunki, atsakė: „Pirmiausia, mano partija yra Palanga.“ Per pastaruosius 10 metų Palangą yra aplankę visi Vyriausybių vadovai – tik ne TS-LKD Premjerė Ingrida Šimonytė kol kas. „Komunikacija su dabartine Vyriausybe taip pat vyksta – kaip pavyzdį galiu paminėti lėšas, skirtas Palangos oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai. Žinoma, kartais pozicijos tam tikrais klausimais išsiskiria, tačiau nuomonių skirtumas yra normalu,“ – „Palangos tiltui“ sakė Š. Vaitkus. Skaitykite visą interviu naujame laikraščio „Palangos tiltas“ numeryje.

Jūsų komentaras:

to shee 2022-02-04 21:39 (IP: 172.68.110.133)
matomai silpnas su galvele.. ir pasimokyk lietuviu kalbos! O gal tai tu , Saruneli?:))))))

shee 2022-02-04 07:36 (IP: 162.158.183.132)
aik pasiskepik.

sheh 2022-02-03 21:49 (IP: 162.158.222.165)
bla bla bla.. Kaip sakoma, kai tik turi proga (o ju turi daug ypac Palangos tilte) tai ir skiedzia..:)))

Taip pat skaitykite

Ko gero, to  niekada Palangoje dar nebuvo – dvi dienas iš eilės kurorte lankėsi ministrai: ketvirtadienį, liepos 21 d., energetikos ministras Dainius Kreivys, o penktadienį, liepos 22 d. – Kultūros ministras Simonas Kairys.


Šeštadienį, kovo 26 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma ir vaikais  pakvietė 40 karo pabėgėlių iš Ukrainos į popietę Palangoje –  pavakarieniauti ir pabendrauti. 


„Taip atrodytų naujoji būsimų savivaldybių valdžia, jei tokią įstatymo pataisą  palaimintų Seimas,“ – savo Facebook paskyroje įrašą antradienį, vasario 22 d., paliko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Į tiesų „Palangos tilto“ klausimą, ar kitais metais ves Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrių į naujus savivaldybės Tarybos rinkimus, Šarūnas Vaitkus, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas ir Palangos miesto meras, neatsakė.


Į tiesmuką „Palangos tiltas“ klausimą, ar kitais metais ves Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrių į naujus savivaldybės Tarybos rinkimus, Šarūnas Vaitkus, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas ir Palangos miesto meras, neatsakė.


Penktadienį, spalio 29 d., Palangoje lankėsi Energetikos ministras Dainius Kreivys su viceministre Daiva Garbaliauskaite. Po jų apsilankymo Palangos meras Šarūnas Vaitkus paliko tokį įrašą Meta (Facebook).


Dujų ir biokuro kainoms pasiekus rekordines aukštumas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ramina miestelėnus, kad, jeigu šiluma kurorte ir brangs, kol kas neaišku kiek.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Kaip geriausiai išbalinti nelabai baltą mundurą? Palangos vicemeras (išvykus merui Š. Vaitkui atostogų, ir laikinai einantis miesto mero pareigas – aut.), Sporto mokyklos bokso treneris ir savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Saulius Simė pasirinko boksininko taktiką: pulk! Kitame miesto laikraštyje S. Simė praėjusį savaitgalį paskelbė...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius