Europos krepšinio vicečempionui Renaldui Seibučiui – išskirtinė Palangos padėka

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-10-10
Peržiūrėta
1881
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

R.Seibučio dovana Palangai – marškinėliai su rinktinės krepšininkų autografais.
R.Seibučio dovana Palangai – marškinėliai su rinktinės krepšininkų autografais.

Europos vyrų krepšinio vicečempionas Renaldas Seibutis trečiadienį lankėsi Palangos miesto savivaldybėje, kur kurorto meras Šarūnas Vaitkus jam įteikė jubiliejinį Palangos miesto 760-mečio medalį. Ši išskirtinė dovana – visų palangiškių padėka šventojiškiui krepšininkui už itin aukštus jo sportinius pasiekimus bei Palangos vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje.
Jubiliejiniai Palangos 760-mečio medaliai skirti ir R. Seibučio krepšinio bei fizinio parengimo treneriams – Regimantui Juškai bei Arvydui Dočkui.
Krepšininkas pripažino, jog palangiškių įvertinimas jam yra labai svarbus. „Kai manęs kas nors paklausia, iš kur aš esu, visada labai aukštai iškėlęs galvą ir didžiuodamasis pasakau, jog esu iš pajūrio. Tai yra kraštas, kurį aš myliu ir mylėsiu“, – sakė R. Seibutis.  
Europos vicečempionas pabrėžė, jog sidabrinė pergalė – ne jo vieno nuopelnas – prie komandos sėkmės prisidėjo daug žmonių. „Labai džiaugiuosi, kad buvau to dalimi“, – kalbėjo krepšininkas.
Pasak R. Seibučio, iškovoti sidabrą nebuvo lengva. „Tai buvo sekinantis čempionatas – trys savaitės jau yra ta riba, kai atiduodamos visos savo galimybės, susikaupimas, emocijos. Vienuolika varžybų sužaisti tokiame lygyje nėra paprasta. Paskutines naktis jau beveik nemiegojome – kai jauti, kad artėja medalis, nors prieš kelias dienas vos ne namo važiavome, nelengva įveikti emocijas“, – sakė R. Seibutis.
Kalbėdamas apie pasirengimą Europos čempionatui sportininkas pripažino, jog rengtis šioms pirmenybėms Palangoje krepšininkai turėjo puikias gamtines sąlygas. „O kai po keleto mėnesių Palangoje duris atvers naujas sporto kompleksas, jaunimas turės idealias sąlygas treniruotis“, – pabrėžė R. Seibutis.
Universalus sporto kompleksas Palangoje duris atvers jau pavasarį.  

Jūsų komentaras:

Didžiulė GARBĖ !.. 2013-10-14 11:12 (. / IP: 86.100.60.112)
Miela palangiškiams, kad galime pelnytai didžiuotis šiuo puikiu, Palangoje išaugintu pasaulinio garso krepšininku!..Tuo pačiu pagarba ir jo Tėveliams, Treneriams; Puiku! Daugiau tokių įžymybių !

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį į Kurhauze vykusią šventinę popietę rinkosi Palangos pedagogai.


Ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi kurorte stovyklaujantys vaikai iš Palangos miesto partnerio Bučos (Ukraina).


Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Bet ne krepšinio aikštelėje Palangoje. Pirmą kėlinį žaidimo taisykles diktavusi Seimo narių krepšinio rinktinė netrukus išsikvėpė ir Palangą paliks gavusi į kailį 66-84. Nors po pirmo kėlinio jai audros niekas nežadėjo – jį parlamentarai laimėjo 15—11.


Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio rinktinės narė, Europos vicečempionė palangiškė Justė Veronika Jocytė, lydima savo pirmosios trenerės Daivos Mažonienės bei tėvo Alvydo Jocio, penktadienį lankėsi Savivaldybėje bei susitiko su miesto vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi, mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu bei mero patarėju Pranu Žeimiu.


Penktadienį, rugpjūčio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Turkijos ambasadorius Gökhanas Turanas.


Trečiadienį minint Pasaulinę turizmo dieną bei Lietuvos socialinių darbuotojų dieną, šių sričių darbuotojai sulaukė miesto vadovų sveikinimų bei padėkų.


Metų šeima išrinktiems palangiškiams Stonkams – kurorto vadovų padėka

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 29 | Rubrika: Miestas

Daugiavaikių šeimų asociacijos Metų šeima išrinktą palangiškių pedagogų Daivos ir Audriaus Stonkų šeimą trečiadienį pasveikino miesto meras Šarūnas Vaitkus bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė. „Džiaugiuosi, kad būtent palangiškiai iškovojo šį titulą. Ačiū, kad garsinate mūsų miesto vardą“...


Europos vyrų krepšinio vicečempionas Renaldas Seibutis trečiadienį lankėsi Palangos miesto savivaldybėje, kur kurorto meras Šarūnas Vaitkus jam įteikė jubiliejinį Palangos miesto 760-mečio medalį. Ši išskirtinė dovana – visų palangiškių padėka šventojiškiui krepšininkui už itin aukštus jo sportinius pasiekimus bei...


Tai, jog Palangoje netrūksta talentų, menka paslaptis. Jaunieji menininkai ne kartą apie save pranešė ne vien Lietuvos miestams, bet ir pasauliui. Praėjusį trečiadienį Palangos meras Šarūnas Vaitkus su Savivaldybės admininistracijos direktore Akvile Kilijoniene pasveikino su iškovota pergale ir padėkojo už nuolatinį Palangos vardo garsinimą solistei Sigitai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius