Gamtos mokslų olimpiada – PGMO 2017

Palangos tiltas, 2017-05-29
Peržiūrėta
18992
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Olimpiados organizatoriai ir nugalėtojai,
Olimpiados organizatoriai ir nugalėtojai,

Šių metų gegužės 17 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vykošeštoji tradicinė Palangos miesto aštuntokų gamtos mokslų olimpiada (PGMO 2017), kur savo mokyklų garbę gynė net 19 aštuntokų iš Vlado Jurgučio, „Baltijos“ ir Šventosios pagrindinių mokyklų. Gabiausi aštuntokai ne tik sprendė bendras gamtos mokslų užduotis, bet ir žaidė protinį-reakcinį žaidimą ,,Kahoot'' bei rodė savo meninius sugebėjimus su duotais žodžiais kurdami eilėraščius.
Pirmąja vieta džiaugėsi Miglė Sokolovaitė, antrą vietą užėmė Linas Mintautiškis, o trečią – Pijus Smilingis. Visi šie mokiniai yra iš Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos.
Olimpiados organizatoriai dėkoja Palangos mokyklų gamtos mokslų mokytojoms, kurios paskatina dalyvauti ir ruošia mokinius šiam renginiui.PGMO jau yra pelniusi populiarumą – pasak mokytojų, mokiniai noriai ruošiasi ir net konkuruoja tarpusavyje, kad galėtų atstovauti savo mokyklai.
Olimpiados užduotis ruošė gimnazijos gamtos mokslų mokytojos, o prizus gamino gimnazijos trečiokai – Inga Čepkauskaitė, Naglis Dubosas, Rosita Ernistaitė. Atsisveikindami organizatoriai ir dalyviai susitarė susitikti ir kitąmet.

Palangos senosios gimnazijos chemijos mokytoja Aušra ŽEMAITAITIENĖ

Jūsų komentaras:

Linas 2021-03-01 20:22 ([email protected] / IP: 162.158.238.203)
linas

Taip pat skaitykite

Pasak Vilniaus universiteto (VU) Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto direktorės prof. dr. Nataljos Istominos, slaugytojai – tai sveikatos specialistai, su kuriais pacientai užmezga patį glaudžiausią santykį. 


Marijonas Daujotas (1891–1975) – Lietuvos nusipelnęs miškininkas,  miško agromelioracijos,  smėlynų apželdinimo pradininkas Lietuvoje, pedagogas, mokslininkas, žemės ūkio mokslų kandidatas. Šiemet minime M. Daujoto 130-ąsias gimimo metines.


Gegužės 4-5 dienomis Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje kaip niekad dažnai skambėjo vokiečių kalba – vyko respublikinė vokiečių kalbos olimpiada 11-ų klasių mokiniams ir konkursas 8-tų klasių mokiniams. Olimpiadoje ir konkurse dalyvavo daugiau nei 60 mokinių iš visos Lietuvos. Džiaugiamės, kad šiam renginiui buvo pasirinkta Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė...


Šių metų gegužės 17 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vykošeštoji tradicinė Palangos miesto aštuntokų gamtos mokslų olimpiada (PGMO 2017), kur savo mokyklų garbę gynė net 19 aštuntokų iš Vlado Jurgučio, „Baltijos“ ir Šventosios pagrindinių mokyklų. Gabiausi aštuntokai ne tik sprendė bendras gamtos mokslų užduotis, bet ir...


Vasario 18 d. Palanga kviečia į šventę „Palangos stinta 2017“ PROGRAMA


Ketinate įsigyti verslo liudijimą 2017-iesiems? Patariame, kaip tai padaryti!


Palangos senojoje gimnazijoje vyko 5-oji Palangos gamtos mokslų olimpiada (PGMO). Tai jau tradicija tapęs renginys, kuriame chemijos, biologijos ir fizikos žinias išbando šauniausi Palangos aštuntokai. Olimpiadą, kurios pradžioje sveikinimo žodį tarė Gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas, organizavo IIIB klasės mokinės Reda Pocevičiūtė ir Ugnė Dubosaitė, joms...


Kovo 3-4 d. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams. Olimpiadoje dalyvavo 131 mokinys iš Lietuvos mokyklų ir 23 mokiniai iš užsienio lietuviškų mokyklų.


Pavasarį atbunda ne tik gamta. Jo alsavimas pasiekia ir mūsų širdis. Tai laikas, kai gamtai ir grožiui neabejingi gimnazistai kartu su mokytojais kasmet organizuoja Pasaulinei žemės dienai skirtą gamtos mokslų savaitę, kurios tikslas –  paraginti Senosios gimnazijos bendruomenę konkrečiais darbais prisidėti prie aplinkos saugojimo ir puoselėjimo bei atkreipti dėmesį į...


Vilniuje tris dienas – nuo trečiadienio iki penktadienio – vyko pirmoji Lietuvoje ir didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė gyvybės mokslų konferencija „Life Sciences Baltics 2012“, kurioje dalyvavo net 700 šios srities ekspertų, pusė iš jų – svečiai iš užsienio. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius