Gimnazistai Kalėdas pasitiko olimpietiškai

Palangos tiltas, 2016-12-29
Peržiūrėta
1961
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gimnazistai Kalėdas pasitiko olimpietiškai

Vieni geriausių Palangos krepšininkų atsisveikino su 2016 sportiniais metais, žaisdami tarpklasiniuose susitikimuose. Eimantas Maksvytis, surinkęs per 30taškų, savo klasei padovanojo puikią pergalę.
Šmaikštuoliai pirmokai gimnazistai aplankė savo buvusią V. Jurgučio mokyklą, kurioje kartu su Vydmantų gimnazistais žaidė salės riedulį. Adomas Simė parnešė Palangos senajai gimnazijai „gražuolę“ taurę.Draugiška merginų rinktinė irgi neliko be apdovanojimų. Eglė, Agnė, Erika, Aurelija laimėjo garbingą antrąją vietą.
Kalėdų stebuklo Palangos senojoje gimnazijoje sulaukė ir mažieji Palangos mokinukai – Palangos pradinės mokyklos vaikai kartu su mokytoja Nomeda.
Buvę „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokiniai, o dabar 1C, vedė kalėdinę pamoką „Olimpinę ugnelę – į kiekvieną širdelę“. Ši pamoka imitavo žiemos olimpines žaidynes. Mokiniai žaidė „ledo ritulį“, „slidinėjo“, mėtė „sniego gniūžtes“, mušė baudinius į vartus ir galiausiai statė „senį besmegenį“.
Šią savaitę Palangos senosios gimnazijos sportininkai keitėsi dovanomis ir su „Baltijos“ pagrindinės mokyklos jaunimu.
Visuose šiuose šventiniuose renginiuose savo mokinius lydėjo kūno kultūros mokytojos Dalia Rakauskienė ir Ingrida Želnienė, dalindamos „Kalėdų karavano“ dovanas, kaip ženklą, jog Palangoje šiuo metu skraido ne tik kalėdinė, bet ir olimpinė dvasia.

Dalia RAKAUSKIENĖ
Palangos senosios gimnazijos mokytoja

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga, pasirodo, kur kas turtingesnė menu nei galėtume pamanyti. Mes, antrų klasių gimnazistai, patys galėjome tuo įsitikinti, dalyvaudami integruotame dailės ir anglų kalbos projekte „Art Reflections in Palanga“. 


Palangos lopšelis darželio „Sigutė“ vaikučiai birželio 1-ąją, „Vaikų gynimo dieną“, pasitiko aktyviai sportuodami lauke.


Šiemet, pasibaigus 53 - iajam Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursui, Palangos senoji gimnazija turi kuo pasidžiaugti. Šeši jos gimnazistai buvo pakviesti į finalinį etapą ir net penkti apdovanoti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II ir III laipsnio diplomais. Iš viso sulaukta 167 darbų iš visos Lietuvos, 100 mokinių buvo pakviesta į...


Antrąją birželio savaitę Palangos gimnazistai ėmėsi praktiškai tyrinėti aplinką pasirinkę juos dominantį pažinimo būdą: mokslinį tyrinėjimą, meninį ar sportinį pažinimą. Gimnazistai savaitę mokėsi netradicinėse erdvėse, tyrinėjo, vykdė apklausas, atliko bandymus, eksperimentus, kūrybiškai pritaikė žinias, įgytas per pamokas.


Vieni geriausių Palangos krepšininkų atsisveikino su 2016 sportiniais metais, žaisdami tarpklasiniuose susitikimuose. Eimantas Maksvytis, surinkęs per 30taškų, savo klasei padovanojo puikią pergalę.


Lopšelis-darželis „Nykštukas“ pasitiko„Nykštuko“ 44-ąjį gimtadienį tradiciškai– su vaikais, jų tėveliais ir pedagogais ruošė dovanas pagal skelbiamą temą.


Iki 2016 m. vasaros olimpinių žaidynių Brazilijos mieste Rio de Ženeire likus 77 dienoms, Palangos senosios gimnazijos aikštyne „šėlo“ olimpinės kovos. Dėl savo Kūno kultūros ženklų ir Palangos senosios gimnazijos rekordų varžėsi nemažas būrys mokinių. Olimpines žaidynes kartu bandė imituoti Palangos senosios gimnazijos gimnazistai, V. Jurgučio pagrindinės mokyklos...


Europos judėjimo savaitę Palangos senoji gimnazija užbaigė tradicine sporto švente „Palangos pajūris – Palangos vaikams“. Žaisminga jūra, žydras dangus ir rekordinis dalyvių skaičius – per 300 – džiugino ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir fizinio lavinimo mokytoją Rimgaudą Kornelijų Grabauską, darbui pašventusį daug gyvenimo metų. Sporto...


„Jau seniai beskambėjo mūsų daina, jau seniai besėdėjom per visą naktį, jau seniai betylėjom ir buvo gerai, jau seniai taip reikėjo vėl susieiti“, – ši Virgio Stakėno daina, kurią dainavo ne tik ansamblis „Atgaiva“, bet ir visi šeštadienio popietę į kavinę „Luiza“ susirinkę Palangos pensininkų bendrijos „Bočiai“...


Senosios gimnazijos 3-4 klasės gimnazistai šeštadienį dalyvavo Rietave vykusiame meninio skaitymo regioniniame etape ir, sužavėję komisijos narius, užėmė pirmąją vietą. Meninė kompozicija „Žiūrėjimas į Lietuvą“, kurią atliko konkurse, buvo ilgai kurto ir puoselėto, pusmetį trukusio pilietinio tautinio ugdymo projekto rezultatas, sužadinęs visas opiausias Lietuvos problemas, ypatingai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius